Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara25 maja 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

„Cierpkie winogrona” Bożeny Gałczyńskiej-Szurek

R E K L A M A    B O A R D

Od 24 maja w salonach Empik w całej Polsce oferowana jest w sprzedaży najnowsza powieść zamojskiej pisarki Bożeny Gałczyńskiej- Szurek, zatytułowana „Cierpkie winogrona”.

Przedpremierowa prezentacja tej pozycji odbyła się 20 maja podczas ostatnich  Międzynarodowych Targów książki w Warszawie, gdzie autorka,  miedzy innymi książki z  Zamościem w tle „Wieczność bez ciebie”,  spotkała się z czytelnikami na stoisku ogólnopolskiego dystrybutora książek  DICTUM. „Cierpkie winogrona” to powieść sensacyjno- obyczajowa, której akcja, nie pozbawiona wątku zamojskiego, toczy się na greckiej wyspie Kofru.

Książka, portretująca Grecję i wschód Polski, opowiada historię kobiety która po tragicznej śmierci męża biznesmena  staję przed wyzwaniem życiowym, bo okazuje się, że pozbawiono ją majątku, że spadkobiercą fortuny rodzinnej został nieznany nikomu Grek. Gdy młoda wdowa zaczyna podejrzewać, że zmarły prowadził podwójne życie, a  jego zaskakujący zapis testamentowy może być efektem przestępczej manipulacji, wyjeżdża do Grecji.  Wraz z przyjaciółką wyrusza tropami podróży biznesowych męża, by odzyskać należną sobie schedę i poznać prawdę. Próba rozwiązania zagadki testamentu bogatego biznesmena okaże się istną puszką Pandory, a na krętej drodze do wyjaśnienia sprawy  Paulina spotka nową miłość….Powieść „Cierpkie winogrona” to książka o wielkiej i zgubnej namiętności, ale też o przyjaźni dwóch kobiet, wystawionej na próbę.

Wraz z  „Cierpkimi winogronami” na rynek wydawniczy wchodzą równocześnie dwa wznowienia książek pisarki o tej samej tematyce, które niektórzy czytelniczy już poznali. Powstała grecka seria tematyczna, przy czym „Kręta droga do nieba”, to poprawione, drugie wydanie „Tajemnic greckiej Madonny” z 2010 roku, a „Klasztor zapomnienia”, to nic innego jak rozgrywający się na Półwyspie Athos „Monachos”, z 2013 roku. Przypominamy, że w salonach sieci Empik  od 18  kwietnia br. można też nabyć drugie wydanie powieści „Wieczności bez ciebie” zamościanki Bożeny Gałczyńskiej- Szurek.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 12.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018