R E K L A M A

Z I P

2. Region | Biłgoraj | Flesz | KrasnystawRedakcja20 listopada 2017

Biłgoraj/Krasnystaw: Z promilami za kółkiem

Fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D


W miniony weekend policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali dwóch kierowców u których badanie alkomatem wykazało po około promilu alkoholu. Więcej, bo 1,5 promila miał kierowca któremu dalszą jazdę udaremnił policjant po służbie w Siennicy Różanej.

Mundurowi z Biłgoraja pierwszego nietrzeźwego zatrzymali w sobotnie popołudnie (18 listopada) w miejscowości Majdan Nowy. Jak się okazało za kierownicą Volkswagena siedział nietrzeźwy 56 latek z gminy Księżpol. Policyjny alkomat wykazał, że mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Także w sobotę zatrzymano drugiego nietrzeźwego. Mężczyzna podróżujący oplem został zatrzymany wieczorem w Rakówce. Kierowca opla, 63 letni mieszkaniec gminy Księżpol jak się okazało miał prawie promil alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni stracili uprawnienia do kierowania. Staną teraz przed sądem. Grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Natomiast 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna grozi 44-latkowi, który wsiadł za kierownicę mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na gorącym uczynku przyłapał go w sobotę około godziny 15-tej na drodze wojewódzkiej tuż przed Krasnymstawem będący po służbie policjant z Posterunku w Siennicy Różanej. Zwrócił on uwagę na kierującego peugeotem, którego styl jazdy wskazywał na nietrzeźwość. Mężczyzna wykonywał dziwne manewry i jechał tzw. „wężykiem”.
Jadący za nim policjant, który był w czasie wolnym od służby, zatrzymał go na najbliższym parkingu i na miejsce wezwał patrol. Jak się okazało kierujący mieszkaniec gminy Kraśniczyn był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, iż 44-latek ma w swoim organizmie ponad 1,5 promile alkoholu i nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.
Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

wędkarz 48 minut temu
doświadczeni wędkarze, jak wprowadzali...
kmicic 55 minut temu
Gratulację dla chłopaków i trenerów....
ipojeździe 59 minut temu
Kto kogo tu promuje ? Podwórkowe gwiazd...
Lena
Śnie-śnie-śnie-śnieżynka, cieszy s...
alejazda
a kto to jest ta Jurkiewicz, faktycznie ...
urna
Chodziło ci kolego o arbuzy wewnątrz c...
@ad111
Ja myślałem, że to wolontariusze zbie...
ranking@alejazd...
Do sukcesu dochodzi się ciężką prac...
alejazda
I co dalej ? teraz lokalne gwiazdeczki w...
zamościak
nie ma Ptysia i coś się dzieje...
banan
Kapka to chorągiewka chciał sponsorowa...
..
To jak kapka wybrał Motor to niech z ko...
Kibic
Dawno już nie mieliśmy takiego dobrego...
Zamość
Zamość nie jest częścią powiatu zam...
Józef Bąk
Gumofilce takie wałki robiły przy urna...
fotograf socjol...
Niektórzy "nowocześni" to już od dawn...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny