R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany16 października 2017 FACEBOOK | 5159 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 31 komentarzy

Zamość: Biało-Zielono-Czerwoni bez punktów w Lubartowie

foto: KS Hetman Zamość
R E K L A M A    B O A R D


Takich meczów nie wypada nam przegrywać ani nawet remisować. Z Lubartowa Hetmanowi nie zdołał wywieźć ani jednego punktu i oddalił się od lidera tabeli czwartej ligi na osiem punktów.

Początek spotkania to walka z grząską murawą oraz okres spokojnej gry. Co prawda Hetman przez pierwsze dwadzieścia minut, kreował grę na połowie rywala. Podania i tempo gry było jednak zbyt wolne i nie potrafiliśmy stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Stu procentową okazję zamościanie stworzyli sobie w 23 minucie. Damian Kupisz zagrał dokładną piłkę na siódmy metr do Piotra Stefańskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok prawego słupka. Po tej sytuacji do głosu doszedł Lewart. Pomocnik zdecydował się zagrać dokładna piłkę za naszą linię obrony, Michał Zuber wygrał pojedynek bark w bark z naszym defensorem i z bliskiej odległości pokonał bezradnego Skrzypka. Chwilę później  z rzutu wolnego uderzał Michał Zuber i mało brakowało, a po raz kolejny wpisałby się na listę strzelców.

Początek drugiej połowy to idealna okazja Hetmana. Po zespołowej akcji piłkę w polu karnym znów dostał Stefański jednak tym razem obrońca lubartowian zablokował strzał. W 56 minucie doszło do kuriozalnej sytuacji. Nasz zespół wywalczył rzut z autu na własnej połowie. Niedokładny wyrzut, strata piłki przez naszych obrońców, zagranie w pole karne do niepilnowanego Adamczuka który podwyższył prowadzenie Lewartu. Chwilę później udało nam się strzelić bramkę kontaktową. Wrzutka w pole karne tam do piłki wyskakuje Michał Paluch i głową pakuje piłkę do siatki rywala. W 81 minucie Hetman strzelił bramkę wyrównującą jednak,  błąd popełnił arbiter boczny pokazując pozycję spaloną jednego z naszych zawodników. Z ławki wyraźnie było widać, że bramka została zdobyta prawidłowo. Zamościanie postawili wszystko na jedną kartę i atakowali całym zespołem. Efektem czego była szybka kontra Lewartu i bramka na 3:1. Chwilę później arbiter główny zagwizdał po raz ostatni.
Na Hetmana w następnej kolejce czeka kolejny ligowy przeciwnik. Na własnym boisku w najbliższą sobotę o godzinie 14:00, podejmie Ładę Biłgoraj. Wszystkich kibiców serdecznie na to spotkanie zapraszamy. Mamy nadzieję, że piłkarzom uda się zrehabilitować za porażkę w Lubartowie.

Lewart Lubartów – Hetman Zamość 3:1 (1:0)
1:0 Michał Zuber 32 min.
2:0 Arkadiusz Adamczuk 56 min.
2:1 Michał Paluch 65 min.
3:1 Arkadiusz Adamczuk 89 min.
Żółte kartki: Bartłomiej Marzęda x2, Adrian Parzyszek – Damian Kupisz, Damian Otręba, Przemysław Kanarek, Sviatoslav Lavruk
Czerwona kartka: Bartłomiej Marzęda 90+2′ (za drugą żółtą)
Lewart: Parzyszek – Paździor, Rusinek, Piasek, Marzęda, A. Pikul, Bujak, Stalęga (75′ Majewski), Adamczuk, Szkutnik (70′ D. Pikul), Zuber (65′ Iskierka)
Hetman: Skrzypek – Luterek, Solecki, Kanarek, Otręba (88′ Mietlicki), Bednara, Kycko, Turczyn (65′ Lavruk), Stefański, Kupisz (65′ Omański), Paluch

Poniżej wypowiedź trenera.

Autor: Kamil Gac

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "iskierka" dnia 16 października 2017 o godzinie 9:09:46 napisał:
  Dyrektor sportowy out. Tu trzeb nowego człowieka z pomysłem z wizją i pasją, a tu co transfer to dupa i śmiech na trybunach. Tylko, że to już nie jest śmieszne.
  R E K L A M A
 • "qqq" dnia 16 października 2017 o godzinie 13:44:30 napisał:
  Wygrywają z michałkami a jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o grze to wtopa. Ta ekipa to hańba dla KS HETMAN. Po trzykroć hańba. Pogonić patałachów !!!
 • "olek" dnia 16 października 2017 o godzinie 13:48:21 napisał:
  Buduj z nami markę Hetman Zamość :)
 • "kosodrzewina" dnia 16 października 2017 o godzinie 16:19:08 napisał:
  Awans mamy pewny ha ha. Nawet z drużynami z konca stawki nie potrafią wygrać to o czym tu byla mowa. Wstyd
 • "kibic lat 80" dnia 16 października 2017 o godzinie 18:10:23 napisał:
  2 dni przed meczem obejrzałem skrót poprzedniego meczu Lewartu. W zasadzie będąc kompletnym amatorem zobaczyłem tylko jednego grajka coś biegającego, jak potem poczytałem byłego zawodnika Łęczna. - Zubra. Tak sobie pomyslałem czy Ziaro odrobił pracę domową i pofatygował sie obejrzec ten sam skrót. Albo tego nie zrobił, albo chłopcy go nie posłuchali. Po 32 min było 1:0 a bramkę zdobył... Zuber. Zrobił Soleckiego w konia ale wystarczylo podwoić krycie. Ok teraz fajne rzeczy. Ten mecz przekonał mnie do Stefańskiego i Palucha. Szczególnie Stefański to taki Bilke 2017. Będzie z niego piłkarz.Kumaty wie o co chodzi. Paluch jak kiedys Ziaro umie coś zrobić w polu karnym ale jeszcze nie ta klasa. Bolą jeszcze te bez sensu wrzutki na aferę pod pole karne rywala ale mimo porażki zabaczyłem że coś z tej drużyny może być. Cieszy mnie że Ziaro nie zaczął od żali na sędziego (mimo że nie uznał słusznej bramki na 2:2) to świadczy o fajnym podejściu do rzemiosła.
 • "z" dnia 16 października 2017 o godzinie 21:20:07 napisał:
  Czy w Zamościu nic innego już się nie dzieje? Od kiedy ten artykuł jest na czołówce? Ale może rzeczywiście miasto śpi. Pamiętam powiedzenie: czy się stoi czy się leży .... tysięcy się należy. Czy ma ono jakieś odniesienie do dzisiejszego Zamościa nie wiem?
 • "KK" dnia 16 października 2017 o godzinie 21:48:51 napisał:
  Piłka nożna budzi ogromne emocje . Nie wiem po co wiosną , gdy awans był już przegrany zatrudniono trenera z nazwiskiem i potwornie napompowano balon. Teraz wszyscy w lidze i bardzo wielu w naszym mieści chcą dokopać Hetmanowi . Zupełnie nie wyciągnięto wniosków z ubiegłej jesieni gdzie już przed meczem z Chełmianką nasi zawodnicy z niczym nie uzasadnioną butą liczyli ile to bramek strzelą. Przypomnę skończyło się klęską 0:4 . Winnego znaleziono w bramkarzu Kierepce i wszyscy (piłkarze trenerzy,działacze) byli zadowoleni . Teraz najlepiej zwolnić Welcza i ... od razu będzie pięknie. Puknijcie się wszyscy w łeb. Takie irracjonalne myślenie zawsze królowało w zamojskiej piłce. Pamiętam jak kiedyś wielu zarządzających klubem wierzyło ,że samo przekształcenie KS (stowarzyszenia) w SSA (sportową spółkę akcyjną) rozwiąże wszystkie problemy finansowe klubu. Teraz na tym forum widzę podobny sposób myślenia. Pamiętajcie że od samego mieszania herbata nie zrobi się słodsza. Trzeba jasno określić zadania dyrektora sportowego i w ogóle sens i cel działania klubu . Dopiero potem z tego rozliczać. Czy celem Fundacji jest tylko awans do wyższej ligi ? Czy może celem powinno być zbudowanie struktury , której piramidą będzie pierwsza drużyna. Nie wiem czy Welcz odpowiada za transfery do I drużyny czy może decydował Motyka. Dlatego nie można go za to rozliczać. Bardziej mnie martwi poziom naszej młodzieży ( a właściwie brak poziomu) w drużynie juniorów starszych. Wiem ,że materiał dziedziczony po AMSPN to tragedia ale gdyby cały ubiegły rok po ligach młodzieżowych województwa jeździła siatka szperaczy Hetmana to dziś nie byłoby blamażu juniorów i braku wartościowych młodzieżowców w I drużynie . Czy trenerzy Krupa, Szczyrba , dyrektor Welcz etc muszą się grzać przy wątpliwych sukcesach seniorów czy może powinni pracować nad przyszłością ??? Pytanie do Pana Kędraka czy oni mają takie zadania , czy chcą to robić oraz czy się do tego nadają ? Wiem doskonale jak trudno jest zbudować coś w Zamościu i odnieść sukces . Dlatego mam wielki szacunek dla wszystkich którzy próbują coś pozytywnego zrobić w tym naszym piłkarskim piekiełku. Proponuję spokojnie podchodzić do awansu . Jeśli każdy w klubie będzie profesjonalnie podchodził do swoich obowiązków, które zostaną jasno określone to ten awans sam przyjdzie . W innym przypadku czekają nas następne zmiany trenerów pompowanie balonu i kolejne bezmyślne polowanie na grajków chętnych do gry w Hetmanie.
 • "He he" dnia 16 października 2017 o godzinie 23:47:22 napisał:
  Ojej! Pan KK "architekt obecnej sytuacji prawdziwego Hetmana" znowu nadaje, jak nie przymierzając J-23. Było wtedy "klawo jak cholera" (a Hetman po Kace nie istnieje) a po wskazówkach KaKi będzie znów prawdziwa KaKa czyli gó...no. Panie Wiecznie Zaśliniony! Kończ i wstydu oszczędź!
 • "Persona non grata" dnia 16 października 2017 o godzinie 23:56:14 napisał:
  Wisła Puławy z niczego zrobiła markę rozpoznawalną w całej Polsce. Możecie mówić, że to przecież Puławy, Azoty, pieniądze... ale czy u nas PGK, MZK, miasto, Kapka żałują pieniędzy na klub? Nie. Różnicą między Zamościem a Puławami jest właśnie nasze podejście. Podobne trochę do Lublina, czy (niebieskiego) Rzeszowa. "Musimy awansować, przecież mamy najwięcej pieniędzy! Zasługujemy na więcej niż gra z wieśniakami!" Właśnie takie podejście nas gubi, a przeciwników mobilizuje. Dopóki tego nie zrozumiemy, to będziemy się babrać w tym łajnie. Ja osobiście nie uważam, że pan Welcz jest bez winy. Rozumiem, że ciężko przekonać do gry w Hetmanie wielu zawodników, ale skoro w trakcie okresu transferowego pan Welcz jedzie sobie do Montenegro, to gdzie jego zaangażowanie? Pan Pająk umiał stworzyć w 2009 drużynę na miarę drugiej ligi z młodzieżowców. Dwa razy tańszych niż dzisiejsze gwiazdki (również zamojskie! np. Soli). Dziś młodzieżowcy grają z konieczności. Widziałem w grze Hetmana w Lubartowie zaangażowanie. Widziałem również spętane nogi i oddawanie każdej piłki koledze, by uniknąć odpowiedzialności. Może jednak trochę to my - hejterzy powinniśmy się uderzyć w pierś?
 • "Egevider_Chamrist" dnia 17 października 2017 o godzinie 0:15:54 napisał:
  Tak obserwuje to forum.. Czy ten ukochany motyw "gówna", "kupy", nie przypomina państwu pana "Kasuj Hejtera", "Anonima", czy wcześniej na hetmanzamosc.com "Izydora"? Kurwa, gościu. Jak zmieniasz nicki to chociaż rób to w miarę dla niepoznaki xDD
  R E K L A M A
 • "kopać gałe" dnia 17 października 2017 o godzinie 14:24:55 napisał:
  Wiele mądrych rzeczy pisze KK i Persona non grata. Zapominacie jednak Panowie o najważniejszej rzeczy - o "REZERWACH" drużyny. Polak ma właśnie taką naturę że "wyżej sra niż dupę ma" niczym jak mentor piłki HE..HE. Każdy młody człowiek "wygrywa" mecz zanim jeszcze pierwszy gwizdek zabrzmi bo to jest ewidentny brak pokory i kunsztu piłkarskiego wynikający ze szkolenia i wychowania. Brak pokory jeszcze można zrozumieć ale za wyszkolenie odpowiedzialni w Zamościu byli pewni panowie i nie ponieśli żadnych tego konsekwencji. Co więcej zamiast kibicować Hetmanowi to "szyją" i "kopią" dołeczki pod Hetmanem ale uwierzcie - lada dzień sami w nie wpadną. Im chodzi o jedno - nieważne jak gra Hetman - ważne żeby tylko z gorszym skutkiem niż za ich władania aby ci "panowie" mogli "karmić swoje "ego" porażkami Hetmana i nowych jego działaczy. "Ego" mają ci panowie rozbudowane bardziej niż struktury partii komunistycznej - osiągnięć na polu życiowym trudno u "nich" szukać więc w myśl zasady "każdemu gorzej niż mi" robią swoje wałeczki. Jeśli chodzi o Hetman to nie wina piłkarzy, trenerów czy działaczy ale właśnie "środowiska" i atmosfery wokół zamojskiej piłki. Trenerzy mają o tyle przejebane że na nich spoczywa odpowiedzialność. I czy to Marek Motyka czy teraz Ziaro wleźli w bagno zamojskie z wielkimi ambicjami i oczekiwaniami. Lecz nie tu jest problem.
 • "He he" dnia 17 października 2017 o godzinie 22:34:20 napisał:
  Widzę, że chłopaki nie śpią w nocy, tylko tropią tego, kto napisał brzydkie słowo: "gó...no". To strasznie ważna misja. Ale ważniejsza misja to wytropić gdzie się podziały dwie duże bańki, przez które nie ma starego Hetmana. Ale "KK", "Persona non grata", "Egevider_Chamrist" i "kopać gałe" (to pewnie jeden i ten sam albo dwóch komentatorów) wolą po esbecku odwracać uwagę od meritum sprawy i pisać o "d...pie Marynie", bo dwóch dużych baniek nie muszą tropić - ONI WIEDZĄ, GDZIE JE SCHOWALI :)
 • "kibic lat 80" dnia 17 października 2017 o godzinie 23:17:20 napisał:
  jesteście żałośni. Ku**a szkoda mi was.
 • "kopać gałe" dnia 18 października 2017 o godzinie 0:29:58 napisał:
  wielcewiedzący znaw"f"co zamojskiego fut"p"olu - łajzo He He - może powiedz gdzie kasa jaką pompował mr. zamo"y"ski do AMSPNU? I gdzie efekty tej wpompowanej KASY? Czyżby w okręgówkę tyszowiecką za miejskie pi"nion"dze wyszkoleni zasilają? Supeeeer biznes. Miasto płaci - wieś korzysta HAHAHA
 • "kopać gałe" dnia 18 października 2017 o godzinie 0:50:27 napisał:
  Pomysł na ........ "tanie szkolenie AMSPN".... może pan prezydent mocno to weżmie pod uwagę (na wzór MZK) uwaga.... uwaga NIECH DO UTRZYMANIA AMSPNU dorzucą się prezydenci, burmistrzowie i wójtowie: Tyszowiec, Werbkowic, Szczebrzeszyna i paru jeszce innych. W końcu "mega" piłkarze wyszkoleni ostatnio w amspnie zasilają ich szeregi a Zamość musiał płacić spore sumki za obecną armię zaciężną. Prosta logika. Jeśli nie to EKWIWALENT szkoleniowy powinien być płacony do Miasta a nie AMSPNU. Prosty zabieg i mamy parę złotych na "gwiazdy" a AMSPN jak zechce zarabiać weżmie się w końcu do profesjonalnej "roboty" - hehehehehehehe
 • "kolka" dnia 18 października 2017 o godzinie 9:57:34 napisał:
  Może jeszcze dyrektor sportowy prezesem zostanie :))))))))))))))
 • "Persona non grata" dnia 18 października 2017 o godzinie 10:18:05 napisał:
  Ogarnijcie się. Ignorujcie tego pana "He He". Sami widzicie, że nie wszedłem z żadną osobistą dyskusję. Ba nawet NIE ODNIOSŁEM się do ww. komentarzy! Mimo to zostałem zaatakowany. Jak powiedział kiedyś Cejrowski "Z głupkami się nie rozmawia" i w tych słowach mimo pozoru jest naprawdę dużo mądrego. Proszę pana Daniela Czubarę o usunięcie wszystkich prowokacji pana "He He" i odpowiedzi. Tolerowanie tego typu komentarzy daje czytelnikom sygnał, że redakcji nie przeszkadzają te chore wywody. To źle świadczy o portalu i o Hetmanie.
 • "hm" dnia 18 października 2017 o godzinie 13:06:12 napisał:
  Stal nie zechce awansować i pogubi punkty a dzielnie nam panujacy manager dokupi jeszcze ze 2 Albańców i 3 liga będzie.A co tam,że wioski się śmieją z naszego miasta.Grunt to ciepła posadka.
 • "He he" dnia 18 października 2017 o godzinie 21:20:12 napisał:
  Z serdecznymi życzeniami dla "KK", "Persona non grata", "Egevider_Chamrist" i "kopać gałe" oraz innych złodziejskich hipokrytów: https://www.youtube.com/watch?v=agolbWkKym4 :)
 • "Anonim" dnia 18 października 2017 o godzinie 21:47:18 napisał:
  Co na to wszystko wszystkowiedzący Dyzma ?
  R E K L A M A
 • "kopać gałe" dnia 19 października 2017 o godzinie 0:08:29 napisał:
  Mr. "he he" ale z ciebie "MARCIN". Wszyscy mają cie w dupie a ty jak gówno zawsze wyłazisz... hehehehe
 • "He he" dnia 19 października 2017 o godzinie 22:56:10 napisał:
  Wow! Psychol is back! Czy przypadkiem debil nazywający swojego syna "piz..ą" nie nazywa się teraz "kopać gałę"? Nie kryj się! Dałeś już wielokrotnie piękny i czytelny pokaz psychozy: twoi sąsiedzi wiedzą już kto może otruć im psa, wybić szybę w oknie i porysować samochód :) Lecz się czubku! :) P.S. Oczywiście wrażliwe na brzydkie słowa dusze niejakich "Persona non grata", "kibic lat 80", "Egevider_Chamrist" czy "KK" tym razem nie wyrażą dezparobaty na temat plugawego języka psychola "kopać gałę" :) W końcu odwraca przecież uwagę od dwóch milionów zadłużenia prawdziwego Hetmana, co jest prawdziwym i głównym celem złodziejskich SB-ków :)
 • "kopać gałe" dnia 20 października 2017 o godzinie 1:52:48 napisał:
  Jebło cię?????? chyba jednak cię jebło.
 • "krycho" dnia 20 października 2017 o godzinie 11:58:40 napisał:
  niech oni lepiej idą na szczaw razem z tymi działaczami i trenerami. A jak prezydent jeszcze im da taką kasę to już będzie koniec Świata.
 • "z_boku" dnia 20 października 2017 o godzinie 12:10:31 napisał:
  Agent "he he" znowu nadaje. Po przez prowokacje liczy na wzrost poczytności portalu. To chyba ktoś z redakcji bo w innym wypadku jego wulgarne wpisy zostały by dawno usunięte. Jak mniemam ma prywatną wojenkę z kimś i wszystkich podpina pod jedną osobę. Jest jeszcze inne wytłumaczenie tego stanu ....choroba psychiczna - paranoja lub schizofrenia.
 • "z_boku" dnia 20 października 2017 o godzinie 17:46:47 napisał:
  Widzę że znowu ktoś używa mojego nicka. Nie umiesz (#@@/# samodzielnie nic wymyślić?
 • "Ł_obok" dnia 20 października 2017 o godzinie 23:52:39 napisał:
  patent?
 • "Anonim" dnia 21 października 2017 o godzinie 19:59:39 napisał:
  Co tam marcin ? Chory ? Czy nie możesz przeżyć wyniku ?
 • "..." dnia 22 października 2017 o godzinie 9:17:18 napisał:
  Pewnie ma się świetnie za to Ty byłeś ostatnio chory po Lewarcie .... hahhah
 • "Anonim" dnia 22 października 2017 o godzinie 12:54:59 napisał:
  a więc jednak żyłka w dupie pękła. Nie napinaj się tak
  R E K L A M A
 • "He he" dnia 22 października 2017 o godzinie 20:55:56 napisał:
  O! widzę, że niejaki "z_bok" czy też "z_boku" zamiast odpoczywać podczas "łikendu" dalej prowadzi śledztwo :) Powodzenia :) Jakby przyjąć twój punkt widzenia myślicielu, to w redakcji pracują też "Persona non grata" czy "KK" a "kopać gałe" to mógłby być nawet redaktor naczelny :)

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny