R E K L A M A

17 września 2014

roztocze.net

Bony stażowe dla bezrobotnych
Twoja ocena  

Ocen: 1, średnia ocena: 1.00

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu wprowadza, zapowiadane wcześniej, tzw. „bony stażowe”.

 

W komunikacie wydanym przez PUP można przeczytać, ze bon stażowy adresowany jest do bezrobotnych, których status jest szczegółowo opisany TUTAJ

 

Bon potwierdza możliwość przyznania stypendium bezrobotnemu, który uzyska zgodę pracodawcy na zorganizowanie od 3-6 miesięcy stażu z zobowiązaniem zatrudnienia stażysty po zakończonym stażu co najmniej na okres 3 miesięcy na środkach własnych.

 

Organizator stażu potwierdzi gotowość zorganizowania stażu okazicielowi bonu składając w PUP w Zamościu wniosek o organizację stażu z wymaganymi danymi i załącznikami (w tym bon stażowy w oryginale) w terminie ważności bonu. Wniosek zostanie rozpatrzony w trybie pozakonkursowym.

 

Bony są wydawane w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu, Plac Wolności 1, w pokojach nr 15 i 22. 

 

11 marca 2014
Autor:

Bony stażowe dla bezrobotnych
Twoja ocena  

Ocen: 1, średnia ocena: 1.00

R E K L A M A

    KOMENTARZY(0)

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Ostrzegamy, było już kilka postępowań o naruszenie dobrego imienia przez internautów komentujących teksty. Jeżeli nie chcesz być pociagany do odpowiedzialności, DOBIERAJ SŁOWA, by nikogo nie urazić. Jeżeli komentarz narusza twoje dobra osobiste możesz zgłosić się prośbą o usunięcie go redakcja@roztocze.net.

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Jestem świadomy odpowiedzialności karnej ( art. 212 KK art. 216 KK ) za swoje słowa.
Wiem też, że przysługuje mi wynikające z Prawa prasowego (Art. 15. u.p.p.) prawo do zachowania w tajemnicy moich danych (w szczególności nazwiska). Prawo to mi przysługuje tylko w sytuacji gdy mój komentarz nie narusza prawa obowiązującego na terenie RP.

Ponieważ, redakcja serwisu ponosi odpowiedzialność cywilnoprawną za brak reakcji w przypadku zgłoszenia naruszenia dóbr osobistych przez osobę pomówioną, zastrzegamy sobie możliwość usunięcia komentarza. W razie wątpliwości możesz się odwołać od decyzji redakcji przedstawiając dowody na prawdziwość swych słów, pisząc na adres redakcja@roztocze.net.

Zaznaczenie pola obok słów "Jestem świadomy..." i kliknięcie przycisku "Wyślij" oznacza zgodę na skorzystanie z bezpłatnej usługi umieszczania postów/komentarzy w serwisie roztocze.net. Usługa świadczona przez wydawcę serwisu roztocze.net pozwala na publikowanie treści na stronach serwisu. Usługodawca zastrzega sobie możliwość blokowania i usuwania komentarzy, które naruszają obowiązujące prawo, nie dotyczą tematu artykułu, promują lub wskazują na firmy, produkty lub usługi komercyjne.
Zastrzegamy sobie prawo do "zasłaniania" z użyciem "gwiazdek" **** słów wulgarnych, danych osobowych, informacji poufnych, komercyjnych adresów internetowych.

Korzystając z usługi "komentowania" wyrażasz zgodę na ich publikację w wydawnictwach internetowych i drukowanych należących do Fundacji im. Bernardo Morando. Prawa autorskie do komentarza należą do jego autora. Kopiowanie komentarzy bez zgody autorów jest nielegalne.

Anty-spam:

do góry

R E K L A M A