Polityka i SamorządOliwia Bojar6 maja 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Bezołowiowa 95 na stacji MZK

Stacja paliw MZK, foto: mzk.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Stacja paliw Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu przy ul. Lipowej rozszerzyła ofertę handlową.

Handel nowym rodzajem paliwa umożliwiła rozbudowa stacji w ramach której wybudowano nowoczesny dwukomorowy zbiornik na bezołowiową 95. Dostawca tego paliwa już został wyłoniony. Będzie to PetroDom Venna Sp. z o.o Sp.K. z Białej Podlaskiej.

Rozbudowa to jednak nie koniec rozwojowych i handlowych planów spółki. Jak podaje zamosc.naszemiasto.pl MZK zamierza wybudować jeszcze jedną stację paliw. Zlokalizowana ona będzie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Legionów.
Krokiem w kierunku realizacji tego pomysłu była zmiana planu zagospodarowania przestrzennego terenu, na którym miałaby stanąć stacja, którą na ostatniej sesji Rady Miasta przyjęli radni.
Budowa stacji na nowym mieście zdaniem Prezydenta Andrzeja Wnuka wygeneruje wzrost dochodów umożliwiający powrót do darmowych przejazdów komunikacją miejską dla osób od 70. roku życia. Od kilku lat za darmo mogą jeździć dopiero 75-latkowie.
Jak na razie nieznane są szczegóły inwestycji na Nowym Mieście, nie ma także jeszcze żadnego kosztorysu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "xy2" dnia 6 maja 2015 o godzinie 17:03:55 napisał:
  aktualną cene paliw w mzk można sprawdzić na http://www.mzk.zamosc.pl/
  R E K L A M A
 • "Jaśko" dnia 6 maja 2015 o godzinie 20:25:24 napisał:
  Oby jak najszybciej ta stacja powstała to wreszcie skończy się zmowa cenowa pobliskich naciągaczy.
 • "koto" dnia 7 maja 2015 o godzinie 7:03:04 napisał:
  kartą tam można płacić czy gotówką tylko?
 • "długi" dnia 7 maja 2015 o godzinie 8:54:44 napisał:
  Można płacić kartą i gotówką
 • "długi" dnia 7 maja 2015 o godzinie 8:57:55 napisał:
  Wymieniałem koła to płaciłem kartą u dyspozytora. Czy maja w CPN terminal trzeba by dopytać, myślę że tak.
 • "Dablue" dnia 8 maja 2015 o godzinie 0:14:20 napisał:
  można kartą. można nawet fakturę kupić. nawet pomagają tankować mniej umiejętnym (ukłon w stronę pań)
 • "Zieniek" dnia 8 maja 2015 o godzinie 12:02:08 napisał:
  Znowu firma z Białej Podlaskiej? Ciekawe czy ma powiązania z dawnym pracodawcą sołtysa?
 • "zmc" dnia 9 maja 2015 o godzinie 7:45:52 napisał:
  Kiedy będzie LPG?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
zamościak
Do "W"; a taka jest różnica, że Padwa...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat