Biłgoraj | FleszRedakcja18 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Chmielek: Pijany wiózł autem 16-miesięczne dziecko

Policja. Fot. R. Moteka

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i przekroczenie dozwolonej prędkości odpowie przed sądem 28-letni mieszkaniec gminy Księżpol. Mężczyzna mając w organizmie ponad promil alkoholu przewoził samochodem osobowym marki Volkswagen 16-miesięczne dziecko.

28-latek został zatrzymany do kontroli drogowej związanej z przekroczeniem prędkości. W sobotni wieczór w miejscowości Chmielek mężczyzna przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o blisko 30 km/h. Jak się jednak okazało nie było to jedyne przewinienie mieszkańca gminy Księżpol. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 28-latek prowadził w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Na domiar złego przewoził w samochodzie 16-miesięczne dziecko.

Teraz 28-latek stanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Możliwe, że usłyszy również zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo przewożonego w aucie dziecka.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 16:08:55 napisał:
  Jednak powinna być przywrócona kara chłosty i pręgierz. Dostanie wyrok w zawieszeniu i nikt nie będzie wiedział że trzeba na niego uważać. Gdyby postał ze 3 dni pod pręgierzem i dostał 20 batów na gołą rzyć, to by pamiętano kto zacz, a i sam by się bał podobnej przygody w przyszłości.
  R E K L A M A
  • "L." dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 16:17:52 napisał:
   Dobry, stary pomysł. Był kiedyś pręgierz przez zamojskim ratuszem. Najwyższy czas zrewitalizować.
  • "z_boku" dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 16:27:18 napisał:
   Dodatkowo podać personalia do publicznej wiadomości i zdjęcia z całej imprezy w prasie lokalnej. Nawet Roztocze miałoby materiał na pierwszą kolumnę, nie to co teraz, albo radna Pfeifer albo Zwolak. Same korzyści...

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
hmm przed chwilą
założę się ze Kaczynski nie był na ...
przykropatrzeć 21 minut temu
a gdzie kuna ognisko i kiełbaski ? tego...
35 minut temu
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama