Motoryzacja | Reklamatekst nadesłany27 kwietnia 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Co ze wzrostem cen OC ?

R E K L A M A    B O A R D

W tym roku OC miało wzrosnąć nawet dwukrotnie. Firma CUK Ubezpieczenia, mająca też biuro w Zamościu, zrobiła analizę rynku pod kątem podwyżek OC.LOGO_CUK_Zamość

W związku z zapowiadanymi podwyżkami cen OC Multiagencja CUK Ubezpieczenia przeprowadziła analizę rynku ubezpieczeniowego pod kątem wzrostu składek. Pod koniec ubiegłego roku większość Towarzystw Ubezpieczeniowych deklarowała podwyższenie cen składek od 50% do nawet 100%. Tymczasem…, co zaobserwowaliśmy? Średnia składka wzrosła o 7 zł. Co ciekawe, w Katowicach, Warszawie i Szczecinie ceny spadły! W Zamościu średnia składka za Polisę spadła o 4 zł, a Towarzystwa prześcigają się w oferowaniu klientom dodatkowych, bezpłatnych usług.

CUK Zamość

Niestety, łatwo jest wpaść w ubezpieczeniową pułapkę! Jak się przed nią ustrzec?

Wystarczy porównać ceny ubezpieczeń – mówi Adrian Kościuk, Doradca Multiagencji CUK Ubezpieczenia – obecnie, gdy gra na rynku ubezpieczeniowym stała się agresywna, zdarza się, iż klienci padają ofiarą działających z zaskoczenia firm proponujących sprzedaż telefoniczną. W ten sposób pozbawia się klienta możliwości porównania oferty i klienci często przepłacają i to słono, nawet o kilkaset złotych.

mapa cenowa Polski

Więcej na CUK Ubezpieczenia

Jak podkreśla Adrian Kościuk, Towarzystwa Ubezpieczeniowe, chcąc zwiększyć swoją atrakcyjność, oferują klientom dodatkowe, bezpłatne opcje. Już kilka Towarzystw oferuje tzw. Bezpośrednią Likwidację Szkody, czyli możliwość naprawy auta po szkodzie u swojego ubezpieczyciela, inne obniżają wiek młodocianego kierowcy, jeszcze inne premiują jeżdżące za kółkiem kobiety, czy obniżają składkę dla rolników.

– Ponad 30 Towarzystw codziennie wysyła do CUK komunikaty informujące o najbardziej aktualnych, atrakcyjnych promocjach, dlatego jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować rynek i zaproponować klientowi najlepszą ofertę – najtańszą bądź najbardziej atrakcyjną ze względu na dodatkowe usługi – mówi Kościuk – wprowadziliśmy też możliwość rozłożenia płatności składki na aż 11 rat – to rzeczywiście wyjątkowa i unikalna na rynku oferta.  Dodatkowo, każdy klient CUK do swojej rocznej polisy otrzymuje Pakiet Pomocy Prawnej GRATIS! Dzięki temu zyskuje osobistego prawnika – wystarczy, że zadzwoni w dowolnej sprawie, a adwokat od ręki, przez telefon, udzieli mu porady i wskaże możliwe rozwiązania. Obecnie chyba nikt nie proponuje swoim klientom niczego równie ciekawego – zapewnia Kościuk.

W Zamościu Multiagnecja CUK Ubezpieczenia znajduje się na ul. Hrubieszowskiej 15. Jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00 i w soboty od 10:00 do 13:00. Kontakt można też uzyskać dzwoniąc na nr (84) 538 75 31 lub mailowo: zamosc@cuk.pl oraz za pośrednictwem strony internetowej CUK Ubezpieczenia.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
kmicic 20 minut temu
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi 28 minut temu
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
z_boku
Zawsze i wszędzie znajdą się ludzie k...
L19c
Niczego nie upraszcza natomiast utrudnia...
archeo
ubogi jest Twój "zestaw" sławnych ludz...
z_boku
Oczywiście, jesteśmy otoczeni komucham...
L19c
A jak inaczej można nazwać tych kolesi...
z_boku
Jeden facet kiedyś napisał (cytat): z ...
dementi
Piotrowski nie zarejestrował listy w lu...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018