R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja20 grudnia 2016

Agros najlepszy!

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

16 grudnia w Sali Kinowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się konferencja podsumowująca wyniki współzawodnictwa sportowego w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego w 2016 roku w województwie lubelskim.

W spotkaniu ze strony Urzędu Marszałkowskiego uczestniczyli: wicemarszałek Krzysztof Grabczuk, dyrektor Departamentu Oświaty, Kultury i Sportu Halina Drozd oraz zastępca dyrektora tegoż Departamentu Marek Sikora.

W trakcie konferencji wyróżniono 10 najlepszych klubów spośród których Klub Sportowy „AGROS” Zamość znalazł się na I miejscu dorobkiem 882 pkt. Wyróżniono także 10 najlepszych Okręgowych Związków Sportowych – tutaj na I miejscy znalazły się zapasy, na II podnoszenie ciężarów, a na III m lekkoatletyka. Wyróżniono także 10 najlepszych gmin oraz 8 najlepszych powiatów. W tej kategorii powiat grodzki Zamość  uplasował się na II miejscu z dorobkiem ponad 1400 pkt. ustępując nieznacznie powiatowi grodzkiemu Lublin. Za nami ze znacznie mniejszym dorobkiem punktowym znalazły się: powiat grodzki Chełm, powiat puławski oraz powiat grodzki Biała Podlaska.

Wyróżniono również najlepszych trenerów wśród których na I miejscu uplasował się trener podnoszenia ciężarów Klubu Sportowego „Agros” Zamość – Andrzej Gaweł.

Na zakończenie podano informację o planowanych działaniach Samorządu Województwa Lubelskiego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jaco" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 20:47:20 napisał:
  Pewnie trener Gaweł dał swoim zawodnikom "koksa" i zrobił tyle medali i punktów!!!na przykład ten młodzieżowiec z Agrosu! zresztą agros ma za co kupować te koksy!!! prawie bańkę dostaje na sport z samego Zamościa to jest za co kupować koksy. to jest wszystko paranoja. 882 pkt! a kupionych ile?ile zrobionych przez zamojskich zawodników? podejrzewam że połowa tych punktów to punkty zrobione przez zawodników zakupionych przez Agros. ludzie już przestańcie mydlić oczy zamościanom bo oni i tak o wszystkim wiedzą.
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "CWKS" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 20:52:03 napisał:
  Żenada - kupowanie zawodników, punktów, oszukanie kilkunastu klubów zapaśniczych, la czy sumo poprzez zabranie im należnych pieniędzy z LZS to jest sukces??? Co za wstyd dla Zamościa !!
  0
  0
 • "kibic" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 21:07:08 napisał:
  Jeszcze żeby ktoś chciał to oglądać na ciężarach brak publiczności na łukach pusto w lekkiej trochę jest ale tylko dlatego że jest dużo zawodników i oni robią za publiczność w zapasach brak publiczności a sumo to brak publiczności i zawodników za to dużo punktów do zdobycia.
  0
  0
 • "jaro" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 21:13:28 napisał:
  Sławku, Rysiu i Bartku dajcie spokój.
  0
  0
 • "Zawodnk" dnia 20 grudnia 2016 o godzinie 22:42:32 napisał:
  Kasę dostaje agros ale tam zawsze bida i mówią że nie ma pieniędzy przynajmniej w lekkiej acz kolwiek zawodnicy trenera Kucharskiego bikowskiego i reszty lizodupow prezesa mają wszystko stroje obozy mimo że jeden trener jest już w pulawach jeździ za agrosowskie pieniądze stroje wszyscy kompletne ;)jedynie Tomaszów o wszystko walczy strojów brak jakich kolwiek dresów czy czego kolwiek ;)dobrze że Dominik k teraz ma osiągi to jedyny z Tomaszowa może liczyć na wsparcie ;)
  0
  0
 • "ojojoj" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 9:38:34 napisał:
  Gratulacje! Jaro ma rację, frustracja panów żenująca.
  0
  0
 • "Prawda" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 11:19:52 napisał:
  Nikt nie mówił o tym wcześniej. Układy mafijne w sporcie. Radni podjeli uchwałę, że zajęcia w klubach muszą mieć miejsce w Zamościu. Żaden z urzędników nie sprawdzi gdzie agros prowadzi zajęcia. Może to być w Tomaszowie, Puławach, Poznaniu, Tyszowcach, Sułowie, Złojcu. I tak dla przykładu urzędnicy wypisują takie brednie: zajęcia w agrosie prowadzone są w Tyszowcach z zawodnikami z Zamościa. Zajęcia w Sułowie tak samo. Kto z Zamościa jeździ tam na treningi?
  0
  0
 • "Ryszard R. do M." dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 11:30:16 napisał:
  Nie mam czym się frustrować,bo nie raz w br. z Wami na macie wygrywałem.To Wy a nie ja załatwiacie pkt. przy stoliku. Co to ma wspólnego ze sportem, współzawodnictwem, wychowaniem..... Nie wiecie co to jest fair play w sporcie czy życiu. Mnie osobiście jest przykro że nie jesteście już klubem sportowym lecz jakimś F...folwarkiem. Ciekawe czy p.Prezydent odbierając puchar podziękował przedstawicielom Chełma, Puław czy Tomaszowa L. za punkty zdobyte dla Zamościa przez mieszkańców ich miast? WESOŁYCH ŚWIĄT.
  0
  0
 • "Jaś" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 12:25:19 napisał:
  Nie wiem czy to wszystko jest zgodne z literą prawa? Pieniądze z dotacji miejskiej, które powinny być wykorzystane na szkolenie zawodników na miejscu, na ich rozwój przeznaczane są na kupowanie punktów z innych klubów: Chełm, Janów Lubelski, Krasnystaw itd. Wszyscy Ci zawodnicy na Mistrzostwach Polski reprezentowali w/w miasta a przy stolku kupiono ich punkty. Wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym nic nie robi. Później można się pochwalić wysoką lokatą we współzawodnictwie.
  0
  0
 • "Sławek D." dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 14:57:44 napisał:
  Miejmy tylko nadzieję, że komisja konkursowa i Pan Prezydent podzielą środki na upowszechnianie kultury fizycznej na 2017 rok w miarę sprawiedliwie i według osiągniętych wyników w 2016 roku. A kluby z 5 czy 6 pozycji nie dostaną sześciokrotnie wyższej dotacji od klubów czołowych, jak to miało miejsce w poprzednich latach.
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "Staś" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 17:36:45 napisał:
  Działacze won!!!bo to oni przejadają większość pieniędzy na sport i niszczą sport w Zamosciu!!!!
  0
  0
 • "Do SławekD." dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 17:45:22 napisał:
  A piłka nożna?
  0
  0
 • "Ryszard" dnia 21 grudnia 2016 o godzinie 22:26:14 napisał:
  Na dorobek punktowy Agrosu składają się punkty zdobyte przez; - ULKS,, Olimijczyk'' Chełm 78(15 w sumo i 65 zapasy - LMKS Krasnystaw 9 pkt zapasy - JLKS,,Olimp'' Janów Lub. 10 pkt zapasy - Resowia Rzeszów LA ponad-50 pkt poprzez zakup zawodnika(Kalandyk) - MKS ,,Żak'' Biała Podlaska-LA 13,25 zakup 2 zawodników -sekcja lekkoatletyczna trenera A.G.w Tomaszowie Lub.kilkadziesiąt pkt - Pogoń Tyszowce ponad 50 zapasy i sumo - Wresler Sułów - kilkanaście, sekcja w Puławach kilkadziesiąt itd.
  0
  0
 • "jaro" dnia 22 grudnia 2016 o godzinie 15:27:14 napisał:
  Do "Sławek D" czy ten czołowy klub to jest ze Starego Zamościa?
  0
  0
 • "czesio" dnia 22 grudnia 2016 o godzinie 22:38:46 napisał:
  to są dziady oni tylko mydlą oczy ludziom że coś działają i prowadzą.a tak naprawdę to tam żywej duszy nie ma na treningach. ja bym proponował żeby urzęnicy najlepiej prezydent zaczął to kontrolować niech się przejdzie po klubach treningach i będzie miał rozeznanie. bo takich kupionych fajdków to my zamościanie mamy daleko w ...... Cenię go jako sportowca ale dlaczego on ogołaca jeszcze nasz budżet, który jest za mały żeby dofinansować nasze kluby zamojskie. A Fajdek nie ma żle on miesięcznie bierze pewnie z 20 tys. więc dlaczego ma jeszcze zabierać pieniądze dla zamościan???
  0
  0
 • "Sławek D." dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 9:23:12 napisał:
  Do ,, jaro ,, klub ze Starego Zamościa nie jest zarejestrowany w mieście Zamość i nie wyciąga kasy z miasta. Jeżeli ktoś się nie orientuje to UKS CSW Lider Zamość czwarty rok z rzędu zajmuje drugą lokatę w klasyfikacji miejskich klubów i co z tego ma. W 2015 roku 4 tys. dotacji i w 2016 roku 25 tys. dotacji. z czego 15 tys. poszło na wynajem sali i wykupienie licencji. A sekcje w KS Agros prowadzą sobie zajęcia w Tyszowcach i Sułowie. A urzędnicy w informacjach o sekcjach sportowych działających w Zamościu wpisują bezczelnie: - sekcja zapaśnicza w Tyszowcach, zawodnicy z Zamościa - sekcja zapaśnicza w Sułowie, zawodnicy z Zamościa Nie można tego sprawdzić czy się nie chce. Ale w Urzędzie wiedzą o tym skoro na stronie miasta widniały takie wpisy. Jeżeli miastu nie zależy na wyniku sportowym i nie doceniają swoich zawodników, to po co Agros kupuje punkty. Inne kluby zdobywają dużo mniej punktów, inne ich nie zdobywają i biorą dużo większe dotacje. Kto śledził w prasie i internecie relacje z zawodów dobrze wie ile razy w ciągu roku ktoś był na zawodach. Bo 130 pkt nie bierze się z kosmosu. Tak na marginesie Pani Mariolu może się Pani podpisać a nie ukrywać pod ,, jaro ,, Może Pani odpowie dlaczego Agros nie bierze udziału w zawodach w wojewódzkich w zapasach w sumo? Zawody na miejscu: Zamość, Stary Zamość. Lepiej jeździć tylko na Puchary Polski i Turnieje w Warszawie. Chyba macie dużo kasy jak Was stać na wyżywienie, zakwaterowanie i kupowanie punktów. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
  0
  0
 • "" czesio "" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 10:48:29 napisał:
  Do Pani Marioli i Pana Konrada: dlaczego trenerzy pracujący w Agrosie, biorący wynagrodzenie za prowadzenie zajęć niby w Zamościu nie promują Zamościa i klubu z Zamościa w prasie i na portalach społecznościowych? Kilka przykładów: http://ias24.eu/aktualnosci,tyszowce-mikolaj-hojny-dla-zapasnikow-foto,16399.html http://tomaszowski.com.pl/sporty-walki-nie-dal-rywalom-zadnych-szans/ https://gazetamiasta.pl/worek-medali/ http://ias24.eu/aktualnosci,tyszowce-prawie-jak-mistrzowie-wojewodztwa,16111.html Czy mieszkańcy Zamościa wiedzą na co idą ich pieniądze? Czy mieszkańcy Zamościa wiedzą, że duże kluby: agros, padwa i return zażyczyły sobie aby z dotacji 20 % było przeznaczone na prowadzenia biura? I tak jest w konkursie. Dla przykładu z 700 tys. zł dotacji z miasta na prowadzenie biura będzie można przeznaczyć 140 tys. zł. Można? Można. A w innych klubach nie ma kasy na wyjazdy na zawody.
  0
  0
 • "kibic" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 9:18:35 napisał:
  A jaka to klasyfikacja że Lider jest drugi ? Kto ją ustala?
  0
  0
 • "Konio" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:16:57 napisał:
  te komunistyczne leśne ludki won z zamojskiego sportu. to dopiero będzie sport. a za tymi prezesami te księgowe-cwaniary najlepiej w rzędzie! jak prezydent z tym porządku nie zrobi to nie będzie sportu w Zamościu. Nożna ma wszystko a słabi są jak muchomory, agros padwa podobnie jeszcze return wywalić w kosmos bo nawet zawodnika nie mają i będzie git. a jeszcze zapomniałem o kiko tam też trzeba porządek zrobić.
  0
  0
 • "kibic" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 20:22:30 napisał:
  Do "Konio" i komu dałbyś te pieniądze na jakie dyscpliny?
  0
  0
 • R E K L A M A
 • "Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 21:08:35 napisał:
  Tym co rzeczywiście pracują!!!
  0
  0
 • "kibic" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 21:11:56 napisał:
  Czyli komu ?
  0
  0
 • "Marek" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 21:21:07 napisał:
  Jak to trzeba dać tym co mają zwinięte ręczniki zamiast majtek.
  0
  0
 • "Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 22:16:46 napisał:
  pajacu! tym co pracują a nie kombinują i kupują punkty!
  0
  0
 • "Marek" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 7:39:41 napisał:
  "Konio" łeb masz wielki jak koń ale mózg mikro.
  0
  0
 • "Konio" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 9:45:56 napisał:
  mareczku spadaj.
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

por.zUbek 57 minut temu
Pani Wróblewska? Zabłysnęła.. Wszyst...
do ryśka ku pa...
"Chuj z Polską Wschodnią"...
namolny ricardo
Pisiory biorą wszystko i pozdrawiają k...
Thomas
Daniel Czubara @ Co za bzdurny artykuł....
Zygi
Wnuk juz wystarczy! dalej bedzie toczyl ...
an
Niestety Azoty mają tą dobrą sytuacj...
TORRES20400
Ja to już mam "gęsią szyjkę". Jak Pe...
jaa
Miły akcent w okresie adwentu symbolizu...
Lucyna
czy to prawda że nie zaproszono zeszło...
Eryk
gratulacje dla Pani Bogusi Sawy! Wielka,...
Thomas
Ci kandydaci nie mają najmniejszych sza...
brudny Harry
Jeśli ktoś jak STYX nie cierpi PiS-u, ...
Leonard Marczuk - to jest pomyłka delik...
z niesmakiem
Gratulacje za wyróżnienie animatora ro...
ad111
Duszenie kultury we własnym sosie i to ...
water
Thomas- żart to jest ?...
Kundel
Po co roztocze relacjonuje zamknięta im...
Thomas
Kornelia Wróblewska byłaby dobrym kand...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017