R E K L A M A

Z I P

Reklamatekst nadesłany1 października 2018 FACEBOOK | 5258 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Brakuje gotówki? Przekonaj się do pożyczek ratalnych

R E K L A M A    B O A R D

Poszukując szybkiego sposobu na zdobycie brakujących pieniędzy, na pewno trafimy na ofertę instytucji pozabankowych. Jeśli masz wątpliwości, czy skorzystanie z takich usług to dobry pomysł, ten artykuł pomoże Ci je rozwiać. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z pożyczek ratalnych!

Łatwiej niż w banku!

Na rynku finansowym znajduje się coraz więcej firm posiadających w ofercie pożyczki ratalne. Jest to alternatywa dla kredytów bankowych, które mają bardziej rygorystyczne wymagania wobec swoich klientów. W trakcie wnioskowania o pozabankowe wsparcie finansowe pożyczkodawcy nie wymagają od nas tak wielu dokumentów. Zdarza się, że pozytywną decyzję mogą otrzymać również osoby posiadające wpis w bazach dłużników. Wszystko zależy od indywidualnie ustalonych przez firmy kryteriów.

Nawet na 48 miesięcy!

Pożyczki ratalne nazywane są również pożyczkami długoterminowymi. W aktualnej ofercie firm pozabankowych możemy znaleźć zobowiązania z możliwością rozłożenia nawet na 48 rat miesięcznych. Jest to duże udogodnienie dla osób, które nie są w stanie zgromadzić w ciągu miesiąca potrzebnej sumy na spłatę pożyczki – jak w przypadku chwilówek. Zobowiązujemy się bowiem do przelewania raz w miesiącu na konto pożyczkodawcy tylko części całkowitej kwoty wsparcia finansowego. Warto jednak zaznaczyć, że im dłuższy termin spłaty, tym wyższe będą naliczone odsetki.

Wyższa kwota!

W związku z dłuższym terminem spłaty możemy wnioskować o znacznie wyższe sumy wsparcia finansowego niż w przypadku zobowiązań krótkoterminowych. Maksymalne kwoty pożyczki są ustalane indywidualnie przez każdego pożyczkodawcę. Przykładowo w ofercie www.ratkomat.pl można wnioskować nawet o 10 000 zł na 24 miesiące. W celu znalezienie odpowiadającego nam produktu najlepiej skorzystać z porównywarek pożyczek, gdzie znajdziemy wszystkie informacje potrzebne do podjęcia odpowiedniej decyzji.

Wakacje od rat!

Życie jest nieprzewidywalne i nie wiemy, kiedy może nas dopaść kryzys finansowy. Dlatego niektórzy pożyczkodawcy udostępniają swoim klientom możliwość skorzystania z wakacji od rat. Oznacza to, że za niewielką opłatą lub za darmo jesteśmy zwalniani z obowiązku wniesienia opłaty. Musimy jednak pamiętać, że nie wszystkie firmy oferują taką możliwość. Dlatego warto zapoznać się ze szczegółami każdej usługi. Z wakacji od rat może skorzystać każdy pod warunkiem, że odpowiednio wcześniej poinformuje o tym pożyczkodawcę.

Ratunek dla budżetu domowego!

Pożyczki ratalne to jeden ze sposobów na podratowanie naszego budżetu domowego. To dobre rozwiązanie również dla osób, które mają problem ze spłatą kilku zobowiązań krótkoterminowych. Jeżeli chcemy podreperować nasz budżet lub nauczyć się oszczędzania, warto skorzystać z wiedzy udostępnianej przez Wujeksknerus.pl. Znajdziemy tam liczne promocje bankowe i nie tylko oraz rady dotyczące budżetu domowego.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny