R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | Sport | Zamośćtekst nadesłany12 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4422 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Biłgoraj: Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików

Fot. tekst nadesłany

R E K L A M A    B O A R D

W sobotę 7 kwietnia w Biłgoraju rozegrana została II runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików. Do zawodów stanęli najmłodsi adepci pływania w wieku od 10 do 12 lat , łącznie 225 z 16 klubów.

Do punktacji drużynowej zalicza się max 2 najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców i 1 sztafetę według zajętych miejsc, wg klucza: 1 miejsce 13 pkt, 2-11 pkt, 3-9 pkt i dalej 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 pkt. Jak zwykle w Biłgoraju zawodnicy startowali przy pełnych trybunach, w gorącej atmosferze żywiołowego dopingu.

Mimo , że biłgorajska pływalnia lata świetności ma już dawno za sobą, dzięki zaangażowaniu organizatorów młodzi pływacy wciąż bardzo chętnie tu przyjeżdżają. Przestarzałe rozwiązania przelewów i stare konstrukcje słupków startowych nie przeszkadzają w osiąganiu rezultatów gwarantujących zwycięstwo czy przynajmniej poprawieniu rekordów życiowych. Orka obok Skarpy Lublin stanowiła najliczniejszą ekipę-29 zawodników i zawodniczek. Ilość cieszy, ale nie decyduje o zwycięstwie. Orka uplasowała się oczko wyżej niż podczas I rundy-na miejscu 5. Nie zmieniło to jednak pozycji klubu w klasyfikacji końcowej po dwóch rundach. Orka pozostaje na miejscu 6. Aktualna klasyfikacja wygląda następująco: 1-Fala Kraśnik 519 pkt., 2-Sparta Biłgoraj 369, 3-Olimpia Lublin 309, Olimpijczyk 23 Lublin 196, 5-UKS 51 Lublin 185, 6-Orka Zamość 148, 7- Lublinianka Lublin 105 punktów. Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim medaliści Olaf Lupa i Piotr Abraszek. Olaf Lupa, którego ulubionym stylem jest styl klasyczny musiał sprawdzić się tym razem w stylu zmiennym-na dystansie 200 m wywalczył medal brązowy. Piotr Abraszek w przeciwieństwie do Olafa startował w swoim wiodącym stylu-grzbietowym na dystansie 100 m wywalczył srebrny medal. Wśród zawodników, którzy dostąpili zaszczytu dekoracji ( najlepsza szóstka) dwukrotnie znalazła się Aleksandra Poździk-6 na 50 dowolnym i 6 na 200 zmiennym. Blisko zdobycia medalu była sztafeta zarówno dziewcząt jak i chłopców 4×50 m stylem dowolnym. Dziewczyny płynęły w składzie: Iza Naklicka, Aleksandra Szaluś, Zuzanna Gwozda i Aleksandra Poździk a chłopcy w składzie: Mateusz Abraszek, Kacper Pęk, Piotr Abraszek i Olaf Lupa. Ci, którym nie udało się wywalczyć miejsca na podium czy choćby w najlepszej szóstce danej konkurencji, cieszyli się z poprawienia swoich rekordów życiowych-ta sztuka udała się wszystkim startującym zawodnikom Orki.

Poza wymienionymi ekipę Orki stanowili: Natalia Hauzner, Martyna Niedźwiedź, Emilka Ulanicka, Charkot Krzysztof, Dziura Michał, Dziura Kacper, Biczak Anna, Łuczak Krzysztof, Sawicki Wiktor, Kropornicki Michał, Bąk Aleksander, Kopciowski Karol, Poklepa Karolina, Leszkowicz Nina, Wyłupek Kasjana, Pisarczyk Marcin, Magryta Michał, Dobrowolski Rajner, Baniak Igor, Zasuwa Magdalena, Piłat Paulina.

 

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
Bimbru szkoda. Zbieranie "zabytków" z I...
z_boku
Ufff.... Już myślałem że Jakuba zła...
z_boku 42 minuty temu
No to trzeba mu pogratulować. Tam go je...
Persona non gra... 43 minuty temu
Proponuję Przemysława Kitę za Piotra ...
Asd 54 minuty temu
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
...
Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki...
lewicowy
karteczka bredzisz. Zamojskie SLD weszł...
ad111
Daltego cały ten "news" wyjęty jest ni...
fucha
A po co radnemu Niziołowi twój głos. ...
fucha
Po co tak się pchać na ten urząd Prez...
z_boku
Zamość tylko mignął w tym spocie, ż...
observer
geriatria klimakteryjna + wieloobrotowo-...
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny