R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara4 września 2016 FACEBOOK | 4194 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 22 komentarze ()

Bez karty Hetmana na mecz nie wejdziesz

Kibice Hetmana; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Niebawem bilety na mecze Hetmana Zamość będzie można kupić wyłącznie za okazaniem karty “Hetman Cashback”, która będzie pełniła rolę Karty Kibica Hetmana Zamość.

W związku z tym, że mecze Hetmana Zamość na stadionie OSiR w Zamościu są imprezami masowymi, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych konieczny jest system identyfikacji kibiców. Taką możliwość daje program „Hetman Cashback”. Wobec tego od następnej rundy, a niewykluczone, że jeszcze w rundzie jesiennej, bilety na mecze Hetmana Zamość w Zamościu będą mogli nabywać wyłącznie dla siebie tylko posiadacze kart „Hetman Cashback”. Karta będzie bowiem zawierała imię i nazwisko oraz numer PESEL kibica, wchodzącego na stadion. Bez tej karty nie będzie można kupić biletu, ani wejść na obiekt sportowy.

Hetman-Cashback

Do końca tego roku karty „Hetman Cashback” będą wydawane za darmo. Później będzie pobierana opłata, dlatego warto w stosownym czasie zaopatrzyć się w taką kartę. Wnioski o wydanie kart będzie można pobierać przed meczami Hetmana w Zamościu, w kasach biletowych na stadionie OSiR.

Ponadto spotkania związane z programem „Hetman Cashback” odbywają się co wtorek o godz. 19 w sali konferencyjnej OSiR w Zamościu. Wówczas można złożyć wniosek o wydanie karty, a także uzyskać informację na temat programu.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Hmmm" dnia 4 września 2016 o godzinie 9:46:49 napisał:
  Czy Panie zbierające numery Pesel przed ostatnim meczem przeszły szkolenie w kwestii ochrony danych osobowych? No cóż, będziecie sobie mecze sami oglądać. Nie mam zamiaru udostępniać swoich danych innym firmom. Brak możliwości wejścia na mecz osobom nie mającym karty cashback jest naruszeniem praw obywatelskich. Jesteście współfinansowani przez miasto Zamość, gdzie płacę podatki i nie mogę być represjonowany z powodu braku chęci założenia takiej karty. Sprawa powinna zostać zgłoszona do Rzecznika Praw Obywatelskich, gdyż takie postępowanie być może narusza równe traktowanie obywateli. Takie jest moje zdanie. Bez urazy, i tak kibicuję chłopakom.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Hmmm" dnia 4 września 2016 o godzinie 10:15:18 napisał:
  Czy Fundacja zgłosiła się do GIODO z informacją, że zbiera dane osobowe? Zadzwońcie do Górnika Łęczna, to Wam ładnie wytłumaczą w czym problem. Magdalena Kałużyńska-Jasak, dyrektor zespołu rzecznika prasowego GIODO. - Za niezgłoszenie zbioru do rejestracji Ustawa o ochronie danych osobowych przewiduje odpowiedzialność karną. Zgodnie bowiem z jej art. 53, kto będąc do tego obowiązany nie zgłasza do rejestracji zbioru danych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ostatnio przecież media informowały nas wszystkich o wycieku numerów Pesel i konsekwencjami tego. Dlatego zasadnym staje się pytanie: Czy dane osobowe osób, które wykupiły bilet na mecz Fundacji Hetman z Piotrowicami zostały zebrane zgodnie z przepisami prawa? Czy osoby zbierające te dane mają pisemne zaświadczenie o przejściu szkolenia w tym względzie? Gdzie Fundacja przechowuje te wrażliwe dane i czy są one zabezpieczone w sposób, jaki przewiduje ustawa? Ja osobiście nie mam ochoty podawać swoich danych Pani sprzątaczce z OSiRu, która je rejestruje. Nic nie mam przeciwko sprzątaczkom, żeby było jasne. Państwo dziennikarze do dzieła!
  0
  0
 • "Hmmm" dnia 4 września 2016 o godzinie 10:36:50 napisał:
  Imprezą masową są również koncerty na Rynku Wielkim, dlaczego tam nikt nie zbiera Peseli?
  0
  0
 • "z_boku" dnia 4 września 2016 o godzinie 11:31:42 napisał:
  Aby jakiś produkt mógł się sprzedawać, trzeba zadbać o jego jakość, spopularyzować wśród potencjalnych klientów. Tutaj trzeba myśleć jak zapełnić stadion. Drużyna nie gra jeszcze piłki na akceptowalnym dla większości kibiców poziomie więc po co wprowadzać coś od czego największe kluby w kraju odchodzą? Czy ta karta ma być przepustką do "elity"? Bilety na mecze powinny być dostępne w ramach przedsprzedaży w sklepach a nie tylko w kasie przed meczem. Hetman to produkt który musi się sprzedawać.
  0
  0
 • "Real" dnia 4 września 2016 o godzinie 11:46:19 napisał:
  Nie mam żony, prawa jazdy i konta w banku. Mam tylko kota. Gdzie mie zzwrócicie ten pieniądz? Listonosz przyniesie czy somsiadce podrzuciecie? Na mecz mie nie wpóścicie? Kurde 50 lat na Hetmana chodzę i czegoś takiego nie było.
  0
  0
 • "KS" dnia 4 września 2016 o godzinie 11:48:29 napisał:
  To kpina! Bojkotuje mecze gdy to wejdźie. Na mecze górnika łęczna w ekstraklasie można kupić bilety w kolporterze w Zamościu bez żadnych kart a tutaj wymyślać takie coś? TO MA BYĆ BUDOWANIE MARKI KLUBU I ZACHĘCENIE LUDZI DO POWROTU NA TRYBUNY? KTOŚ ALBO JEST BARDZO GŁUPI ALBO NIE ZNA PRAWA. JAK TERAZ ZACHĘCE KOGOŚ DO PÓJŚCIA NA MECZE? JAK WYOBRAŻACIE SOBIE REJESTRACJĘ DO SYSTEMU PRZEZ DZIECI I EMERYTÓW. Chyba że Wam chodzi o 100 osób na Trybunach. Hańba !!!
  0
  0
 • "Kibic" dnia 4 września 2016 o godzinie 11:52:43 napisał:
  Nowy Hetman zaczyna iść drogą starego Hetmana za dużo wydaje proponuje sie obudzić to tylko piąty poziom rozgrywek
  0
  0
 • "do kibica znaczy łosia" dnia 4 września 2016 o godzinie 12:37:54 napisał:
  tak, tak p łoś
  0
  0
 • "siemko" dnia 4 września 2016 o godzinie 12:44:29 napisał:
  impreza masowa-dlaczego nie chodzę ,robią spęd bydła.Zawsze można było siadać gdzie kto chce .kryta dla Vip lub Januszy .Teraz jeszcze pesel .Dzięki działacze -Hetman płacze ,200 kibiców skacze ,skacze ze złości .
  0
  0
 • "Kibic" dnia 4 września 2016 o godzinie 13:09:20 napisał:
  Każdego kibica trzeba szanować bo to on płaci klubowi pieniądze w kasie a nie odwrotnie czyli każdy jest potencjalnym sponsorem tylko takim malutkim nie ma kibiców nie ma kasy nie ma kasy nie ma klubu
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Anna" dnia 4 września 2016 o godzinie 13:09:53 napisał:
  Stracicie a nie zyskacie co wam po tych kartach co z dziećmi i ludźmi starszymi to zrujnuje Hetmana pod względem kibicowskim
  0
  0
 • "HZ" dnia 4 września 2016 o godzinie 13:11:38 napisał:
  A kiedy będzie wyremontowany stadion ?jak wy ludzi chcecie przyciągnąć teraz karty w 4 lidze z jakimiś śmiesznymi klubami to się trzeba cieszyć że ludzie przychodzą remont stadionu to podstawa!
  0
  0
 • "ktoś" dnia 4 września 2016 o godzinie 15:35:44 napisał:
  Zawsze pisałem pozytywnie o Hetmanie o tym ,że fajnie, że sie odnawia. Fajnie ze chłopaki dają radę i dalej im kibicuję i chcę by wygrywali ... ale pomysł "panów z nadrukiem KS Hetman na kołnierzyku koszuli" dotyczący obowiązku wyrobienia kart cashback jest delikatnie.. bardzo delikatnie mówiąc nierozsądny. Żeby zachęcić kibiców do przychodzenia na mecze "prezesi" Hetmana powinni wpaść na pomysł, że posiadacze kart cashback mogą np kupić bilet taniej np o dwa złote, to by może zachęciło do wyrobienia tych kart. Nakazywanie ich wyrobienia bo inaczej nie wejdzie się na mecz jest wywieraniem presji i z całą pewnością przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego.. Ktoś się poczuł zbyt ważny w tym klubie i zbyt pewny, a takim posunięciem strzela sobie w kolano i coś mi się wydaje , że będzie bolało oj będzie.
  0
  0
 • "kibic" dnia 4 września 2016 o godzinie 18:02:53 napisał:
  Jak nie odkręcą tematu tych kart, to będą januszami biznesu.
  0
  0
 • "ajwaj" dnia 4 września 2016 o godzinie 18:05:47 napisał:
  no nieźle, mówią że żyjemy w wolnym kraju, a takiej kontroli i idiotyzmów to nawet za komuny nie było.
  0
  0
 • "kibic" dnia 4 września 2016 o godzinie 18:48:03 napisał:
  Nawet kluby ekstraklasy juz nie stosują tego typu rejestracji a kurde w naszym ciemnogrodzie eskalacja. Nie bądźcie tak pazerni na te dane. Zabraniając wstępu na mecz osobom bez karty strzelacie sobie w stopę. Tak pięknie żarło do tej pory a moment chytrości spierdzielił wszystko. Przykre jest to wszystko, bo zmieniłem swoje zdanie szanowni panowie w rurkach i koszulach z haftem. ZAMIAST ZYSKAĆ, MOŻECIE WIĘCEJ STRACIĆ!!! Jak chcecie tak zrobić, to zrezygnujcie z kasy miejskiej i tyle.
  0
  0
 • "Mieszkaniec" dnia 4 września 2016 o godzinie 19:01:41 napisał:
  Ten pomysł to strzał w stopę spowodowany zawrotami głowy pod wpływem upałów. Jak prezesi będą się przy nim upierać Hetman straci, bo kibice zrażą się do klubu już na wstępie. Jak się teraz prezesi wycofają pod wpływem głosów krytyki, to sami stracą prestiż. Wszystko spowodowane przeświadczeniem, że mieszkańcy wszyscy Zamościa nie modlą się o nic innego tylko o Hetmana a nie o pracę, mieszkanie czy remont albo budowę dróg. Kogo Pan Bóg chce ukarać temu najpierw rozum odbiera. Tak czy inaczej d...pa z tyłu.
  0
  0
 • "z_boku" dnia 4 września 2016 o godzinie 21:15:39 napisał:
  Lepiej żeby wprowadzili "bilet z gwarancją wygranej". Kupuję bilet i jeżeli nie wygrają, to za darmo wchodzę na kolejny mecz. Do skutku. Jakiś czas temu było to ćwiczone w Szwecji, zdało egzamin.
  0
  0
 • "fan" dnia 5 września 2016 o godzinie 11:26:45 napisał:
  Przypomnę,że system rejestracji jest powszechny w naszym kraju.W razie problemów a tych jest sporo na stadionach.System identyfikacji osoby zagrażającej jest jak najbardziej słuszny.To dla BEZPIECZEŃSTWA kibiców jest ten system.Zapraszam do Warszawy ,Katowic ......
  0
  0
 • "KS" dnia 5 września 2016 o godzinie 11:37:39 napisał:
  Tylko, że wszędzie wystarczy pesel i dowód a u nas chcą utrudniać z tymi kartami. I o to tu chodzi.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Irena" dnia 6 września 2016 o godzinie 12:31:05 napisał:
  Jestem kobietą. Do tej pory chodziłam na mecze Hetmana z mężem. Ostatnim razem spisane były PESELE. Ok rozumiem takie przepisy, ale po co mam wyrabiać dla siebie karte kibica. Nie mam na siebie konta bankowego. Załuzmy ze taka kartę wyrobi dla siebie mój mąz. Zrobi zakupy w markecie i dostanie zwrot na swoje konto obiecanych procent. Ale jak ja na siebie wyrobie kartę to w jaki sposób niby dostane zwrot jak nie posiadam własnego konta. Po co rodzinie dwie karty cashback/ czytaj karty kibica/. To bez sensu. A jak mój ojciec też do tej pory wierny kibic hetmana nie ma wogóle konta bankowego a emeryture dostaje przekqzem pocztowym. W sklepach płąci zasze gotówką. Po co mu Karta Cashback. Rozumiem ze jakas identyfikacja musi byc, więc dowód osobisty ok. ale nie zmuszajcie ludzi do wyrobienia kart cash back bo dla niektórych to nie ma sensu, a jest tylko rzucaniem kłód pod nogi kibicom. Czy przypadkiem nie jest tak, ze ten kto ten cały system cashback prowadzi i wyrabia karty chce jak najwiecej zarobić? bo tak to wygląda. Panowie naprawde zycze Hetmanowi samych wygranych i dostania sie do III ligi ale wyglada na to, że bez wiernych jak ja czy mój ojciec kibiców, a szkoda. Zamiast naszej trójki na trybunach zostanie tylko mój mąz.
  0
  0
 • "kmicic" dnia 8 września 2016 o godzinie 8:56:11 napisał:
  z tą kartą to już przegięliście, tyle lat chodzenia na mecze, a teraz mówię Goodbye. Mam tylko jedno pytanie czy uzyskaliście prawną ekspertyzą z biura GIODO odnośnie zgodności z ustawą o ochronie danych osobowych, bo mi to przypomina słynne nielegalne żądanie kserowania dowodów osobistych jakie kiedyś wymagały banki i inne instytucje.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Name
Niech wokół tego ronda-skrzyż...
Kerim 21 minut temu
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
magnar
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Józef Bąk
Nowocześni POpaprańcy nigdzie nie wejd...
Czytacz
"Do wyborów samorządowych zostało cza...
Redaktorze
Redaktorze, jak ty mało wiesz. Ręce op...
K.
Pomnik Róży Luksemburg powinien być w...
Thomas
Kapitalizm tak, nie dla NEP, NIE socjal...
Thomas
A co będzie jak pojawią się dziki - o...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o dzikich...
Kerim
Roztocze to mój ulubiony blog o lubelsz...
Kerim
Roztocze to mój ulubionych blog o lubel...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny