R E K L A M A

Z I P

Flesz | Powiat Zamojski | ZamośćRedakcja24 października 2017 FACEBOOK | 4461 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Borowina Sitaniecka: Zderzenie dwóch ciężarówek

Zderzenie ciężarówek w Borowinie Sitanieckiej, foto: KMP Zamość
R E K L A M A    B O A R D


Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (23 października) około 14:30 w miejscowości Borowina Sitaniecka na drodze wojewódzkiej nr 843.

Tam na łuku drogi kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo z przyczepą nie zapanował nad pojazdem. W wyniku hamowania przyczepa znalazła się na przeciwległym pasie ruchu, doszło do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Mercedes.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierowca samochodu ciężarowego marki Volvo jadąc z przyczepą na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni. W czasie, gdy wykonywał manewr hamowania przyczepę ściągnęło na przeciwny pas ruchu. Następnie w przyczepę uderzył jadący w przeciwnym kierunku pojazd ciężarowy marki Mercedes, którym kierował 50-letni mieszkaniec Zamościa. W mercedesie podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn, 61-latek i 33-latek, obaj z Zamościa. Pasażerowie oraz kierowca mercedesa z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi– poinformowała Oficer prasowy KMP Zamość, asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

Przez kilka godzin na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności, które pomogą w wyjaśnieniu szczegółów oraz okoliczności zdarzenia. W tym czasie droga była zablokowana, mundurowi kierowali podróżujących na zorganizowane objazdy.

 

 

foto: KMP Zamość

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
  • "Heń Wspaniały" dnia 24 października 2017 o godzinie 13:56:07 napisał:
    Jechałem tam wtedy od strony Skierbieszowa. Często jeżdżę tą drogą i ten zakręt jest masakryczny. Jest tam ograniczenie do 70, a nawet w słoneczny dzień osobowką 50 to max, w jaki da się wejść w ten zakręt. Jeśli ktoś nie znał drogi, to nie dziwne.
    1
    1
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K. 29 minut temu
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian 33 minuty temu
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
maria
A w tle podczas wypowiedzi wojewody to j...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny