R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja20 grudnia 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 26 komentarzy ()

Agros najlepszy!

R E K L A M A    B O A R D

16 grudnia w Sali Kinowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się konferencja podsumowująca wyniki współzawodnictwa sportowego w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego w 2016 roku w województwie lubelskim.

W spotkaniu ze strony Urzędu Marszałkowskiego uczestniczyli: wicemarszałek Krzysztof Grabczuk, dyrektor Departamentu Oświaty, Kultury i Sportu Halina Drozd oraz zastępca dyrektora tegoż Departamentu Marek Sikora.

W trakcie konferencji wyróżniono 10 najlepszych klubów spośród których Klub Sportowy „AGROS” Zamość znalazł się na I miejscu dorobkiem 882 pkt. Wyróżniono także 10 najlepszych Okręgowych Związków Sportowych – tutaj na I miejscy znalazły się zapasy, na II podnoszenie ciężarów, a na III m lekkoatletyka. Wyróżniono także 10 najlepszych gmin oraz 8 najlepszych powiatów. W tej kategorii powiat grodzki Zamość  uplasował się na II miejscu z dorobkiem ponad 1400 pkt. ustępując nieznacznie powiatowi grodzkiemu Lublin. Za nami ze znacznie mniejszym dorobkiem punktowym znalazły się: powiat grodzki Chełm, powiat puławski oraz powiat grodzki Biała Podlaska.

Wyróżniono również najlepszych trenerów wśród których na I miejscu uplasował się trener podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego „Agros” Zamość – Andrzej Gaweł.

Na zakończenie podano informację o planowanych działaniach Samorządu Województwa Lubelskiego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Jaco" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 20:47:20 napisał:
  Pewnie trener Gaweł dał swoim zawodnikom "koksa" i zrobił tyle medali i punktów!!!na przykład ten młodzieżowiec z Agrosu! zresztą agros ma za co kupować te koksy!!! prawie bańkę dostaje na sport z samego Zamościa to jest za co kupować koksy. to jest wszystko paranoja. 882 pkt! a kupionych ile?ile zrobionych przez zamojskich zawodników? podejrzewam że połowa tych punktów to punkty zrobione przez zawodników zakupionych przez Agros. ludzie już przestańcie mydlić oczy zamościanom bo oni i tak o wszystkim wiedzą.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "CWKS" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 20:52:03 napisał:
  Żenada - kupowanie zawodników, punktów, oszukanie kilkunastu klubów zapaśniczych, la czy sumo poprzez zabranie im należnych pieniędzy z LZS to jest sukces??? Co za wstyd dla Zamościa !!
  0
  0
 • "kibic" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 21:07:08 napisał:
  Jeszcze żeby ktoś chciał to oglądać na ciężarach brak publiczności na łukach pusto w lekkiej trochę jest ale tylko dlatego że jest dużo zawodników i oni robią za publiczność w zapasach brak publiczności a sumo to brak publiczności i zawodników za to dużo punktów do zdobycia.
  0
  0
 • "jaro" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 21:13:28 napisał:
  Sławku, Rysiu i Bartku dajcie spokój.
  0
  0
 • "Zawodnk" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 22:42:32 napisał:
  Kasę dostaje agros ale tam zawsze bida i mówią że nie ma pieniędzy przynajmniej w lekkiej acz kolwiek zawodnicy trenera Kucharskiego bikowskiego i reszty lizodupow prezesa mają wszystko stroje obozy mimo że jeden trener jest już w pulawach jeździ za agrosowskie pieniądze stroje wszyscy kompletne ;)jedynie Tomaszów o wszystko walczy strojów brak jakich kolwiek dresów czy czego kolwiek ;)dobrze że Dominik k teraz ma osiągi to jedyny z Tomaszowa może liczyć na wsparcie ;)
  0
  0
 • "ojojoj" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 9:38:34 napisał:
  Gratulacje! Jaro ma rację, frustracja panów żenująca.
  0
  0
 • "Prawda" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 11:19:52 napisał:
  Nikt nie mówił o tym wcześniej. Układy mafijne w sporcie. Radni podjeli uchwałę, że zajęcia w klubach muszą mieć miejsce w Zamościu. Żaden z urzędników nie sprawdzi gdzie agros prowadzi zajęcia. Może to być w Tomaszowie, Puławach, Poznaniu, Tyszowcach, Sułowie, Złojcu. I tak dla przykładu urzędnicy wypisują takie brednie: zajęcia w agrosie prowadzone są w Tyszowcach z zawodnikami z Zamościa. Zajęcia w Sułowie tak samo. Kto z Zamościa jeździ tam na treningi?
  0
  0
 • "Ryszard R. do M." dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 11:30:16 napisał:
  Nie mam czym się frustrować,bo nie raz w br. z Wami na macie wygrywałem.To Wy a nie ja załatwiacie pkt. przy stoliku. Co to ma wspólnego ze sportem, współzawodnictwem, wychowaniem..... Nie wiecie co to jest fair play w sporcie czy życiu. Mnie osobiście jest przykro że nie jesteście już klubem sportowym lecz jakimś F...folwarkiem. Ciekawe czy p.Prezydent odbierając puchar podziękował przedstawicielom Chełma, Puław czy Tomaszowa L. za punkty zdobyte dla Zamościa przez mieszkańców ich miast? WESOŁYCH ŚWIĄT.
  0
  0
 • "Jaś" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 12:25:19 napisał:
  Nie wiem czy to wszystko jest zgodne z literą prawa? Pieniądze z dotacji miejskiej, które powinny być wykorzystane na szkolenie zawodników na miejscu, na ich rozwój przeznaczane są na kupowanie punktów z innych klubów: Chełm, Janów Lubelski, Krasnystaw itd. Wszyscy Ci zawodnicy na Mistrzostwach Polski reprezentowali w/w miasta a przy stolku kupiono ich punkty. Wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi. Później można się pochwalić wysoką lokatą we współzawodnictwie.
  0
  0
 • "Sławek D." dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 14:57:44 napisał:
  Miejmy tylko nadzieję, że komisja konkursowa i Pan Prezydent podzielą środki na upowszechnianie kultury fizycznej na 2017 rok w miarę sprawiedliwie i według osiągniętych wyników w 2016 roku. A kluby z 5 czy 6 pozycji nie dostaną sześciokrotnie wyższej dotacji od klubów czołowych, jak to miało miejsce w poprzednich latach.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Staś" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 17:36:45 napisał:
  Działacze won!!!bo to oni przejadają większość pieniędzy na sport i niszczą sport w Zamosciu!!!!
  0
  0
 • "Do SławekD." dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 17:45:22 napisał:
  A piłka nożna?
  0
  0
 • "Ryszard" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 22:26:14 napisał:
  Na dorobek punktowy Agrosu składają się punkty zdobyte przez; - ULKS,, Olimijczyk'' Chełm 78(15 w sumo i 65 zapasy - LMKS Krasnystaw 9 pkt zapasy - JLKS,,Olimp'' Janów Lub. 10 pkt zapasy - Resowia Rzeszów LA ponad-50 pkt poprzez zakup zawodnika(Kalandyk) - MKS ,,Żak'' Biała Podlaska-LA 13,25 zakup 2 zawodników -sekcja lekkoatletyczna trenera A.G.w Tomaszowie Lub.kilkadziesiąt pkt - Pogoń Tyszowce ponad 50 zapasy i sumo - Wresler Sułów - kilkanaście, sekcja w Puławach kilkadziesiąt itd.
  0
  0
 • "jaro" dnia 22 grudnia 2016 o godzinie 15:27:14 napisał:
  Do "Sławek D" czy ten czołowy klub to jest ze Starego Zamościa?
  0
  0
 • "czesio" dnia 22 grudnia 2016 o godzinie 22:38:46 napisał:
  to są dziady oni tylko mydlą oczy ludziom że coś działają i prowadzą.a tak naprawdę to tam żywej duszy nie ma na treningach. ja bym proponował żeby urzęnicy najlepiej prezydent zaczął to kontrolować niech się przejdzie po klubach treningach i będzie miał rozeznanie. bo takich kupionych fajdków to my zamościanie mamy daleko w ...... Cenię go jako sportowca ale dlaczego on ogołaca jeszcze nasz budżet, który jest za mały żeby dofinansować nasze kluby zamojskie. A Fajdek nie ma żle on miesięcznie bierze pewnie z 20 tys. więc dlaczego ma jeszcze zabierać pieniądze dla zamościan???
  0
  0
 • "Sławek D." dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 9:23:12 napisał:
  Do ,, jaro ,, klub ze Starego Zamościa nie jest zarejestrowany w mieście Zamość i nie wyciąga kasy z miasta. Jeżeli ktoś się nie orientuje to UKS CSW Lider Zamość czwarty rok z rzędu zajmuje drugą lokatę w klasyfikacji miejskich klubów i co z tego ma. W 2015 roku 4 tys. dotacji i w 2016 roku 25 tys. dotacji. z czego 15 tys. poszło na wynajem sali i wykupienie licencji. A sekcje w KS Agros prowadzą sobie zajęcia w Tyszowcach i Sułowie. A urzędnicy w informacjach o sekcjach sportowych działających w Zamościu wpisują bezczelnie: - sekcja zapaśnicza w Tyszowcach, zawodnicy z Zamościa - sekcja zapaśnicza w Sułowie, zawodnicy z Zamościa Nie można tego sprawdzić czy się nie chce. Ale w Urzędzie wiedzą o tym skoro na stronie miasta widniały takie wpisy. Jeżeli miastu nie zależy na wyniku sportowym i nie doceniają swoich zawodników, to po co Agros kupuje punkty. Inne kluby zdobywają dużo mniej punktów, inne ich nie zdobywają i biorą dużo większe dotacje. Kto śledził w prasie i internecie relacje z zawodów dobrze wie ile razy w ciągu roku ktoś był na zawodach. Bo 130 pkt nie bierze się z kosmosu. Tak na marginesie Pani Mariolu może się Pani podpisać a nie ukrywać pod ,, jaro ,, Może Pani odpowie dlaczego Agros nie bierze udziału w zawodach w wojewódzkich w zapasach w sumo? Zawody na miejscu: Zamość, Stary Zamość. Lepiej jeździć tylko na Puchary Polski i Turnieje w Warszawie. Chyba macie dużo kasy jak Was stać na wyżywienie, zakwaterowanie i kupowanie punktów. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
  0
  0
 • "" czesio "" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 10:48:29 napisał:
  Do Pani Marioli i Pana Konrada: dlaczego trenerzy pracujący w Agrosie, biorący wynagrodzenie za prowadzenie zajęć niby w Zamościu nie promują Zamościa i klubu z Zamościa w prasie i na portalach społecznościowych? Kilka przykładów: http://ias24.eu/aktualnosci,tyszowce-mikolaj-hojny-dla-zapasnikow-foto,16399.html http://tomaszowski.com.pl/sporty-walki-nie-dal-rywalom-zadnych-szans/ https://gazetamiasta.pl/worek-medali/ http://ias24.eu/aktualnosci,tyszowce-prawie-jak-mistrzowie-wojewodztwa,16111.html Czy mieszkańcy Zamościa wiedzą na co idą ich pieniądze? Czy mieszkańcy Zamościa wiedzą, że duże kluby: agros, padwa i return zażyczyły sobie aby z dotacji 20 % było przeznaczone na prowadzenia biura? I tak jest w konkursie. Dla przykładu z 700 tys. zł dotacji z miasta na prowadzenie biura będzie można przeznaczyć 140 tys. zł. Można? Można. A w innych klubach nie ma kasy na wyjazdy na zawody.
  0
  0
 • "kibic" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 9:18:35 napisał:
  A jaka to klasyfikacja że Lider jest drugi ? Kto ją ustala?
  0
  0
 • "Konio" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:16:57 napisał:
  te komunistyczne leśne ludki won z zamojskiego sportu. to dopiero będzie sport. a za tymi prezesami te księgowe-cwaniary najlepiej w rzędzie! jak prezydent z tym porządku nie zrobi to nie będzie sportu w Zamościu. Nożna ma wszystko a słabi są jak muchomory, agros padwa podobnie jeszcze return wywalić w kosmos bo nawet zawodnika nie mają i będzie git. a jeszcze zapomniałem o kiko tam też trzeba porządek zrobić.
  0
  0
 • "kibic" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 20:22:30 napisał:
  Do "Konio" i komu dałbyś te pieniądze na jakie dyscpliny?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 21:08:35 napisał:
  Tym co rzeczywiście pracują!!!
  0
  0
 • "kibic" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 21:11:56 napisał:
  Czyli komu ?
  0
  0
 • "Marek" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 21:21:07 napisał:
  Jak to trzeba dać tym co mają zwinięte ręczniki zamiast majtek.
  0
  0
 • "Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 22:16:46 napisał:
  pajacu! tym co pracują a nie kombinują i kupują punkty!
  0
  0
 • "Marek" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 7:39:41 napisał:
  "Konio" łeb masz wielki jak koń ale mózg mikro.
  0
  0
 • "Konio" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 9:45:56 napisał:
  mareczku spadaj.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400 11 minut temu
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Oneb 24 minuty temu
Nawet nie zaprosili na obiad. To o czym...
TORRES20400
Dlaczego nikt nie mówi o szansach na pr...
.
To było do przewidzenia, że Nowoczesna...
Mirka
Stąd to ostatnie zdanie, że może być...
observer
do Mirki - kasa to nie wszystko (przynaj...
Mirka
Czytałam na innym zamojskim portalu dzi...
observer
partia, która stała się partyjka kana...
.
Nowakowski jest super nauczycielem. jest...
antyklerykał
"do na antyklerykał" dnia 24 maja 2018 ...
geytelmen
To bolesne musiało być?!...
omnibus
Odejdzie? Kto inny ma taką szeroką wie...
człowiek z wos...
pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Lu...
Tylko i wylacznie. Cala 'wyzsza' kadra t...
Australijczyk
Klakiery miauczą, jest dobrze. Czytają...
KL.
Fajna para z Katarzyny i Rafała....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny