R E K L A M A

Z I P

Flesz | Powiat Zamojski | ZamośćRedakcja24 października 2017 FACEBOOK | 5207 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Borowina Sitaniecka: Zderzenie dwóch ciężarówek

Zderzenie ciężarówek w Borowinie Sitanieckiej, foto: KMP Zamość
R E K L A M A    B O A R D


Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (23 października) około 14:30 w miejscowości Borowina Sitaniecka na drodze wojewódzkiej nr 843.

Tam na łuku drogi kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo z przyczepą nie zapanował nad pojazdem. W wyniku hamowania przyczepa znalazła się na przeciwległym pasie ruchu, doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Mercedes.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Volvo jadąc z przyczepą na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni. W czasie, gdy wykonywał manewr hamowania przyczepę ściągnęło na przeciwny pas ruchu. Następnie w przyczepę uderzył jadący w przeciwnym kierunku pojazd ciężarowy marki Mercedes, którym kierował 50-letni mieszkaniec Zamościa. W mercedesie podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn, 61-latek i 33-latek, obaj z Zamościa. Pasażerowie oraz kierowca mercedesa z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi– poinformowała Oficer prasowy KMP Zamość, asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

Przez kilka godzin na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności, które pomogą w wyjaśnieniu szczegółów oraz okoliczności zdarzenia. W tym czasie droga była zablokowana, mundurowi kierowali podróżujących na zorganizowane objazdy.

 

 

foto: KMP Zamość

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Heń Wspaniały" dnia 24 października 2017 o godzinie 13:56:07 napisał:
    Jechałem tam wtedy od strony Skierbieszowa. Często jeżdżę tą drogą i ten zakręt jest masakryczny. Jest tam ograniczenie do 70, a nawet w słoneczny dzień osobowką 50 to max, w jaki da się wejść w ten zakręt. Jeśli ktoś nie znał drogi, to nie dziwne.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny