R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara2 marca 2017 FACEBOOK | 4430 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 29 komentarzy ()

Andrzej Olborski w PGE

Andrzej Olborski podczas zebrania osiedlowego Fot. R.Moteka (2015)

R E K L A M A    B O A R D

Andrzej Olborski żegna się z zamojskim ratuszem. Od 1 marca jest dyrektorem generalnym PGE Dystrybucja oddział Zamość.

Andrzej Olborski to radny sejmiku województwa lubelskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Po reorganizacji magistratu po ostatnich wyborach samorządowych został dyrektorem Wydziału Gospodarki Komunalnej. Po nieco ponad dwóch latach żegna się z zamojskim ratuszem. Od 1 marca jest dyrektorem generalnym PGE Dystrybucja oddział Zamość.

-Aktualnie dyrektor Andrzej Olborski przebywa na bezpłatnym urlopie.- powiedział nam Marek Gajewski, doradca prezydenta Zamościa. Kto go zastąpi w fotelu dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej? Urząd już rozpisał konkurs na stanowisko dyrektorskie po Andrzeju Olborskim. Szczegóły, wymagania i termin składania dokumentów oraz więcej informacji o naborze można znaleźć TUTAJ.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "oneb" dnia 2 marca 2017 o godzinie 7:33:04 napisał:
  Gratulacje, Panie Andrzeju. Życzę dalszych sukcesów.
  10
  25
  R E K L A M A
 • "iza" dnia 2 marca 2017 o godzinie 7:38:33 napisał:
  gratulacje??? dla tego gościa ?? brak słów :(
  26
  8
 • "Andrzej" dnia 2 marca 2017 o godzinie 8:08:06 napisał:
  Kolejny Misiewicz ? Ten przynajmniej ma trochę doświadczenia. Ale kaska pewnie większa.
  17
  10
 • "Anonim" dnia 2 marca 2017 o godzinie 8:15:19 napisał:
  żenada wszyscy tacy sami: od Ciastocha do Górnego. "fachowcy"
  19
  4
 • "obserwer" dnia 2 marca 2017 o godzinie 8:19:34 napisał:
  Dawać Małysza na miejsce Olborskiego. Człowiek ma doświadczenie w spinaczce.
  26
  8
 • "Wojtek" dnia 2 marca 2017 o godzinie 8:27:17 napisał:
  Jakiego doświadczenia, co on wie o dystrybucji energii, tylko kasa się dla nich liczy...
  21
  1
 • "dojnazmiana" dnia 2 marca 2017 o godzinie 8:32:32 napisał:
  Dobra zmiana! Swojaki!
  21
  5
 • "Anonim" dnia 2 marca 2017 o godzinie 8:34:27 napisał:
  swojaki, a i owszem - tak samo było z Godziszem z PO w PGK
  22
  3
 • "Mieszkanie Zamościa" dnia 2 marca 2017 o godzinie 8:53:38 napisał:
  Każdy kto zna dyrektora Olborskiego ceni go. Gratulacje i powodzenia na nowym stanowisku.
  9
  17
 • "????" dnia 2 marca 2017 o godzinie 9:30:16 napisał:
  Panie Andrzeju - słuszna decyzja z tym odejściem z tego słabego UM, życzę wszystkiego najlepszego!
  10
  14
  R E K L A M A
 • "Tak jest" dnia 2 marca 2017 o godzinie 11:09:56 napisał:
  I to jest właśnie hipokryzja obecnej władzy ( zresztą nie tylko obecnej ) W kampaniach wyborczych tyle się mówi o uczciwości o odpartyjnieniu stanowisk, o fachowości i kompetencjach . Po dojściu do władzy wszyscy o tym zapominają ( bez względu na barwy partyjne ) . Wszyscy z wyjątkiem wyborców ! Jest to kolejny już sygnał dla wyborców aby nie dawać się oszukiwać "kiełbasie wyborczej" płynącej z pięknych obietnic i zapowiedzi kandydatów na posłów, prezydentów, etc. Aby nie ulegać tym uśmiechniętym i wyretuszowanym gębą (odmłodzonym o co najmniej kilkanaście lat) spoglądającym na nas z kolorowych bilbordów i plakatów. W gruncie rzeczy wszystkim chodzi o to aby zagrabić jak najwięcej dla siebie (jest tylko kwestią czasu aby pokazali swoje prawdziwe oblicze). Do PIS można mieć dlatego największe pretensje, że właśnie ta partia tak otwarcie mówiła o dobrej zmianie. Okazuje się, że hasło to jest prawdziwe jedynie w części dotyczącej zmiany, jednak w tym znaczeniu, że "ich" partyjniaka zastąpiono "naszym". Kolejne hasło, z którym PIS szło do wyborów to "damy radę" . Muszę przyznać, że w obszarze zmian kadrowych hasło to jak mało które rządzący realizują w stu procentach. Niestety pan Olborski wpisuje się w ten ponury scenariusz (kolejny partyjny działacz co to na wszystkim się zna). Tylko nam pozostaje żal , że to kolejna już ekipa, która koniecznie chce z nas zrobić głupków
  27
  2
 • "????" dnia 2 marca 2017 o godzinie 12:36:54 napisał:
  Moi drodzy Internauci. Ot tak sobie teraz "strzelam" ale gdyby ktoś w necie ogłosił konkurs na odgadniecie jak na imię będzie miał przyszły dyrektor Wydziału Komunalnego, to ja ot tak sobie "strzliłbym", że na imię będzie miał Klaudia. Takie mam przeczucie. Co wy na to? :)))
  18
  2
 • "!!!!!" dnia 2 marca 2017 o godzinie 13:01:05 napisał:
  Tak nie można pisać. Wszystkie konkursy na stanowiska urzędnicze MUSZĄ być rozstrzygane zapewniając merytoryczny i uczciwy wybór. Nie ma mowy o ustawkach bo to jest łamanie PRAWA. Pan Zastąpiło jako również członek komisji rekrutacyjnych na pewno zadbał i zadba o to by wszystko było zgodne z prawem. Prawda panie wiceprezydencie? Uczciwy i prawdomówny oraz szanujący prawo człowiek z dobrą opinią nie podłoży się by ktoś mógł osiągnąć cele polityczne.
  3
  9
 • "observer" dnia 2 marca 2017 o godzinie 13:28:42 napisał:
  do "!!!!" - jako członek "z ramienia" - cud transplantologii komunistycznej. Tylko spróbuj się później odlać.
  9
  2
 • "aaa" dnia 2 marca 2017 o godzinie 14:04:07 napisał:
  Zawód dyrektor? :-)
  14
  0
 • "mieszkaniec" dnia 2 marca 2017 o godzinie 15:28:03 napisał:
  Masakra. Z jednego stołka na drugi. I weź tu się nie wk*.... bez znajomości to nie ma szans na dobrą prace w naszym mieście
  18
  0
 • "znudzony" dnia 2 marca 2017 o godzinie 15:55:11 napisał:
  do @?????? jaką Klaudię masz na myśli ?
  10
  2
 • "@znudzony" dnia 2 marca 2017 o godzinie 17:06:08 napisał:
  Malec
  11
  0
 • "????" dnia 2 marca 2017 o godzinie 17:22:33 napisał:
  Nie, skąd nie miałem na myśli żadnej Klaudii Malec. Ot tak po prostu dzisiaj w spożywczaku jedna dziewczyna mówiła do drugiej, że zwolniło się stanowisko dyrektora w Urzędzie w Zamościu i zamierza startować na to stanowisko. Ta druga zwracała się do niej Klaudia - i stąd to przypuszczenie, o którym pisałem, ze przyszły dyrektor będzie miał na imię Klaudia. Żadnej Klaudii Malec nie miałem na myśli. A propos kto to?
  16
  0
 • "PODATNIK" dnia 2 marca 2017 o godzinie 18:25:20 napisał:
  Kolejny odcinek programu "W starym kinie": "Sami swoi" już byli, teraz jest "Nie ma mocnych", a bliżej wyborów będzie "Kochaj albo rzuć".
  15
  0
  R E K L A M A
 • "janosik 2" dnia 2 marca 2017 o godzinie 19:52:54 napisał:
  Ach to ten co był przeciwny budowy Radioterapii w Zamościu . Niech cię piekło pochłonie .
  9
  4
 • "Szarlej" dnia 2 marca 2017 o godzinie 20:45:43 napisał:
  Dobry dyrektor, jeszcze lepszy polityk, kto wie moze przyszły prezydent Zamościa a na pewno bardzo dobry kandydat na kandydata PiS w wyborach.
  7
  9
 • "Dami" dnia 3 marca 2017 o godzinie 8:42:40 napisał:
  Po co się kształcić marnować sobie X lat z życia. Na starcie trzeba szukac układzików to w tedy się człowiek dorobi
  9
  0
 • "Tutejszy" dnia 3 marca 2017 o godzinie 9:14:00 napisał:
  Pani Klaudia to wybitny specjalista, aktualnie uzdrawia MZK ale to nie jest jej ostatnie słowo. Co następne? Ministerstwo a może jeszcze wyżej.
  15
  0
 • "znudzony" dnia 3 marca 2017 o godzinie 9:19:02 napisał:
  Nie znam Klaudii Malec. Zapewne to jakaś szara myszka ze stajni Prezydenta.
  14
  0
 • "kmicic" dnia 3 marca 2017 o godzinie 14:04:54 napisał:
  Bardzo dobry wybór. Kto jak kto ale Olborski pasuje na to stanowisko, przecież on pracował w energetyce zanim został przewodniczącym w solidarności, później przez pewien okres zdaje się był dyrektorem Adm. w PGE w Krasnobrodzie, poza tym to jest człowiek z Zamościa. Nie rozumiem więc tych hejtów i żali, zresztą wydaje się, czytając obraźliwe komentarze, że niektórzy internauci zawsze będą krytykować w czambuł każdego jak popadnie dla samej zasady. Ja Panu Olborskiemu życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia.
  6
  7
 • "podpis" dnia 4 marca 2017 o godzinie 17:25:48 napisał:
  dobry wybór:-))), a może wcześniej jakiś konkurs, aby udowodnić, że to dobry wybór, w końcu PGE to nie synekura samorządowa - przynajmniej formalnie :-))) Dobre te newsy z Roztocza, może inni wreszcie zrozumieją, że ta "ryba" zamojska formalnie dbająca o nasz byt, zjada swój własny ogon.
  6
  1
 • "zorientowany" dnia 4 marca 2017 o godzinie 18:59:13 napisał:
  oj do tyłu jesteście z informacjami. Pani Klaudia M.już od miesiąca piastuje stanowisko w PGK, i napewno nie jezdzi śmieciarkami,ani nie odśnieża chodników, i już MZK nie uzdrawia ze "szkodą" dla MZK,
  10
  0
 • "????" dnia 8 marca 2017 o godzinie 11:27:14 napisał:
  Ooo!!!to ta Pani Klaudia jest jakimś fenomenem! To i na śmieciach i na wodociągach też się zna oprócz "biegłej" wiedzy o komunikacji miejskiej? Zgłośmy jej kandydaturę zamiast Tuska! Na pewno da radę. :)))
  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek 51 minut temu
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Kiko
Jak można było zacząc wcześniej, jak...
zamościak
gdybyś "bmx" przeczytał ze zrozumienie...
Dirty Harry
Bravo AW. Co prawda można było tę wa...
Kiko
A jaki był hejt na Wnuka, że dworzec s...
z_boku
Tak było, jak ten brzeziniak był, co t...
KL.
Historycznymi miejscami integracji społ...
...
Zacznij od siebie zanim zwrócisz komuś...
Kibic lat 80
Przykro czytać te komentarze. Naprawdę...
tys prowda
A jak Hetman będzie grał ligowe mecze ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny