R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | FleszRedakcja18 czerwca 2018 FACEBOOK | 5235 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Chmielek: Pijany wiózł autem 16-miesięczne dziecko

Policja. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i przekroczenie dozwolonej prędkości odpowie przed sądem 28-letni mieszkaniec gminy Księżpol. Mężczyzna mając w organizmie ponad promil alkoholu przewoził samochodem osobowym marki Volkswagen 16-miesięczne dziecko.

28-latek został zatrzymany do kontroli drogowej związanej z przekroczeniem prędkości. W sobotni wieczór w miejscowości Chmielek mężczyzna przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o blisko 30 km/h. Jak się jednak okazało nie było to jedyne przewinienie mieszkańca gminy Księżpol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 28-latek prowadził w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Na domiar złego przewoził w samochodzie 16-miesięczne dziecko.

Teraz 28-latek stanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Możliwe, że usłyszy również zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo przewożonego w aucie dziecka.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 16:08:55 napisał:
  Jednak powinna być przywrócona kara chłosty i pręgierz. Dostanie wyrok w zawieszeniu i nikt nie będzie wiedział że trzeba na niego uważać. Gdyby postał ze 3 dni pod pręgierzem i dostał 20 batów na gołą rzyć, to by pamiętano kto zacz, a i sam by się bał podobnej przygody w przyszłości.
  R E K L A M A
  • "L." dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 16:17:52 napisał:
   Dobry, stary pomysł. Był kiedyś pręgierz przez zamojskim ratuszem. Najwyższy czas zrewitalizować.
  • "z_boku" dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 16:27:18 napisał:
   Dodatkowo podać personalia do publicznej wiadomości i zdjęcia z całej imprezy w prasie lokalnej. Nawet Roztocze miałoby materiał na pierwszą kolumnę, nie to co teraz, albo radna Pfeifer albo Zwolak. Same korzyści...

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny