R E K L A M A

Z I P

Od redakcjiRedakcja5 lutego 2018 FACEBOOK | 4016 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Brawurowy początek roku – ponad 100 tysięcy wizyt w roztocze.net w styczniu

Google Analytics, fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Ponad 100 tysięcy wizyt (sesji) i ponad 224 tysiące odsłon – to wynik oglądalności roztocze.net w styczniu 2018 roku. Przede wszystkim to Wasza zasługa. Dziękujemy, że wybieracie roztocze.net jako swoje źródło informacji i spędzacie z nami czas.

Według niezależnego i obiektywnego źródła, jakim jest Google Analytics, w styczniu 2018 roku roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy odnotowało: 100 793 wizyt (sesji), 224 201 odsłon i 34 628 unikalnych użytkowników. To nasz – Redakcji i Czytelników – wspólny sukces. Dziękujemy!

Usługa Google Analytics nie tylko umożliwia pomiar liczby konwersji, ale również zapewnia bieżący wgląd w to, jak użytkownicy korzystają z witryny, jak do niej dotarli i czy chętnie do niej wracają. Dane te są wiarygodnym źródłem informacji o zainteresowaniu daną stroną, a nie pochodzą z własnych subiektywnych wyliczeń, jak niektórzy próbują czynić. Google jest gwarantem autentyczności i rzetelności przedstawianych statystyk, tym bardziej ze raport można wysłać bezpośrednio z systemu do klienta.

Zaufanie odbiorców i duża częstotliwość odwiedzin przekłada się na bardzo dobrą promocję firm i produktów za pośrednictwem roztocze.net Regionalnego Dziennika Internetowego. Bardzo nas cieszy, że zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi rośnie, co potwierdzają reklamodawcy. Również dzięki temu możemy dostarczać czytelnikom informacji i narzędzi interaktywnych nieodpłatnie. Aktywnie wspieramy przedsiębiorców w docieraniu do klientów i budowaniu wzajemnych relacji, które owocują wzrostem obrotów z jednej strony i satysfakcją z usług z drugiej.

Warto przy tym zaznaczyć, że ponad 80 procent wejść na stronę roztocze.net wynika z bezpośredniego wyboru Czytelników, a nie jest efektem przekierowania z mediów społecznościowych jak Facebook, Twitter, czy Instagram. To pokazuje, że w ciągu niemal 18 lat istnienia tytuł ukształtował sobie markę i uznanie wśród lokalnej społeczności. Jest to poza tym ważny argument dla przedsiębiorców oraz firm, które chcą się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów poprzez promocję i reklamę w Internecie na wartościowych stronach. Tym bardziej że szykują się zmiany.  Jak podaje bankier.pl Facebook wprowadza nowy algorytm, według którego promowane będą w pierwszej kolejności posty rodziny i najbliższych znajomych.

Na wprowadzeniu nowego algorytmu stracą firmy, które promują swoje treści i towary m.in. za pomocą Facebooka, co stanowi pośrednie źródło ich zarobkowania.” – twierdzi portal bankier.pl.

 
Jak zatem skutecznie wypromować w Internecie swoją firmę, markę, produkty, czy usługi? Zapraszamy do współpracy z roztocze.net, które osiąga wysoki wynik z minimalnym zaangażowaniem mediów społecznościowych. Zapraszamy do kontaktu z biurem reklamy i zapoznaniem się z naszą ofertą. Służymy pomocą.

Dziękujemy za okazane zaufanie, jak również za aktywny udział w dyskusjach i sporach jakie toczą się w komentarzach pod artykułami. Roztocze.net jest trybuną na której prezentujecie swoje poglądy i wymieniacie opinie, a serwis cieszy się stabilnym wzrostem. Zanotowaliśmy wzrost oglądalności w roku 2016 w porównaniu do 2015, o 4,60% dla liczby sesji i 7,97% dla liczby unikalnych użytkowników. W 2017 roku zanotowaliśmy jeszcze większy wzrost oglądalności w porównaniu do 2016, o 25,96% dla liczby sesji i 22,69% dla liczby unikalnych użytkowników.

W 2014 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 1,88 mln razy.
W 2015 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,19 mln razy.
W 2016 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,23 mln razy.
W 2017 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,79 mln razy.

Naszym mottem pozostaje niezmiennie: Codziennie. Wiarygodnie. Dla Ciebie. 

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Beata 15 minut temu
Ludzie to jest przerażające, ile w was...
L11A
Boże chroń przed komuną i jej emisari...
Marian
Jaki przemysł? Gdzie? Na około kartofl...
x
Z uwagi na duże straty w pomocy ( Kupis...
Stop
Problem Twój jest taki, że widzisz zna...
Zm
Do tej pory sie nie zastanowił to i pew...
wyborca
Porażka wyborcza Zamościa 2014 !...
kibic
A co ze Stachyrą zastanowił się już ...
K.Retyn
"Największy" "sukces" "nowej" lewicy to...
No
Może poczekamy na wyrok sądu. Ja tam w...
K.Retyn
Towarzyszu "K" książek nikt nie zamier...
heniek
Zapewne jakiś "stryjek zamienił siekie...
Obserwer
Nicolas Sarkozy zatrzymany przez policj...
Mu
Według ustaleń policji opisanych na in...
Zm
Ostatnio jadac ta droga tez ledwo zobacz...
ad111
Tam nie ma znaku STOP, a tylko krzyż ś...
z_boku
Ludzie zapomnieli o tym że istnieją po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny