R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Flesz | HrubieszówRedakcja18 października 2017

Biłgoraj/Hrubieszów: Wpadli z kontrabandą

Kontrabanda, foto: Policja Lubelska

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


W sumie ponad tysiąc paczek papierosów bez akcyzy ujawnili wczoraj (17 października) mundurowi z Biłgoraja i Hrubieszowa.

Minionej nocy hrubieszowscy policjanci patrolując ulicę Kolejową zauważyli na parkingu przy jednym z miejscowych marketów dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu próbowali się oddalić. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy zatrzymali ich i wylegitymowali. Po sprawdzeniu pojazdu marki Volkswagen Transporter, którym podróżowali okazało się, że w bagażniku znajdowały się worki pełne kontrabandy. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 500 paczek nielegalnych papierosów.
Taka samą ilość bezakcyzowego towaru zabezpieczyli też policjanci z zespołu do walki z korupcją i przestępczością gospodarczą biłgorajskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej. “Trefny” towar przewoził swoim samochodem 38 latek z Zamościa.
Wartość uszczuplonego podatku akcyzowego w obu tych przypadkach wyniosła łącznie blisko 20 tys. zł. Teraz właściciele kontrabandy odpowiedzą przed sądem. Za przestępstwo akcyzowe zgodnie z przepisami Kodeksu Karno-Skarbowego, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zamościanin" dnia 18 października 2017 o godzinie 17:32:13 napisał:
  Ten że zamościanin i jego koledzy nie dadzą spokojnie przejść przez rynek warzywny na Nowym Mieście w Zamościu. To samo jest na ul. Spadek, przed Ciuchlandem. Dziwi że ten proceder trwa już w tym stanie WIELE LAT, a Policja Zamojska jakoś tego nie widzi. Zapraszamy Policję z Biłgoraja lub z Lublina.
  1
  2
 • R E K L A M A
 • "Piotrek" dnia 19 października 2017 o godzinie 14:10:13 napisał:
  To kabaret jest na Nowym Mieście :)
  0
  1
 • "Zosia" dnia 21 października 2017 o godzinie 13:07:46 napisał:
  wartość uszczuplonego podatku akcyzowego wyniosła 20 tys. zł, przewozili 500 paczek papierosów. Rachunek jest prosty 20000/500=40 zł! tyle wynosi wg. redahtora tylko podatek akcyzowy od paczki papierosów z Ukrainy:D:D:D faktycznie trefny towar:)
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

zamościanin przed chwilą
Widać że dogorywają, i jak to mówią...
yyy tam 16 minut temu
"Do zegarmistrza" dnia 23 listopada 2017...
drczosnek 31 minut temu
następny sekciarz, wpychają ten kit i ...
...
Ciezko ich bedzie pewnie namowic na przy...
bo wyprowadzacie pieski i szczają a pan...
Thomas
Popieram Andrzeja Wnuka - swego czasu pi...
macanas
Miasto wraz z ZE powinny sprawdzić stan...
macanas
ni to pokrzywa ni barszcz sosnowskiego @...
macanas
Jedno pytanie do dyrektor sądu, Pani A...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017