Artykuł ekspercki | Prawo i Biznestekst nadesłany4 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Coworking czyli biurka na godziny

R E K L A M A    B O A R D

Przestrzeń coworkingowa to wynajem powierzchni biurowej w innym modelu niż standardowy wynajem nieruchomości. Przedmiotem wynajmu jest dostęp do biurka, oraz do urządzeń biurowych np. drukarki, kserokopiarki, skanera, z których wspólnie korzystają wszyscy klienci.

Możesz zarezerwować miejsce do pracy na tyle godzin w miesiącu, na ile potrzebujesz, zamiast wynajmować cały lokal. W ramach wynajmu korzystasz z biurka, sieci Wi-Fi, urządzeń biurowych, strefy ciszy gwarantującej niezakłóconą atmosferę do pracy, strefy chilloutu jeśli chcesz „przewietrzyć umysł” oraz części socjalnej. Do pracy wystarczy własny laptop, choć sprzęt również można wynająć.

Kto na tym skorzysta?

Głównie osoby, które nie potrzebują całego biura, lub których nie stać na wynajęcie czegoś większego. Z coworkingu zwykle korzystają freelancerzy, studenci, start-upowcy i właściciele jedno – lub kilkuosobowych firm. Dla osób, którym nie odpowiada praca w domu, kawiarni lub parku, idealnym rozwiązaniem może okazać się coworking.

Coworking wpływa znacząco na wzrost kreatywności, cechy, której wszyscy obecnie pożądają i która obok innowacyjności jest drugim wyznacznikiem nowoczesnego przedsiębiorcy. Praca w grupie może być przyjazna, inspirująca. Pracując w coworkingu jesteśmy bardziej produktywni i elastyczni. To wszystko bezpośrednio przekłada się na wzrost jakości naszej pracy.

Wynajęcie biurka i dostępu do urządzeń biurowych w takich miejscach przebiega zazwyczaj na elastycznych warunkach, to my decydujemy ile czasu chcemy z niego korzystać. Nie ma też potrzeby wpłacania kaucji, jak to ma miejsce w konwencjonalnym modelu wynajmu całych biur. Przeważnie jest możliwość skorzystania z spersonalizowanego cennika, można płacić za każdą godzinę lub zaplanować prace na tydzień lub miesiąc.

Biura coworkingowe zyskują coraz więcej zwolenników.

Tekst przygotowano we współpracy z: CoWorking Zamość

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Antyklerykał
Próbą dyskredytacji adwersarza nie da ...
zamościak
Co oni tam wyprawiają ? Jakaś dywersja...
TORRES20400
Słuszna uwaga. To dlatego do dziś prod...
TORRES20400
@"Thomas"; uśmiech zagościł na mej sm...
observer
przecież to proste - jednymi schodami s...
ak
Doga Redakcjo proszę informować czytel...
Thomas
Antyklerykał - czy wiesz, że S...
Lena
Zjedz sobie kukurydzę i popij "mocnym f...
TORRES20400
Niektórzy majstrowali przy "Siódmej pi...
Antyklerykał
Dobrze, że w przebłysku własnej woli ...
ciekawy
aaaa schody Eschera kojarzę, no to fakt...
no name
super! ciekawe czy w tym świetnym klu...
TORRES20400
https://www.cda.pl/video/149315d0...
TORRES20400
Masz rację, jestem na łańcuchu Bestii...
Antyklerykał
Cóż, zamykanie oczu na niewygodne fakt...
z_boku
Hmmm, też mnie interesuje na czym poleg...
TORRES20400
Twoje poglądy społeczno religijne są ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018