Flesz | Powiat BiłgorajskiRedakcja18 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Aleksandrów: Kto rozpoznaje szczeniaka?

Fot. Policja

Wczoraj (17 lutego) do biłgorajskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o szczeniaku znalezionym na terenie miejscowości Aleksandrów. Na ciele zwierzęcia weterynarz stwierdził liczne rany. Piesek jest w ciężkim stanie i walczy o powrót do zdrowia, znajduję się obecnie pod fachową opieką lekarza weterynarii. Policjanci poszukują właściciela pieska i ustalają czy do jego obrażeń przyczynił się człowiek czy powstały one wskutek wypadku.

Wczoraj (17 lutego) w godzinach popołudniowych policjanci biłgorajskiej komendy zostali powiadomieni o szczeniaku odnalezionym na terenie miejscowości Aleksandrów. Suczkę w miniony piątek znalazła 18 latka, która wybrała się na spacer. Wyziębiony szczeniak leżał w przydrożnym rowie. Kobieta zawiozła pieska do lecznicy dla zwierząt. Tam lekarz weterynarii udzielił mu pomocy i zapewnił fachową opiekę.

Suczka posiada na ciele liczne rany. Była także wyziębiona i odwodniona, męczyły ją również pasożyty. Na chwilę obecną nie można jednoznacznie stwierdzić czy rany na ciele pieska powstały wskutek zaplątania się przez niego np. w jakieś druty czy powstały one wskutek działania człowieka.– informuje sierż. szt. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności sprawdzające. Apelujemy również o wszelkie informacje w tej sprawie. Może ktoś rozpozna pieska widocznego na zdjęciu i pomoże w ustaleniu właściciela suczki. Informacje w tej sprawie można przekazać osobiście w KPP w Biłgoraju przy ul. Polna 1 lub telefonicznie pod nr (84) 6868210, również ananimowo.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamość to nie...
E, Rafał! Jak już chwalisz się że wi...
as 14 minut temu
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm... 26 minut temu
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki 36 minut temu
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
Zamoyski 39 minut temu
'ted'... pomyliłeś strony... miałeś ...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018