nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Artykuł ekspercki | Prawo i Biznestekst nadesłany4 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Coworking czyli biurka na godziny

R E K L A M A    B O A R D

Przestrzeń coworkingowa to wynajem powierzchni biurowej w innym modelu niż standardowy wynajem nieruchomości. Przedmiotem wynajmu jest dostęp do biurka, oraz do urządzeń biurowych np. drukarki, kserokopiarki, skanera, z których wspólnie korzystają wszyscy klienci.

Możesz zarezerwować miejsce do pracy na tyle godzin w miesiącu, na ile potrzebujesz, zamiast wynajmować cały lokal. W ramach wynajmu korzystasz z biurka, sieci Wi-Fi, urządzeń biurowych, strefy ciszy gwarantującej niezakłóconą atmosferę do pracy, strefy chilloutu jeśli chcesz „przewietrzyć umysł” oraz części socjalnej. Do pracy wystarczy własny laptop, choć sprzęt również można wynająć.

Kto na tym skorzysta?

Głównie osoby, które nie potrzebują całego biura, lub których nie stać na wynajęcie czegoś większego. Z coworkingu zwykle korzystają freelancerzy, studenci, start-upowcy i właściciele jedno – lub kilkuosobowych firm. Dla osób, którym nie odpowiada praca w domu, kawiarni lub parku, idealnym rozwiązaniem może okazać się coworking.

Coworking wpływa znacząco na wzrost kreatywności, cechy, której wszyscy obecnie pożądają i która obok innowacyjności jest drugim wyznacznikiem nowoczesnego przedsiębiorcy. Praca w grupie może być przyjazna, inspirująca. Pracując w coworkingu jesteśmy bardziej produktywni i elastyczni. To wszystko bezpośrednio przekłada się na wzrost jakości naszej pracy.

Wynajęcie biurka i dostępu do urządzeń biurowych w takich miejscach przebiega zazwyczaj na elastycznych warunkach, to my decydujemy ile czasu chcemy z niego korzystać. Nie ma też potrzeby wpłacania kaucji, jak to ma miejsce w konwencjonalnym modelu wynajmu całych biur. Przeważnie jest możliwość skorzystania z spersonalizowanego cennika, można płacić za każdą godzinę lub zaplanować prace na tydzień lub miesiąc.

Biura coworkingowe zyskują coraz więcej zwolenników.

Tekst przygotowano we współpracy z: CoWorking Zamość

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama