nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Blogi | Od redakcjiRedakcja29 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Chcesz żeby Twój blog dotarł do 40 000 nowych osób?

fot. pixabay.com

Blog jest obecnie jedną z najbardziej popularnych form niezależnej aktywności w Internecie. Każdy może założyć blog, jeśli chcesz założyć stronę www możemy Ci w tym pomóc. ALE możesz też wykorzystać roztocze.net jako własny blog NIE MUSISZ POSIADAĆ STRONY, płacić za hosting i domenę. 

Właśnie tworzymy infrastrukturę, na stronie głównej będzie oddzielny blok do promocji waszych wpisów i oddzielną stronę dla każdego Blogera w domenie roztocze.net

Blogi stają się coraz bardziej popularne, można na nich znaleźć informacje z każdej dziedziny życia, napisane przez osoby które dany temat pasjonuje. Główną i niepodważalną ich zaletą jest wymiana opinii na interesujący nas w danym momencie temat.

Dołącz do „Blogującej Drużyny” roztocze.net!

Zasady które będą obowiązywać na początku:

1 krok: Zgłoszenie udziału w projekcie „BLOGI roztocze.net” (prześlij nam na adres: blog@roztocze.net informacje o tematyce swojego bloga, nazwie lub pseudonimie jakim chcesz się posługiwać na roztocze.net, artykuł lub kilka do wglądu)

2 krok: Wysłanie artykułu z podpisem na adres: blog@roztocze.net

3 krok: Ktoś z redakcji przeczyta artykuł, sprawdzi czy nie ma w nim nic niezgodnego z prawem, sprawdzi czy nie jest plagiatem, sprawdzi czy jest zdjęcie które pasuje do artykułu i publikujemy.

Pamiętaj że jeśli przesyłasz zdjęcie powinno być w rozmiarze min. 1300 px szerokości, musi być podpisane, źródło lub autor. Jeżeli nie masz prawa do dysponowania zdjęciem lub grafiką nie korzystaj z niego, prawo autorskie należy traktować poważnie, tym bardziej że to Autor odpowiada.

Jeżeli masz już swój własny blog, a w roztocze.net chcesz go wypromować możesz przesyłać do nas unikalne treści nie publikowane na blogu, oznaczymy Twój wpis ramką z adresem Twojego bloga.

Więcej artykułów znajdziesz na TUTAJ WSTAWIMY adres Twojej strony www

Nie czekaj!

Ps. roztocze.net zastrzega sobie prawo do odmówienia publikacji, ale nie będziemy go nadużywać.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Kaz." dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 9:27:12 napisał:
  Ja chce blog. Ile płacicie miesięcznie?
  R E K L A M A
 • "Mirek" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 11:09:55 napisał:
  Pomysł bardzo mi sie podoba. Będzie to dodatkowe źródło zarobku dla blogerów. Zostaje tylko kwestia wynagrodzenia. Jeśli roztocze zaproponuje jakieś rozsądne stawki za dostarczanie dodatkowych treści i odsłon to wchodzę w to.
 • "qwerty" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 11:15:16 napisał:
  Rozsądne stawki? Ile płacicie? To żart? Oni mają swoją krypto-walutę pod wszystko mówiącą nazwą "barter roztoczański"
 • "Mirek" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 13:28:24 napisał:
  Zanim rozpoczne współprace jeszcze mam pytanie, czy moje wpisy rzeczywiście przeczyta 40 tysięcy osób, czy to tylko ogólna oglądalność roztocza i rzucacie tą liczbą na lewo i prawo?
  • "L." dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 13:35:15 napisał:
   Powinno być 4 000.
 • "vide, cui fidas" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 17:10:05 napisał:
  40 000 tys. osób? Hmm, trochę mało. Bloga nie prowadzę, ale pisałem tu i ówdzie. Dla przykładu mój "przeciętny" wpis notował jakieś 100 tys. unikalnych odwiedzin. Dobry i chwytliwy wpis nawet pół miliona. A jeszcze spływała mi kasa za każdy wpis + od liczby odwiedzin... także ten tego ale trochę słaba ta wasza oferta.
 • "Czesław" dnia 1 maja 2018 o godzinie 19:38:07 napisał:
  Nie.
 • "Marian" dnia 19 maja 2018 o godzinie 17:31:02 napisał:
  Chyba frajerów szukacie.
 • "Pytanie" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 15:56:42 napisał:
  Czy nadal szukacie frajera? Na jesieni wychodzi kilku więźniów i chcieliby się gdzieś zaczepić, żeby mieć wpis do CV.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama