R E K L A M A

Z I P

Chełm | Prawo i BiznesRedakcja22 listopada 2017

Chełm: Forum Gospodarcze Polska – Ukraina

Fot. LUW

R E K L A M A    B O A R D

Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu było organizatorem Forum Gospodarczego Polska-Ukraina,  które  odbyło się w Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orestti w Chełmie. W jego otwarciu uczestniczył wojewoda lubelski Przemysław Czarnek.


 
– Ukraina jest i pozostanie strategicznym partnerem gospodarczym Polski a rozwój polsko-ukraińskich relacji gospodarczych leży w dobrze pojętym interesie naszych obu narodów. Dlatego należy przykładać wagę do wszystkich inicjatyw, które wspierają wymianę handlową i procesy inwestycyjne, zarówno polskie na Ukrainie, jak i ukraińskie w Polsce – powiedział wojewoda Przemysław Czarnek otwierając konferencję.
 
W Forum wzięli udział przedsiębiorcy, przedstawiciele jednostek administracji samorządowej, nauki oraz organizacji biznesowych. Konferencja poświęcona była kluczowym aspektom współpracy polsko-ukraińskiej w obszarze gospodarczym i społecznym. 
 
Jednym z założeń konferencji było przedstawienie dostępnych mechanizmów wsparcia, a także nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami i przedstawicielami jednostek samorządowych z Polski i Ukrainy. Istotnym celem było pobudzanie inicjatyw i przedsięwzięć służących aktywizacji gospodarczej Polski Wschodniej. W trakcie trwania Forum przedstawiona została strategia transgranicznego marketingu gospodarczego województwa lubelskiego oraz informacje o dostępnych programach pomocowych i finansowych instrumentach wspierających współpracę polsko-ukraińską.    

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Polak" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 13:09:47 napisał:
    Najlepsze jest to że ataki na pomniki ,konsulat ,itd to w naszych mediach atak rosji w dobre stosunki PL i UA . Ale jak pomalowano konsulat w Rzeszowie tą samą metodą i techniką co UA. To telewizja ukr.ktorej właścicielem jest Poroszenko -mówiła o ataku nacjonalistów Polskich .Przykładów można mnożyć na naszą niekorzyść . Współpracować trzeba i bić kasę . Ale jak do tej pory to jesteśmy na kolanach .to my przepraszamy .
    4
    0
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Prezes 4 minuty temu
Wiele osób tak jedzie dyr P Welczu, a j...
Zmc 36 minut temu
I co z tymi swiecidelkami, Kto wygrał?...
Stasieniek zza ... 46 minut temu
Nowoczesna i Nowoczesna, a co tam u mist...
49 minut temu
Ja słuchałem tylko ostatnie 15 min to ...
Winny hejter
Co tam Pan Welcz mądrego powiedział w ...
Jak ktoś jest zimą do wzięcia, to zna...
viki
Skomentowałem - gdzie treść? Cenzura ...
Dirty Harry
Widać poziom tolerancji i kultury w N....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny