nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

EdukacjaOliwia Bojar31 stycznia 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Autor „Psich trosk” spotkał się z dziećmi

Spotkanie autorskie w Bibliotece Pedagogicznej, foto nadesłane

Tom Justyniarski, spod którego pióra wyszła nowo ogłoszona lektura szkolna, a jednocześnie rzecznik prasowy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami opowiadał o czworonogach w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

Spotkanie, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z klas I – III z Zamościa i okolic, odbyło się w środę (27 stycznia).
Autorowi towarzyszyła mała chihuahua o imieniu Toja.
-Spotkanie z pisarzem odbyło się w radosnej i przyjaznej atmosferze. Pan Tomek od razu zjednał sobie słuchaczy. Dzieci miały okazję na żywo doświadczyć, czym jest psia przyjaźń. Podczas spotkania pokazały się również łzy wzruszenia u dzieci. „Wujek Tomek” zachęcał dzieci do czytania, pięknie mówił o miłości do książek, które przenoszą w „piękniejszą stronę świata”. Przekonywał, jak ważne są w życiu marzenia i siła wyobraźni, którą możemy ćwiczyć poprzez czytanie książek i opowiadań – relacjonują wrażenia ze spotkania pracownicy biblioteki.

„Psie troski” to lektura wybrana demokratycznie w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wybierzmy wspólnie lektury najmłodszym”. „Psie troski” zajęły pierwsze miejsce wśród rodziców i nauczycieli, i wyprzedziły m.in. „Harry’ego Pottera”. Do kanonu lektur weszła w grudniu 2015 roku.

Tom Justyniarski- rzecznik prasowy Towarzystwa Obrony Zwierząt w Polsce, szkoleniowiec, trener biznesu i umiejętności społecznych; wykładał w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, podróżnik, zwiedził ponad 60 krajów świata, ornitolog, przyrodnik. Jako pasjonat zwierząt propaguje przyjaźń między ludźmi a zwierzętami, której uczy dzieci na spotkaniach edukacyjnych w przedszkolach i szkołach.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama