Biłgoraj | Kultura i rozrywkaRedakcja26 grudnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Biłgoraj: Rogucki Solo w BCK

R E K L A M A    B O A R D

Niektórym znany głównie jako juror telewizyjnego show „Must Be the Music. Tylko muzyka”, dla innych jako wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy, mający na swoim koncie liczne nagrody m.in. Fryderyki –  za najlepszą płytę rockową czy dla najlepszego wokalisty, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu  i Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie. Rozpoznawalny także z ról filmowych i teatralnych.

Mowa o Piotrze Roguckim – jednym z najbardziej uznanych i szanowanych muzyków rockowych w kraju. Piotr Rogucki wystąpi w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury 26 stycznia o godzinie 19.00.

Piotr Rogucki w swoich scenicznych wcieleniach łączący elementy poezji, rocka i teatru. Zasłynął  jako porywający wokalista zespołu COMA, z którym wydał kilka płyt. Na swoim koncie ma także płyty solowe: „Loki – Wizja Dźwięku”, „95-2003″, „J. P. Śliwa”.

Na swoim koncie ma wiele nagród. Wygrał m.in. Oranżerię, Wrzosowiska, Piostury i Spotkania Zamkowe w Olsztynie. W 2001 roku zdobył II nagrodę na 37. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Na 25 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu wraz z zespołem COMA zdobył Grand Prix.

Zdobywca Fryderyków za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011, Fryderyk za wokalistę roku 2011, laureat nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be the Music w telewizji Polsat.

Jest związany z TR Warszawa, dawnym teatrem Rozmaitości. Grał w takich spektaklach jak „Zaryzykuj Wszystko”, „Giovanni” czy „2007:Macbeth”.

W 2014 roku objął stanowisko jurora w show telewizyjnym telewizji Polsat – „Must Be the Music. Tylko muzyka”, zastępując Wojciecha Łozowskiego. Zasiadał w fotelu jurorskim przez cztery kolejne edycje.

Obecnie Piotr przygotowuje się do trasy koncertowej „ROGUCKI SOLO”, gdzie zaprezentuje repertuar ze wszystkich swoich solowych albumów, w nowych aranżacjach.

Bilety na koncert w Biłgoraju są do nabycia w BCK. Ich koszt to 50 zł.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Elżbieta
a co ma poseł Zawiślak do policji? dla...
widz2
skojarzylo mi sie z weselami, wybrana pa...
Marek
Wybory na miss i misstera na festiwalu f...
z widowni
Festiwal zacny. Przez lata podziwiany. Z...
wyborca
Zawsze głosuję na swoich, z naszego te...
Zniesmaczony ka...
Nie rozumiem tej akcji. Przypominam ksi...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - r...
Piotr
Niech ksiadz poprosi swojego szefa bisku...
gość
Jak widzimy na załączonym obrazku prot...
dziwne
nieprzytomny znaczy pijany?...
kontra
.Komu sie opłaca? "Żeby budowa spalar...
skrzat
krasnal ma odwrócić uwagę od brudu w ...
ak
Niestety, to jest bardzo osobisty sukces...
tito
Okazuje się że Zawiślak w dalszym ci...
OMG! Nie da si...
Powiem tak - za głupotę i straszenie l...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018