Społeczeństwo i patriotyzmPiotr Rogalski 12 września 2014 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Banki do oceny

Ranking banków, źródło: ranking.roztocze.net
R E K L A M A    B O A R D

Teraz czas na ocenę banków. Tych, które oferują swoje usługi w Zamościu.

 

Redakcja liczy na solidną, konsumencką ocenę oferty zamojskich oddziałów banków. W ranking.roztocze.net interesuje nas jak internauci – na podstawie własnych doświadczeń i również zasłyszanych opinii – oceniają banki, które mają swoje oddziały i filie w Zamościu. Nie interesuje nas w tym wypadku oferta dostępna poprzez strony www. Oceńmy faktycznie istniejące odziały, ich lokalizację, jakość obsługi i samą ofertę.

 

Pytaliśmy przypadkowo wybranych zamościan co jest (albo co było ważne) ważne przy wyborze usług, tego albo innego banku. Konsumenci zwracają uwagę na wysokość opłat za świadczone przez bank usługi. Za wypłaty, udzielone kredyty i pożyczki. Sposób prowadzenie rozmów w przypadku kłopotów kredytobiorcy. Wiele irytacji wywołują u klientów banku – wiemy o tym bo pytaliśmy – kolejki do kas. Jaki jest standard oferowanych przez banki usług? Liczy się oprocentowanie? Tak, to jasne. Zwróćmy jednak uwagę np. na jakość obsługi, szczególnie w trakcie długoletniego korzystania z oferty.

 

Oceń zamojskie banki TUTAJ

 

ranking_banki2

 

Banki w Zamościu oceniamy do 24 września.

 

Wcześniej ocenialiśmy:

zamojskich radnych kadencji 2010-2014 (wyniki TUTAJ)
zamojskie sypialnie (wyniki TUTAJ)
zamojskich producentów mebli do zabudowy (wyniki TUTAJ)
zamojskie szkoły jazdy (wyniki TUTAJ)
zamojskie sklepy z modą męską (wyniki TUTAJ),
ogródki kawiarniane na Starym Mieście (wyniki TUTAJ),
zamojskie markety i składy budowlane (wyniki TUTAJ),
zamojskie pizzerie (TUTAJ wyniki),
zamojskie markety spożywcze (TUTAJ wyniki),
zamojskie szkoły ponadgimnazjalne (TUTAJ wyniki),
zamojskie osiedla (TUTAJ wyniki).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Piotr Rogalski
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Bankier" dnia 12 września 2014 o godzinie 10:48:19 napisał:
  "Redakcja liczy na solidną, konsumencką ocenę oferty zamojskich oddziałów banków." Ale czy szanowna Redakcja poinformowała Banki jakie biorą udział w zawodach o tym, że: 1. Można głosować dowolną ilosć razy, a więc zaniżyć jakość obsługi banku konkurencyjnego. Lub zrobi to ktoś ze zwykłej złośliwości. 2. W wyniku nabijania głosowań, szanowna Redakcja zarobi więcej na reklamach, co pozwala zadać pytanie - czy jest to robione celowo? 3. Mając nabite duże ilości sztucznych odwiedzin, Radekcja podniesie ceny reklam oszukując reklamodawców, bo odwiedziny będą sztuczne. 4. Banki są pretekstem do zarobienia przez Redakcję pieniążków z reklam, a wyniki nie mają żadngo miarodajnego znaczenia? 5. Jak Redakcja opublikuje fałszywe wyniki, a jakiś bank poczuje się poszkodowany - polecam drogę prawną. Redakcja chwali się, że dociera do każdego w Zamościu, więc może uczynić naprawdę wielkie szkody w opinii jakiegoś banku.
  R E K L A M A
 • "Spike" dnia 12 września 2014 o godzinie 21:27:35 napisał:
  Osobiście nie wierzę, w to, że Roztocze on line jest tak poczytnym dziennikiem internetowym. Przecież ten portal latami praktycznie się nie zmieniał, wiadomości na tym portalu wisiały nawet tygodniami. przecież ten portal się nie rozwijał, DOPIERO COŚ W TYM ROKU DRGNĘŁO JEST WIĘCEJ INFORMACJI Z URZĘDU MIASTA i nie ma Bartosza Sierpniowskiego. Jednak wiele wiele rzeczy wymaga dopracowania, wiele dodania, wiele wyrzucenia. Szkoda tylko, że na zmiany redakcja zdecydowała się późno. TAK JAK NAPISAŁ PRZEDMÓWCA REKLAMODAWCY SZYBKO SIĘ Zorientują, ŻE JEŚLI REKLAMA W ROZTOCZE NET BĘDZIE REKLAMĄ NIESKUTECZNĄ SŁABA SPRZEDAŻ ALBO SKUTECZNĄ ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY - ŻE COŚ JEST NIE TAK. Także złe czy dobre wyniki sprzedaży reklamodawców - będą miarodajnym wynikiem skuteczności tego portalu. A to oznacza, że redakcja będzie miała problemy. UWAŻAM ŻE MAMY DO CZYNIENIA Z TYPOWĄ BAŃSKĄ -POCZEKAJMY AŻ PĘKNIE WTEDY WSZYTKO BĘDZIE JASNE. JEDNAK TEMU PORTALOWI NIE WRÓŻĘ DŁUGIEGO ŻYWOTA,
 • "Zawiedziony" dnia 12 września 2014 o godzinie 22:32:45 napisał:
  Ciekawe ilu reklamodawców się zorientuje, że większość odwiedzających i tak korzysta z ad-blocka, bo sorry ale ten portal został tak zaśmiecony reklamowym kałem, że bez tego dodatku do przeglądarki trudno z niego korzystać...
 • "Choinka" dnia 13 września 2014 o godzinie 8:21:21 napisał:
  Faktycznie ten, powiedzmy, portal wygląda gorzej niż o2 w czasach najgorszych reklam. Uzywanie AdBlock wskazane, ale to też zabawne - ciekawe czy reklamodawcy o tym wiedzą? Bo czy ktoś ma AdBlock czy nie da się sprawdzić, ale założę się, że redakcja o tym nie informuje. Cóż, nie ma to jak "fachowcy". Ale to nie pierwszy raz jak "mają drobne przekłamania" odnośnie statystyk dla reklamodawców. http://roztocze.net/media-internetowe-ranking-listopad-2013/
 • "Thomas" dnia 13 września 2014 o godzinie 8:39:03 napisał:
  Słyszałem, że tutaj wyciągają nawet 30 tys miesiecznie z reklam. Zresztą łatwo policzyć http://biznes.roztocze.net/okazje/wygrywaj-wybory-z-roztocze-net/ czterech kandydatów na prezydenta razy 5000zł Ciekawe jak można sprawdzić skuteczność tej reklamy.
 • "Anonim" dnia 13 września 2014 o godzinie 8:46:10 napisał:
  U mnie adbloker nie blokuje reklam na tej stronie, macie jakąś poradę co zrobic?
 • "Janek" dnia 13 września 2014 o godzinie 8:49:51 napisał:
  Klikasz prawym lub ikonę AdBlock - wybierasz "Blokuj element". Pokazujesz jaki element (blok danych), zatwierdzasz. Info dotyczy Opery. Jak w innych nie wiem, ale zapewne podobnie.
 • "Micz" dnia 13 września 2014 o godzinie 9:16:10 napisał:
  To słabe rozwiązanie, za chwilę jeżeli to będzie miało wpływ na liczbę wyświetleń reklamy poblokują wam dostęp do treści i zdjęć i trzeba będzie i tak wyłączać blokery.
 • "Ela" dnia 13 września 2014 o godzinie 9:50:31 napisał:
  W sumie to się dziwię, że tego co napisaliście nie powywalali. Z jednej strony godzi to w wizerunek roztocze.net z drugiej zależy im na oglądalności. Pytanie brzmi czy strategia "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" przyniesie długofalową korzyść czy nie.
 • "NWM" dnia 13 września 2014 o godzinie 10:35:25 napisał:
  To całkiem niezłe dochody Thomas, jak na "lekko niepoprawne" statystyki odwiedzin i głosowanie dowolną ilość razy. Ciekawe jak wyciągają kasę z fundacji? Bo tutaj jeden z założycieli fundacji obiecał, że przedstawione będzie sprawozdanie finansowe fundacji: http://roztocze.net/celem-jest-wspieranie-przedsiebiorczosci/#komentarze Inne rzeczy także tam obiecał i cisza. Nie tylko w tym temacie zresztą. Ela, gdzie ty tu widzisz cnotę? Skasowac nie mogą, bo to prawda. Jak widać po innych komentarzach, to nie pierwszy raz jak robią reklamodawców w konia.
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 13 września 2014 o godzinie 12:08:57 napisał:
  A to łatwo podliczyć czy te 30 tyś to możliwe gdzieś widziałem cenniki chyba tu: http://biznes.roztocze.net/serwisy/
 • "Kamil" dnia 14 września 2014 o godzinie 7:49:40 napisał:
  Przynajmniej nie piszą o "wydarzeniach" w Tyszowcach i Frampolu. Dziwne pomieszanie co prawda roztocza i dziennika. O co chodzi? Zmieńcie nazwę na Zamojski Dziennik Internetowy.
 • "praktyk" dnia 15 września 2014 o godzinie 9:06:10 napisał:
  Skasować mogą co chcą, szybka decyzja i nawet nikt nie zobacy a NWM może sobie krzyczeć, gorzej jak ujawnią przy komentarzach numery IP. Wtedy to będzie zabawa.
 • "Janek" dnia 15 września 2014 o godzinie 10:01:06 napisał:
  Ale jak ujawnią IP to co? Czy NWM napisał coś niegodnego z prawem/prawdą?
 • "e-zin" dnia 15 września 2014 o godzinie 12:33:58 napisał:
  Wielkie halo ip, moje ip to 83.14.23.145 i co z tego. Boicie się jakby to było nie wiadomo co. Ale jakby mi ktoś opluwał stronkę to bym mu wywalił co napisał i bez skrupułów odciął, aż mu się pula adresów skończy. Dziwnie tu admin działa nie kasując takich rzeczy, ale to jego sprawa. A co do adblocka to tylko dureń się chwali. Z sieciami P2P też tak było, na początku cicho i przyjemnie. A potem jak się zaczęło robić głośno to parę osób beknęło nieprzyjemnie.
 • "Anonim" dnia 15 września 2014 o godzinie 13:37:35 napisał:
  A co złego jest w AdBlock? To co ma pokazac przeglądarka to jest Twoja decyzja. Tak konfigurujesz jak lubisz. Admin może oczywiście kasować komentarze, ale za co? Za to, że ktoś prawdę napisał? Jesteś pewien, że nie oszukują?
 • "Oferta" dnia 16 września 2014 o godzinie 12:29:20 napisał:
  Jaki bank chce mieć jakie wyniki - można zamawiać, będę klikał co minutę :) Aby tylko modem złapał IP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Elżbieta
a co ma poseł Zawiślak do policji? dla...
widz2
skojarzylo mi sie z weselami, wybrana pa...
Marek
Wybory na miss i misstera na festiwalu f...
z widowni
Festiwal zacny. Przez lata podziwiany. Z...
wyborca
Zawsze głosuję na swoich, z naszego te...
Zniesmaczony ka...
Nie rozumiem tej akcji. Przypominam ksi...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - r...
Piotr
Niech ksiadz poprosi swojego szefa bisku...
gość
Jak widzimy na załączonym obrazku prot...
dziwne
nieprzytomny znaczy pijany?...
kontra
.Komu sie opłaca? "Żeby budowa spalar...
skrzat
krasnal ma odwrócić uwagę od brudu w ...
ak
Niestety, to jest bardzo osobisty sukces...
tito
Okazuje się że Zawiślak w dalszym ci...
OMG! Nie da si...
Powiem tak - za głupotę i straszenie l...
nie będę pła...
jak wzrosną opłaty za śmieci 10 razy ...
ak
Już pani Mazurek, z biurowca klasy A, z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018