R E K L A M A

Z I P

Biłgoraj | FleszRedakcja22 grudnia 2017 FACEBOOK | 4420 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

Biłgoraj: Potrącił i odjechał [VIDEO]

foto: KWP Lublin

R E K L A M A    B O A R D

Jakie mogą być skutki braku uwagi i skupienia za kierownicą przekonał się 19-latek z gminy Tereszpol. Młody kierowca potrącił dwie 16-latki przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych i odjechał a wszystko zarejestrował monitoring. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i Przemysłowej w Biłgoraju. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu znajdującą się na jednym z okolicznych budynków. Widać na nim jak kierujący zaraz po zdarzeniu odjeżdża z miejsca. Poszkodowane zapamiętały również numery rejestracyjne pojazdu, którym kierował 19-latek i przekazały go policjantom. Kierowcę zatrzymano w miejscu zamieszkania. Poszkodowane 16-latki zostały przewiezione do szpitala. Jedna z nich wciąż pozostaje na obserwacji. Na szczęście nie doznały one groźnych obrażeń. Kierowca Volvo tłumaczył policjantom, że odjechał ponieważ się przestraszył. Jak wykazało policyjne badanie alkomatem 19-latek był trzeźwy. Mężczyźnie zostały zatrzymane prawo jazdy z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa i odjechanie z miejsca zdarzenia. Teraz 19 latek stanie przed sądem.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "ech" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 11:03:17 napisał:
  był niewidomy ze ślepoty
  5
  1
  R E K L A M A
 • "ernst" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 19:26:25 napisał:
  Czy kierowca hondy poniósł jakiekolwiek konsekwencje za tak zaparkowane auto?
  3
  2
 • "hmm" dnia 22 grudnia 2017 o godzinie 20:48:02 napisał:
  ciekawe od kiedy mial prawo jazdy. miesiąc?
  4
  0
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 1:27:54 napisał:
  Nie widzicie znawcy że ślisko było, hamował ale wpadł w poślizg nic nie mógł zrobić, co oczywiście go nie usprawiedliwia bo zbyt ostro ruszył.
  3
  5
 • "aa" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 15:19:13 napisał:
  "Anonim" obejrzyj filmik jeszcze raz i przypomnij sobie przepisy, bo z tego co piszesz to o czymś zapomniałeś. Dziewczyny w momencie kiedy Volvo zaczęło jechać były już na przejściu więc musiał je widzieć. Miały pierwszeństwo! Powinien jeszcze raz zdawać egzamin i nie w Biłgoraju.
  2
  1
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 18:28:14 napisał:
  Obejrzałem i powiem tak: żadne przepisy nie zabraniały mu ruszyć ale spokojnie nie z takim przyspieszeniem, wtedy mógłby spokojnie dojechać do przejścia, zatrzymać się i przepuścić dziewczyny, stał od przejścia dobre 15 m . Nie stał przed samym przejściem tylko włączał się do ruchu z pewnej odległości od przejścia.
  3
  1
 • "aa" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 20:37:53 napisał:
  Tu nie chodzi o włączenie się do ruchy tylko o zatrzymanie przed przejściem, na którym już znajdują się piesi. Z tego filmiku można wnioskować, że chłopak liczył na to, że przejedzie jeszcze przed dziewczynami. Tymczasem źle ocenił (tak myślę) odległość i stało się - potrącił.
  0
  3
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 21:31:13 napisał:
  Ja oceniam to inaczej, wiedział że nie zdąży przed dziewczynami ale po prostu chciał szybko wystartować i włączyć się do ruchu i zahamować przed przejściem ( może chciał zdążyć przed jadącym za nim samochodem) w lecie by mu się to udało ale teraz było ślisko, zahamował ale auto wsunęło się na przejście i uderzyło w dziewczyny, źle ocenił warunki atmosferyczne.
  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Kandydat Nizio...
Czyżby kandydatem był pan Nizioł? P...
TORRES20400
Kandydat jest. Ale to nie ten, co wielu ...
Szymon
Nikogo nie poparli? Co z jedynym wspóln...
Normals
Przypatrzmy się tym Obywatelom teraz ju...
Normals
Zadanie pierwsze: pogonić komunę, /je...
z_boku
Mundurki wprowadził, cudne były ;)...
Nauczycielka
Pamiętam jakie cuda wymyślał pan Gier...
nikt
co by było , gdyby nie stary zarząd T...
nemezis
Objazdowa TRUPA cyrkowa. Takiej woltyże...
nemezis
Nie chce mi się wierzyć, że radnej po...
@ "socjal"
Pisać każdy może. Wszak żyjemy w wol...
z_boku
Dodatkowo podać personalia do publiczne...
L.
Dobry, stary pomysł. Był kiedyś pręg...
z_boku
Jednak powinna być przywrócona kara ch...
socjal
Czyli bez zmian widzę. Nie ma konstruk...
Emerytka
Czy Pani Mucha coś zaśpiewa w Zamości...
Brawo Zamość
Mieszkam poza Zamościem przepraszam z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny