Od redakcjiRedakcja2 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Blisko 30 000 Czytelników na stronie i 26 000 na FB w lutym!

fot. pixabay.com

Wiemy, że lubicie czytać roztocze.net, ale takim wynikiem w lutym który miał tylko 28 dni niewiarygodnie nas zaskoczyliście. Duma, radość, satysfakcja, sukces – właściwe podkreślić. Dziękujemy!

Blisko 30 tysięcy użytkowników (29 450 UU) na stronie Roztocze.net i ponad 26 tysięcy odbiorców fanpage’u portalu na Facebooku dało w sumie liczbę 56 tysięcy Czytelników Regionalnego Dziennika Internetowego Roztocze.net w mijającym miesiącu lutym. Warto przy tym podkreślić, że zdecydowana większość odbiorców portalu to stali Czytelnicy, codziennie odwiedzający roztocze.net w poszukiwaniu informacji, lub też czynnie angażujący się w dyskusje pod publikowanymi artykułami. Cieszymy się, że możemy być razem z Wami każdego dnia, a łamy roztocze.net stały się trybuną do wyrażania opinii i poglądów dla mieszkańców całego regionu.

Możemy zdradzić, że z podniesionym czołem wkraczamy w erę nowych technologii bowiem 47 proc. wejść na stronę pochodzi od użytkowników smartfonów i telefonów komórkowych.

Zaufanie odbiorców i duża częstotliwość odwiedzin przekłada się na bardzo dobrą promocję firm i produktów za pośrednictwem roztocze.net Regionalnego Dziennika Internetowego. Bardzo nas cieszy, że zainteresowanie Czytelników eksponowanymi na portalu reklamami oraz artykułami sponsorowanymi rośnie, co potwierdzają reklamodawcy. Również dzięki temu możemy dostarczać czytelnikom informacji i narzędzi interaktywnych nieodpłatnie. Aktywnie wspieramy przedsiębiorców w docieraniu do klientów i budowaniu wzajemnych relacji, które owocują wzrostem obrotów z jednej strony i satysfakcją z usług z drugiej.

Dziękujemy za okazane zaufanie, konstruktywną krytykę oraz dobre słowo, które motywują nas do jeszcze lepszej pracy. To przede wszystkim dzięki Wam, drodzy Czytelnicy, roztocze.net jest forum na którym prezentujecie swoje poglądy i wymieniacie opinie, a serwis cieszy się stabilnym wzrostem.

Otrzymaliśmy od was ciekawe sugestie, rozwiązania które mamy nadzieję jeszcze ułatwią korzystanie z serwisu w ciągu najbliższego tygodnia pojawią się pod każdym artykułem, sprawdzajcie – czekamy na wasze opinie na ten temat.

Zanotowaliśmy wzrost oglądalności w roku 2016 w porównaniu do 2015, o 4,60% dla liczby sesji i 7,97% dla liczby unikalnych użytkowników. W 2017 roku zanotowaliśmy jeszcze większy wzrost oglądalności w porównaniu do 2016, o 25,96% dla liczby sesji i 22,69% dla liczby unikalnych użytkowników.

W 2014 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 1,88 mln razy.
W 2015 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,19 mln razy.
W 2016 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,23 mln razy.
W 2017 roku strony serwisu zostały odsłonięte ponad 2,79 mln razy.

Naszym mottem pozostaje niezmiennie: Codziennie. Wiarygodnie. Dla Ciebie. 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
as
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm...
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018