R E K L A M A

Z I P

Motoryzacja | Tekst sponsorowanytekst nadesłany27 kwietnia 2017 FACEBOOK | 5148 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Chcesz tańsze OC? Internet nie zawiedzie!

Chcesz tańsze OC? Internet nie zawiedzie!, fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Nawet o 58 proc. wzrosły w 2016 roku ceny obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego. Chociaż na początku 2017 roku kwoty polisy OC uległy stabilizacji, nadal ciężko jest znaleźć oferty zbliżone kwotami do propozycji sprzed dwóch lat. Dlatego kierowcy szukający oszczędności powinni skierować swoje kroki do… internetu.

Mamy dobrą wiadomość dla osób zainteresowanych tanim OC w 2017 roku – można zaoszczędzić nawet 700 zł. Zdaniem ekspertów, to przede wszystkim młodzi kierowcy mogą mniej więcej o tyle zmniejszyć wysokość dotychczas opłacanych składek. Nieco mniej mogą zaoszczędzić pozostali kierowcy – przykładowo, średnia wysokość składki dla mieszkańców Podkarpacia wynosi 985 zł.

Nie przepłacaj – porównaj oferty w internecie

Wielu kierowców popełnia poważny błąd, który kosztuje ich nawet kilkaset złotych rocznie. Chodzi o wybór przypadkowej oferty towarzystwa ubezpieczeniowego. Warto bowiem mieć świadomość, że każda firma kieruje się własnymi wytycznymi w zakresie ustalania ryzyka ubezpieczeniowego dla konkretnego kierowcy. Dlatego przed podpisaniem umowy, należy dokładnie zapoznać się z ofertą kilku towarzystw ubezpieczeniowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie zapłacisz najmniej, w internecie porównasz ubezpieczenia na Rankomat.pl. To najprostszy i najszybszy sposób, dzięki któremu zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych.

Pamiętaj, że w przypadku polisy OC można kierować się wyłącznie ceną. Bez względu na wysokość składki, ubezpieczyciel ma obowiązek zapewnić zakres ochrony zawarty w ustawie. Podobnie jak w przypadku maksymalnych sum gwarancyjnych – są one stałe i nie mogą być pomniejszane przez firmy ubezpieczeniowe.

Dodatkowe zniżki za wykupienie polisy przez internet

Osoby poszukujące oszczędności na obowiązkowej polisie OC mogą liczyć na internet – jak zwykle. W sieci można kupować taniej już nie tylko odzież, obuwie czy środki czystości, ale również… ubezpieczenia komunikacyjne w cenach dużo atrakcyjniejszych niż w stacjonarnych oddziałach ubezpieczycieli czy brokerów.

Okazuje się, że wykupując ubezpieczenie OC online, można dodatkowo obniżyć wysokość składki. Wielu ubezpieczycieli w ten sposób premiuje internetowych klientów. Przykładowo, decydując się na ubezpieczenie OC w Link4, kierowca otrzymuje dodatkową zniżkę w wysokości 7 proc.

Dodatkowym atutem wykupywania polisy przez internet jest możliwość wypowiedzenia umowy OC w ciągu 30 dni od jej podpisania. To dobre rozwiązanie, jeśli nagle z jakiegoś powodu zdecydujesz się na innego ubezpieczyciela.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny