R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | FleszRedakcja22 grudnia 2017

Biłgoraj: Potrącił i odjechał [VIDEO]

foto: KWP Lublin

R E K L A M A    B O A R D

Jakie mogą być skutki braku uwagi i skupienia za kierownicą przekonał się 19-latek z gminy Tereszpol. Młody kierowca potrącił dwie 16-latki przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych i odjechał a wszystko zarejestrował monitoring. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i Przemysłowej w Biłgoraju. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu znajdującą się na jednym z okolicznych budynków. Widać na nim jak kierujący zaraz po zdarzeniu odjeżdża z miejsca. Poszkodowane zapamiętały również numery rejestracyjne pojazdu, którym kierował 19-latek i przekazały go policjantom. Kierowcę zatrzymano w miejscu zamieszkania. Poszkodowane 16-latki zostały przewiezione do szpitala. Jedna z nich wciąż pozostaje na obserwacji. Na szczęście nie doznały one groźnych obrażeń. Kierowca Volvo tłumaczył policjantom, że odjechał ponieważ się przestraszył. Jak wykazało policyjne badanie alkomatem 19-latek był trzeźwy. Mężczyźnie zostały zatrzymane prawo jazdy z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa i odjechanie z miejsca zdarzenia. Teraz 19 latek stanie przed sądem.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ech" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 11:03:17 napisał:
  był niewidomy ze ślepoty
  5
  1
 • R E K L A M A
 • "ernst" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 19:26:25 napisał:
  Czy kierowca hondy poniósł jakiekolwiek konsekwencje za tak zaparkowane auto?
  3
  2
 • "hmm" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 20:48:02 napisał:
  ciekawe od kiedy mial prawo jazdy. miesiąc?
  4
  0
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 1:27:54 napisał:
  Nie widzicie znawcy że ślisko było, hamował ale wpadł w poślizg nic nie mógł zrobić, co oczywiście go nie usprawiedliwia bo zbyt ostro ruszył.
  3
  5
 • "aa" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 15:19:13 napisał:
  "Anonim" obejrzyj filmik jeszcze raz i przypomnij sobie przepisy, bo z tego co piszesz to o czymś zapomniałeś. Dziewczyny w momencie kiedy Volvo zaczęło jechać były już na przejściu więc musiał je widzieć. Miały pierwszeństwo! Powinien jeszcze raz zdawać egzamin i nie w Biłgoraju.
  2
  1
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 18:28:14 napisał:
  Obejrzałem i powiem tak: żadne przepisy nie zabraniały mu ruszyć ale spokojnie nie z takim przyspieszeniem, wtedy mógłby spokojnie dojechać do przejścia, zatrzymać się i przepuścić dziewczyny, stał od przejścia dobre 15 m . Nie stał przed samym przejściem tylko włączał się do ruchu z pewnej odległości od przejścia.
  3
  1
 • "aa" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 20:37:53 napisał:
  Tu nie chodzi o włączenie się do ruchy tylko o zatrzymanie przed przejściem, na którym już znajdują się piesi. Z tego filmiku można wnioskować, że chłopak liczył na to, że przejedzie jeszcze przed dziewczynami. Tymczasem źle ocenił (tak myślę) odległość i stało się - potrącił.
  0
  3
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 21:31:13 napisał:
  Ja oceniam to inaczej, wiedział że nie zdąży przed dziewczynami ale po prostu chciał szybko wystartować i włączyć się do ruchu i zahamować przed przejściem ( może chciał zdążyć przed jadącym za nim samochodem) w lecie by mu się to udało ale teraz było ślisko, zahamował ale auto wsunęło się na przejście i uderzyło w dziewczyny, źle ocenił warunki atmosferyczne.
  4
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Jaro
Z Krupą trzeba było podpisać od razu ...
observer
nie należę do żadnej partii, ale każ...
x
Krupa w Siarce kluby już się dogadały...
ad111
Posłanka, która nie rozumie za czym g...
ha!
Rewolucja pożera własne dzieci. Obstaw...
Błędnik
Ktoś teren oznaczył wielkie halo,nie c...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny