Edukacja | Tekst sponsorowanytekst nadesłany20 kwietnia 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ziarenko – autorskie programy edukacyjne od września w Zamościu

przedszkole ZIARENKO
R E K L A M A    B O A R D

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Ziarenko jest nowoczesną placówką oświatową. Tworzy ją zespół wykształconych, zaangażowanych nauczycieli, specjalistów i instruktorów dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata przyrody, do nauki tańca, baletu, gry w szachy, tworzenia prac artystycznych, eksperymentowania i występowania na scenie. Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje. Nasi nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Za cel stawiamy sobie wszechstronny, zdrowy i bezpieczny rozwój naszych wychowanków. W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z Centrum Medycznym Dermedica, którego personel zapewnia stałą opiekę pediatryczną i fizjoterapeutyczną naszym podopiecznym. Ponadto dzieci i ich rodzice mają możliwość do korzystania z wszechstronnej oferty poradni medycznych, profilaktyki zdrowotnej i edukacji.

Umowa partnerska ze Stowarzyszeniem Abrakadabra, dzięki któremu nasi podopieczni uczą się właściwego traktowania i opieki nad zwierzętami, oraz mają możliwość bezpośredniego obcowania z naturą. Nawiązanie współpracy z Uczniowskim Klubem Judo „Legion” Zamość pozwala na organizację zajęć ogólnorozwojowych, bazujących na podstawowych ćwiczeniach z zakresu judo i akrobatyki, z elementami gimnastyki korekcyjnej, z dużą ilością gier i zabaw ruchowych mających na celu przygotowanie dzieci do podjęcia treningu judo. Dzieci ćwiczą na profesjonalnej macie do judo, i miękkich materacach. Zajęcia te są wspaniałym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportowej, a także receptą na wychowanie zdrowych i silnych dzieci zarówno fizycznie jak i psychicznie. Zdając sobie sprawę z tego, że w sportowym judo zostaną tylko nieliczni, początkowy etap szkolenia prowadzimy tak, aby nasi wychowankowie otrzymali przygotowanie ogólne na jak najwyższym poziomie, co umożliwi im kontynuacje kariery w dowolnej dyscyplinie sportowej. W naszej działalności wykorzystujemy autorskie programy edukacyjne, a dzieci mają możliwość poznawania świata przyrody w ogrodzie przedszkolnym, pełnym roślin i bezpiecznych urządzeń sprzyjających swobodnej zabawie. Dzieci mają podczas takich zajęć możliwość swobodnego wykorzystania wyobraźni i własnej kreatywności.

 logo_ziarenko

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał minutę temu
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
do Ewy 29 minut temu
Obejrzyj transmisje z dotychczasowych se...
Ewa 50 minut temu
Głosowalam na niego w wyborach na radne...
mieszkaniec
Nowoczesna już się skończyła jest na...
wiktor
mam ogromny szacunek do św. J.P. II a n...
www
Rafał Zwolak bardzo zmiennym jest, jak ...
kinoman
kultowy serial Sami swoi tylko w innym w...
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018