Reklamatekst nadesłany1 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Brakuje gotówki? Przekonaj się do pożyczek ratalnych

R E K L A M A    B O A R D

Poszukując szybkiego sposobu na zdobycie brakujących pieniędzy, na pewno trafimy na ofertę instytucji pozabankowych. Jeśli masz wątpliwości, czy skorzystanie z takich usług to dobry pomysł, ten artykuł pomoże Ci je rozwiać. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z pożyczek ratalnych!

Łatwiej niż w banku!

Na rynku finansowym znajduje się coraz więcej firm posiadających w ofercie pożyczki ratalne. Jest to alternatywa dla kredytów bankowych, które mają bardziej rygorystyczne wymagania wobec swoich klientów. W trakcie wnioskowania o pozabankowe wsparcie finansowe pożyczkodawcy nie wymagają od nas tak wielu dokumentów. Zdarza się, że pozytywną decyzję mogą otrzymać również osoby posiadające wpis w bazach dłużników. Wszystko zależy od indywidualnie ustalonych przez firmy kryteriów.

Nawet na 48 miesięcy!

Pożyczki ratalne nazywane są również pożyczkami długoterminowymi. W aktualnej ofercie firm pozabankowych możemy znaleźć zobowiązania z możliwością rozłożenia nawet na 48 rat miesięcznych. Jest to duże udogodnienie dla osób, które nie są w stanie zgromadzić w ciągu miesiąca potrzebnej sumy na spłatę pożyczki – jak w przypadku chwilówek. Zobowiązujemy się bowiem do przelewania raz w miesiącu na konto pożyczkodawcy tylko części całkowitej kwoty wsparcia finansowego. Warto jednak zaznaczyć, że im dłuższy termin spłaty, tym wyższe będą naliczone odsetki.

Wyższa kwota!

W związku z dłuższym terminem spłaty możemy wnioskować o znacznie wyższe sumy wsparcia finansowego niż w przypadku zobowiązań krótkoterminowych. Maksymalne kwoty pożyczki są ustalane indywidualnie przez każdego pożyczkodawcę. Przykładowo w ofercie www.ratkomat.pl można wnioskować nawet o 10 000 zł na 24 miesiące. W celu znalezienie odpowiadającego nam produktu najlepiej skorzystać z porównywarek pożyczek, gdzie znajdziemy wszystkie informacje potrzebne do podjęcia odpowiedniej decyzji.

Wakacje od rat!

Życie jest nieprzewidywalne i nie wiemy, kiedy może nas dopaść kryzys finansowy. Dlatego niektórzy pożyczkodawcy udostępniają swoim klientom możliwość skorzystania z wakacji od rat. Oznacza to, że za niewielką opłatą lub za darmo jesteśmy zwalniani z obowiązku wniesienia opłaty. Musimy jednak pamiętać, że nie wszystkie firmy oferują taką możliwość. Dlatego warto zapoznać się ze szczegółami każdej usługi. Z wakacji od rat może skorzystać każdy pod warunkiem, że odpowiednio wcześniej poinformuje o tym pożyczkodawcę.

Ratunek dla budżetu domowego!

Pożyczki ratalne to jeden ze sposobów na podratowanie naszego budżetu domowego. To dobre rozwiązanie również dla osób, które mają problem ze spłatą kilku zobowiązań krótkoterminowych. Jeżeli chcemy podreperować nasz budżet lub nauczyć się oszczędzania, warto skorzystać z wiedzy udostępnianej przez Wujeksknerus.pl. Znajdziemy tam liczne promocje bankowe i nie tylko oraz rady dotyczące budżetu domowego.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
leszek
pomysł(zasłyszany) Nikodema Dyzmy,...
historyk
Żadnego konfliktu między Zamościem a ...
Powinni grać na hali Osir tam gdzie gra...
Lidia
Radny Nowakowski WSTYD, żeby tak sie ub...
Thomas
Głos potrzebny, ale głos spó...
kmicic
a i jeszcze jedno, dla rozluźnienia emo...
mieszkaniec
drogi ,,Polak'u" - widać nie znasz życ...
zdrovit
Jaki problem, żeby tak duża firma jak ...
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018