R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Flesz | HrubieszówRedakcja18 października 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Biłgoraj/Hrubieszów: Wpadli z kontrabandą

Kontrabanda, foto: Policja Lubelska

R E K L A M A    B O A R D


W sumie ponad tysiąc paczek papierosów bez akcyzy ujawnili wczoraj (17 października) mundurowi z Biłgoraja i Hrubieszowa.

Minionej nocy hrubieszowscy policjanci patrolując ulicę Kolejową zauważyli na parkingu przy jednym z miejscowych marketów dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu próbowali się oddalić. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, którzy zatrzymali ich i wylegitymowali. Po sprawdzeniu pojazdu marki Volkswagen Transporter, którym podróżowali okazało się, że w bagażniku znajdowały się worki pełne kontrabandy. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 500 paczek nielegalnych papierosów.
Taka samą ilość bezakcyzowego towaru zabezpieczyli też policjanci z zespołu do walki z korupcją i przestępczością gospodarczą biłgorajskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej. “Trefny” towar przewoził swoim samochodem 38 latek z Zamościa.
Wartość uszczuplonego podatku akcyzowego w obu tych przypadkach wyniosła łącznie blisko 20 tys. zł. Teraz właściciele kontrabandy odpowiedzą przed sądem. Za przestępstwo akcyzowe zgodnie z przepisami Kodeksu Karno-Skarbowego, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "zamościanin" dnia 18 października 2017 o godzinie 17:32:13 napisał:
  Ten że zamościanin i jego koledzy nie dadzą spokojnie przejść przez rynek warzywny na Nowym Mieście w Zamościu. To samo jest na ul. Spadek, przed Ciuchlandem. Dziwi że ten proceder trwa już w tym stanie WIELE LAT, a Policja Zamojska jakoś tego nie widzi. Zapraszamy Policję z Biłgoraja lub z Lublina.
  1
  2
  R E K L A M A
 • "Piotrek" dnia 19 października 2017 o godzinie 14:10:13 napisał:
  To kabaret jest na Nowym Mieście :)
  0
  1
 • "Zosia" dnia 21 października 2017 o godzinie 13:07:46 napisał:
  wartość uszczuplonego podatku akcyzowego wyniosła 20 tys. zł, przewozili 500 paczek papierosów. Rachunek jest prosty 20000/500=40 zł! tyle wynosi wg. redahtora tylko podatek akcyzowy od paczki papierosów z Ukrainy:D:D:D faktycznie trefny towar:)
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Oneb minutę temu
Nawet nie zaprosili na obiad. To o czym...
TORRES20400 56 minut temu
Dlaczego nikt nie mówi o szansach na pr...
.
To było do przewidzenia, że Nowoczesna...
Mirka
Stąd to ostatnie zdanie, że może być...
observer
do Mirki - kasa to nie wszystko (przynaj...
Mirka
Czytałam na innym zamojskim portalu dzi...
observer
partia, która stała się partyjka kana...
.
Nowakowski jest super nauczycielem. jest...
antyklerykał
"do na antyklerykał" dnia 24 maja 2018 ...
geytelmen
To bolesne musiało być?!...
omnibus
Odejdzie? Kto inny ma taką szeroką wie...
człowiek z wos...
pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Lu...
Tylko i wylacznie. Cala 'wyzsza' kadra t...
Australijczyk
Klakiery miauczą, jest dobrze. Czytają...
KL.
Fajna para z Katarzyny i Rafała....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny