R E K L A M A

Z I P

Blogi | Od redakcjiRedakcja29 kwietnia 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Chcesz żeby Twój blog dotarł do 40 000 nowych osób?

fot. pixabay.com

Blog jest obecnie jedną z najbardziej popularnych form niezależnej aktywności w Internecie. Każdy może założyć blog, jeśli chcesz założyć stronę www możemy Ci w tym pomóc. ALE możesz też wykorzystać roztocze.net jako własny blog NIE MUSISZ POSIADAĆ STRONY, płacić za hosting i domenę. 

Właśnie tworzymy infrastrukturę, na stronie głównej będzie oddzielny blok do promocji waszych wpisów i oddzielną stronę dla każdego Blogera w domenie roztocze.net

Blogi stają się coraz bardziej popularne, można na nich znaleźć informacje z każdej dziedziny życia, napisane przez osoby które dany temat pasjonuje. Główną i niepodważalną ich zaletą jest wymiana opinii na interesujący nas w danym momencie temat.

Dołącz do “Blogującej Drużyny” roztocze.net!

Zasady które będą obowiązywać na początku:

1 krok: Zgłoszenie udziału w projekcie “BLOGI roztocze.net” (prześlij nam na adres: blog@roztocze.net informacje o tematyce swojego bloga, nazwie lub pseudonimie jakim chcesz się posługiwać na roztocze.net, artykuł lub kilka do wglądu)

2 krok: Wysłanie artykułu z podpisem na adres: blog@roztocze.net

3 krok: Ktoś z redakcji przeczyta artykuł, sprawdzi czy nie ma w nim nic niezgodnego z prawem, sprawdzi czy nie jest plagiatem, sprawdzi czy jest zdjęcie które pasuje do artykułu i publikujemy.

Pamiętaj że jeśli przesyłasz zdjęcie powinno być w rozmiarze min. 1300 px szerokości, musi być podpisane, źródło lub autor. Jeżeli nie masz prawa do dysponowania zdjęciem lub grafiką nie korzystaj z niego, prawo autorskie należy traktować poważnie, tym bardziej że to Autor odpowiada.

Jeżeli masz już swój własny blog, a w roztocze.net chcesz go wypromować możesz przesyłać do nas unikalne treści nie publikowane na blogu, oznaczymy Twój wpis ramką z adresem Twojego bloga.

Więcej artykułów znajdziesz na TUTAJ WSTAWIMY adres Twojej strony www

Nie czekaj!

Ps. roztocze.net zastrzega sobie prawo do odmówienia publikacji, ale nie będziemy go nadużywać.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny