R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | FleszRedakcja22 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Biłgoraj: Potrącił i odjechał [VIDEO]

foto: KWP Lublin

Jakie mogą być skutki braku uwagi i skupienia za kierownicą przekonał się 19-latek z gminy Tereszpol. Młody kierowca potrącił dwie 16-latki przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych i odjechał a wszystko zarejestrował monitoring. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i Przemysłowej w Biłgoraju. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu znajdującą się na jednym z okolicznych budynków. Widać na nim jak kierujący zaraz po zdarzeniu odjeżdża z miejsca. Poszkodowane zapamiętały również numery rejestracyjne pojazdu, którym kierował 19-latek i przekazały go policjantom. Kierowcę zatrzymano w miejscu zamieszkania. Poszkodowane 16-latki zostały przewiezione do szpitala. Jedna z nich wciąż pozostaje na obserwacji. Na szczęście nie doznały one groźnych obrażeń. Kierowca Volvo tłumaczył policjantom, że odjechał ponieważ się przestraszył. Jak wykazało policyjne badanie alkomatem 19-latek był trzeźwy. Mężczyźnie zostały zatrzymane prawo jazdy z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa i odjechanie z miejsca zdarzenia. Teraz 19 latek stanie przed sądem.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ech" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 11:03:17 napisał:
  był niewidomy ze ślepoty
  R E K L A M A
 • "ernst" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 19:26:25 napisał:
  Czy kierowca hondy poniósł jakiekolwiek konsekwencje za tak zaparkowane auto?
 • "hmm" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 20:48:02 napisał:
  ciekawe od kiedy mial prawo jazdy. miesiąc?
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 1:27:54 napisał:
  Nie widzicie znawcy że ślisko było, hamował ale wpadł w poślizg nic nie mógł zrobić, co oczywiście go nie usprawiedliwia bo zbyt ostro ruszył.
 • "aa" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 15:19:13 napisał:
  "Anonim" obejrzyj filmik jeszcze raz i przypomnij sobie przepisy, bo z tego co piszesz to o czymś zapomniałeś. Dziewczyny w momencie kiedy Volvo zaczęło jechać były już na przejściu więc musiał je widzieć. Miały pierwszeństwo! Powinien jeszcze raz zdawać egzamin i nie w Biłgoraju.
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 18:28:14 napisał:
  Obejrzałem i powiem tak: żadne przepisy nie zabraniały mu ruszyć ale spokojnie nie z takim przyspieszeniem, wtedy mógłby spokojnie dojechać do przejścia, zatrzymać się i przepuścić dziewczyny, stał od przejścia dobre 15 m . Nie stał przed samym przejściem tylko włączał się do ruchu z pewnej odległości od przejścia.
 • "aa" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 20:37:53 napisał:
  Tu nie chodzi o włączenie się do ruchy tylko o zatrzymanie przed przejściem, na którym już znajdują się piesi. Z tego filmiku można wnioskować, że chłopak liczył na to, że przejedzie jeszcze przed dziewczynami. Tymczasem źle ocenił (tak myślę) odległość i stało się - potrącił.
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 21:31:13 napisał:
  Ja oceniam to inaczej, wiedział że nie zdąży przed dziewczynami ale po prostu chciał szybko wystartować i włączyć się do ruchu i zahamować przed przejściem ( może chciał zdążyć przed jadącym za nim samochodem) w lecie by mu się to udało ale teraz było ślisko, zahamował ale auto wsunęło się na przejście i uderzyło w dziewczyny, źle ocenił warunki atmosferyczne.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny