R E K L A M A

Z I P

Motoryzacja | Tekst sponsorowanytekst nadesłany27 kwietnia 2017

Chcesz tańsze OC? Internet nie zawiedzie!

Chcesz tańsze OC? Internet nie zawiedzie!, fot. nadesłane

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Nawet o 58 proc. wzrosły w 2016 roku ceny obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego. Chociaż na początku 2017 roku kwoty polisy OC uległy stabilizacji, nadal ciężko jest znaleźć oferty zbliżone kwotami do propozycji sprzed dwóch lat. Dlatego kierowcy szukający oszczędności powinni skierować swoje kroki do… internetu.

Mamy dobrą wiadomość dla osób zainteresowanych tanim OC w 2017 roku – można zaoszczędzić nawet 700 zł. Zdaniem ekspertów, to przede wszystkim młodzi kierowcy mogą mniej więcej o tyle zmniejszyć wysokość dotychczas opłacanych składek. Nieco mniej mogą zaoszczędzić pozostali kierowcy – przykładowo, średnia wysokość składki dla mieszkańców Podkarpacia wynosi 985 zł.

Nie przepłacaj – porównaj oferty w internecie

Wielu kierowców popełnia poważny błąd, który kosztuje ich nawet kilkaset złotych rocznie. Chodzi o wybór przypadkowej oferty towarzystwa ubezpieczeniowego. Warto bowiem mieć świadomość, że każda firma kieruje się własnymi wytycznymi w zakresie ustalania ryzyka ubezpieczeniowego dla konkretnego kierowcy. Dlatego przed podpisaniem umowy, należy dokładnie zapoznać się z ofertą kilku towarzystw ubezpieczeniowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie zapłacisz najmniej, w internecie porównasz ubezpieczenia na Rankomat.pl. To najprostszy i najszybszy sposób, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych.

Pamiętaj, że w przypadku polisy OC można kierować się wyłącznie ceną. Bez względu na wysokość składki, ubezpieczyciel ma obowiązek zapewnić zakres ochrony zawarty w ustawie. Podobnie jak w przypadku maksymalnych sum gwarancyjnych – są one stałe i nie mogą być pomniejszane przez firmy ubezpieczeniowe.

Dodatkowe zniżki za wykupienie polisy przez internet

Osoby poszukujące oszczędności na obowiązkowej polisie OC mogą liczyć na internet – jak zwykle. W sieci można kupować taniej już nie tylko odzież, obuwie czy środki czystości, ale również… ubezpieczenia komunikacyjne w cenach dużo atrakcyjniejszych niż w stacjonarnych oddziałach ubezpieczycieli czy brokerów.

Okazuje się, że wykupując ubezpieczenie OC online, można dodatkowo obniżyć wysokość składki. Wielu ubezpieczycieli w ten sposób premiuje internetowych klientów. Przykładowo, decydując się na ubezpieczenie OC w Link4, kierowca otrzymuje dodatkową zniżkę w wysokości 7 proc.

Dodatkowym atutem wykupywania polisy przez internet jest możliwość wypowiedzenia umowy OC w ciągu 30 dni od jej podpisania. To dobre rozwiązanie, jeśli nagle z jakiegoś powodu zdecydujesz się na innego ubezpieczyciela.

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
WON Z KOMUNĄ!!... 23 minuty temu
Komuniści chcą przywracac nomalnosc.Ha...
Hmm
Będzie można szybciej opłacić ten pa...
jonasz
W-jak choroba weneryczna nie leczona od ...
tomik
lepiej przed budynkiem prowincjonalnego...
magnar
Przy nowej ordynacji podzielona lewica n...
paddxcc
Komuchom należy odpowiedzieć "SZYBKIE ...
student
Panie Podświadek z całym szacunkiem dl...
3 X TAK - już to gdzieś towarzysze prz...
krócej to można określić: oszołomst...
observer
ciastoch i demokracja ????? Smoleń powi...
Thomas
nowa ordynacja@ jeżeli faktycznie opozy...
nowa ordynacja
Jak nowa ordynacja wejdzie w życie, to ...
.
Słyszeliście, że Emanuel Macron zaczy...
.
Ogromny brak szacunku dla protestującyc...
magnar
Tak pół żartem, pół serio wszystko ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017