Biłgoraj | Kultura i rozrywkaRedakcja4 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Biłgoraj: Już wkrótce Dni Biłgoraja 2018. Wystąpią LemON i Robert Janowski

LemON; fot. Wikipedia
R E K L A M A    B O A R D

Tegoroczne Dni Biłgoraja startują już w piątek 8 czerwca i potrwają do niedzieli 10 czerwca. W ciągu trzech dni organizatorzy zapraszają na: koncerty, turnieje, konkursy, gry, zabawy  i inne atrakcje dla dzieci czy imprezy sportowe.

Gwiazdami tegorocznych dni miasta będą: zespół LemON, Robert Janowski, Goosbumps z Pawłem Skibą oraz Joe Cocker Project.  Koncerty i główne atrakcje odbędą się  na scenie letniej BCK. Imprezą towarzyszącą  dniom miasta będzie „Jarmark biłgorajski” z kramami przy ulicy Kościuszki w okolicach Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Oprócz licznych atrakcji nie obędzie się także bez utrudnień spowodowanych przeniesieniem imprezy do centrum miasta, a co się z tym wiąże tymczasową zmianą organizacji ruchu drogowego ulic:  Kościuszki, Ogrodowej i Wacek Wasilewskiej. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowane  zostały objazdy. 

UWAGA: W związku z przeniesieniem Dni Biłgoraja w okolice BCK spodziewać należy się także utrudnień w poruszaniu się  po mieście w tych okolicach. Zamknięte będą bowiem odcinki ulic:

ul. Kościuszki –  od ul. Lubelskiej do ul. Ogrodowej, ul. Ogrodowa na całej długości, ul. W. Wasilewskiej -od ul. Kościuszki do ul. Ogrodowej. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowano objazdy po trasie:

– drogą powiatową  ul. Lubelska na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki(sygnalizacja świetlna) do skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo)

– drogą wojewódzką  Al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską (rondo) do skrzyżowania z ul. Sikorskiego (rondo)

– drogą powiatową ul. Sikorskiego  na odcinku od skrzyżowania z Al. Jana Pawła II (rondo) do skrzyżowania z ul. Kościuszki (sygnalizacja świetlna).

Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona  w sobotę  9 czerwca od  godz. 8.00  i potrwa do niedzieli  10 czerwca do godz. 24.00.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
zamościak
Do "W"; a taka jest różnica, że Padwa...
LOVE_ZMC
Czy Ci ludzie żyją w jakimś Matrixie?...
rolnik z zalesi...
a czy do Dubaju też będziem latać, sp...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat