Od redakcjiRedakcja5 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Brawurowy początek roku – ponad 100 tysięcy wizyt w roztocze.net w styczniu

Google Analytics, fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Ponad 100 tysięcy wizyt (sesji) i ponad 224 tysiące odsłon – to wynik oglądalności roztocze.net w styczniu 2018 roku. Przede wszystkim to Wasza zasługa. Dziękujemy, że wybieracie roztocze.net jako swoje źródło informacji i spędzacie z nami czas.

Według niezależnego i obiektywnego źródła, jakim jest Google Analytics, w styczniu 2018 roku roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy odnotowało: 100 793 wizyt (sesji), 224 201 odsłon i 34 628 unikalnych użytkowników. To nasz – Redakcji i Czytelników – wspólny sukces. Dziękujemy!

Usługa Google Analytics nie tylko umożliwia pomiar liczby konwersji, ale również zapewnia bieżący wgląd w to, jak użytkownicy korzystają z witryny, jak do niej dotarli i czy chętnie do niej wracają. Dane te są wiarygodnym źródłem informacji o zainteresowaniu daną stroną, a nie pochodzą z własnych subiektywnych wyliczeń, jak niektórzy próbują czynić. Google jest gwarantem autentyczności i rzetelności przedstawianych statystyk, tym bardziej ze raport można wysłać bezpośrednio z systemu do klienta.

Zaufanie odbiorców i duża częstotliwość odwiedzin przekłada się na bardzo dobrą promocję firm i produktów za pośrednictwem roztocze.net Regionalnego Dziennika Internetowego. Bardzo nas cieszy, że zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi rośnie, co potwierdzają reklamodawcy. Również dzięki temu możemy dostarczać czytelnikom informacji i narzędzi interaktywnych nieodpłatnie. Aktywnie wspieramy przedsiębiorców w docieraniu do klientów i budowaniu wzajemnych relacji, które owocują wzrostem obrotów z jednej strony i satysfakcją z usług z drugiej.

Warto przy tym zaznaczyć, że ponad 80 procent wejść na stronę roztocze.net wynika z bezpośredniego wyboru Czytelników, a nie jest efektem przekierowania z mediów społecznościowych jak Facebook, Twitter, czy Instagram. To pokazuje, że w ciągu niemal 18 lat istnienia tytuł ukształtował sobie markę i uznanie wśród lokalnej społeczności. Jest to poza tym ważny argument dla przedsiębiorców oraz firm, które chcą się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów poprzez promocję i reklamę w Internecie na wartościowych stronach. Tym bardziej że szykują się zmiany.  Jak podaje bankier.pl Facebook wprowadza nowy algorytm, według którego promowane będą w pierwszej kolejności posty rodziny i najbliższych znajomych.

Na wprowadzeniu nowego algorytmu stracą firmy, które promują swoje treści i towary m.in. za pomocą Facebooka, co stanowi pośrednie źródło ich zarobkowania.” – twierdzi portal bankier.pl.

 
Jak zatem skutecznie wypromować w Internecie swoją firmę, markę, produkty, czy usługi? Zapraszamy do współpracy z roztocze.net, które osiąga wysoki wynik z minimalnym zaangażowaniem mediów społecznościowych. Zapraszamy do kontaktu z biurem reklamy i zapoznaniem się z naszą ofertą. Służymy pomocą.

Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami. Roztocze.net jest trybuną na której prezentujecie swoje poglądy i wymieniacie opinie, a serwis cieszy się stabilnym wzrostem. Zanotowaliśmy wzrost oglądalności w roku 2016 w porównaniu do 2015, o 4,60% dla liczby sesji i 7,97% dla liczby unikalnych użytkowników. W 2017 roku zanotowaliśmy jeszcze większy wzrost oglądalności w porównaniu do 2016, o 25,96% dla liczby sesji i 22,69% dla liczby unikalnych użytkowników.

W 2014 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 1,88 mln razy.
W 2015 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,19 mln razy.
W 2016 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,23 mln razy.
W 2017 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,79 mln razy.

Naszym mottem pozostaje niezmiennie: Codziennie. Wiarygodnie. Dla Ciebie. 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Xxx
Brawo, gratulacje!!!! Szkoda tylko, że ...
z_boku
Zamość nie Monaco, gokarty to taka For...
ciekawy
czego nie rozumiesz w slowie najprawdobo...
^_^
polecamy zatyczki do uszu z apteki...
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018