R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Do nietypowej kolizji doszło w minionym tygodniu na trasie Frampol – Biłgoraj. 31 letni mieszkaniec Biłgoraja, który kierował samochodem dostawczym marki Renault niewątpliwie był zaskoczony kiedy w przednią szybę jego samochodu uderzył bażant.

Na trasie W 835 między miejscowością Frampol – Biłgoraj, doszło do nietypowej kolizji z ptakiem. 31 letni mieszkaniec Biłgoraja , który kierował samochodem dostawczym marki Renault niewątpliwie był zaskoczony kiedy w przednią szybę jego samochodu uderzył bażant. Mężczyzna jechał sam, na szczęście nic mu się nie stało. 31- latek był trzeźwy.

17 kwietnia 2017
Autor:
Biłgoraj | Flesz

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    3 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Diet" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 13:22:09 napisał:
  To nie bażant, to bażancica.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "ekolog" dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 15:46:37 napisał:
  To z pewnością jeden z tych, którym udało się uciec spod lufy pana ministra Szyszki. Szkoda ptaka, że tak spod deszczu pod rynnę.
  0
  1
 4. "Waa" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 12:30:32 napisał:
  przy 100km/h bazant zerwał mi wycieraczki i rozbił szybę - ile jechał TEN?....
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A