R E K L A M A

23 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Archiwów.

Z tej okazji w gmachu Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej Archiwum Państwowe w Zamościu przygotowało atrakcje dla zwiedzających w każdym wieku.  Święto archiwistów obchodzono w tym roku pod hasłem „Międzynarodowy Dzień Archiwów – Dniem Twojego Hobby”.  

Najmłodsi uczestnicy obchodów mogli zapoznać się z zasadami przechowywania zbiorów, dbania o ich kosmetykę, jak również zapoznać się z narzędziami pracy archiwistów oraz wziąć udział w konkursach poświęconej wiedzy o archiwach. Wydarzeniu towarzyszyły wystawy tematyczne.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

16 czerwca 2016
Autor:
Flesz

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 0

R E K L A M A

    KOMENTARZY(0)

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A