R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | FleszDaniel Czubara6 września 2017

Biłgoraj: Wypadek na skrzyżowaniu Kochanowskiego i Alei 400-lecia

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Wyjaśniane są okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około po godzinie 19 na skrzyżowaniu ulic Kochanowskiego i Alei 400 – lecia w Biłgoraju. W wyniku zdarzenia chevroleta i renault poważnych obrażeń ciał doznała 59-letnia kobieta.

Wczoraj po godzinie 19 na skrzyżowaniu ulic Kochanowskiego i Alei 400 – lecia w Biłgoraju doszło do zderzenia samochodu dostawczego marki Renault i osobowego marki Chevrolet. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów przybyłych na miejsce zdarzenia kierowca Chevroleta 67-latek z Biłgoraja, który podróżował z 59-letnią obywatelką Niemiec nie zastosował się do znaku stop i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu doprowadzając tym samym do zderzenia z dostawczym renault.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. 32-latek z gminy Biłgoraj, który kierował renault nie doznał obrażeń. Natomiast kierowca i pasażerka chevroleta zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju. 59-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami ciała pozostaje w szpitalu. Obecnie trwa ustalanie wszelkich okoliczności zdarzenia.

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017