Polityka i Samorząd(nh)8 listopada 2010 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 18 komentarzy

Iluminowana fontanna na Rynku Wodnym

R E K L A M A    B O A R D
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "x" dnia 8 listopada 2010 o godzinie 21:32:13 napisał:
  Hmm

  Trzeba przyznać, że wygląda nieźle. Nie jest zbyt fikuśna. Zastanawiam się czy nie powinno być to coś stylowego ale w sumie nie jest źle.
  R E K L A M A
 • " " dnia 9 listopada 2010 o godzinie 17:03:41 napisał:
  Taka Prawda

  Takie techno kolorki to mogą zainstalować na Nowym Mieście .Widocznie architekt jeszcze 5 lat temu bawił się jeszcze w Gorzelni i nie rozumie ze ten rynek nie pasuje do STAREGO Miasta !! Najpierw drzwi w kolegiacie potem ,boksy , teraz kula , fontanna i latarnie jak z CH .Zamojski się w grobie przewraca .
 • "autor" dnia 10 listopada 2010 o godzinie 6:20:25 napisał:
  a może fontanna miała być wodopojem dla konia?
 • "autor" dnia 10 listopada 2010 o godzinie 7:44:36 napisał:
  Widziałem to. Te światełka to kicz.
 • "inka" dnia 10 listopada 2010 o godzinie 18:40:10 napisał:
  Fontanna jest ok. Połączenie nowoczesności z klasyką. Wcale nie wypada tak najgorzej. Może wolelibyśmy, żeby było, jak w Wiedniu, ale w upały docenimy.
 • "Paweł R" dnia 11 listopada 2010 o godzinie 10:11:05 napisał:
  Dramat

  Przychylam się do zdań przedmówców, że to w ogóle do Starówki nie pasuje. Nie podoba mi się też wybrukowanie całego ryneczku. Jak była trawa to było bardziej naturalnie. W mieście i tak jest dużo bruku. Trawniki pochłaniają kurz, umożliwiają wsiąkanie wody, nie wspominając już o psach, które tam były wyprowadzane. Fontanna stylem pasuje do budowanego właśnie centrum handlowego Twierdza a nie do renesansu. Jeśli powstanie więcej takich nowoczesności na starówce, to według mnie trudno to miejsce już będzie nazywać Starówką. Najgorzej, że to teraz będzie tam tkwiło przez dziesięciolecia. Zmieni się moda i ten kicz okaże się jeszcze bardziej kiczowaty. No ale przecież Zamość to takie bogate miasto, więc nie trafiony wydatek nie ma znaczenia.
 • "Andrzej" dnia 11 listopada 2010 o godzinie 11:58:09 napisał:
  to samo co zawsze...

  ... kiedys bylo lepiej. komuno wroc. za moich czasow, takie i poobne teksty juz przestaly na mnie robic wrazenie, ale to mnie rozbroilo: >Trawniki pochłaniają kurz, umożliwiają wsiąkanie wody, nie wspominając już o >psach, które tam były wyprowadzane. masz racje przedmówco, trawa lepiej pochłania kurz niż woda z fontanny. masz rację, psie G...wno lepiej pasuje do renesansu niż nowoczesna fontanna. a do reszty mam prośbę, obejrzyjcie zdjęcia naszego miasta sprzed 10, 15tu lat i powiedzcie czy naprawdę wolicie to co było wtedy...
 • "zmc" dnia 11 listopada 2010 o godzinie 12:21:37 napisał:
  brawo Andrzej, zgadzam sie z zupelnoscia a fotki Zamosc dawniej i dzis mozna zobaczyc na glownym korytarzu I LO w Zamosciu.
 • "zniesmaczony" dnia 11 listopada 2010 o godzinie 12:23:26 napisał:
  do tej galerii pod filmikiem nie da sie wejsc wyskakuje komunikat Wpisz hasło do albumy po co dajecie takie linki??
 • "Paweł" dnia 11 listopada 2010 o godzinie 16:04:05 napisał:
  Nie zrozumieliśmy się

  Andrzej nie zrozumieliśmy się. Psie gó... i tak będzie, ale w trawie było mniej widoczne niż na bruku ;-) Chodzi o to aby w otoczeniu zabytkowym postawić coś co pasuje do otoczenia zabytkowego i tyle. A nowoczesność pasuje do otoczenia nowoczesnego. Inaczej to będzie w mieście tzw. groch z kapustą. broń Boże nie jestem za powrotem komuny
  R E K L A M A
 • "autor" dnia 13 listopada 2010 o godzinie 9:12:37 napisał:
  Teraz jeszcze zakaz wjazdu dla pojazdów i mamy piękny rynek .
 • "autor" dnia 13 listopada 2010 o godzinie 12:53:39 napisał:
  Mnie się podoba

  Lepsze są współczesne rozwiązania niż jakieś nieudolne historyzowanie. Do tego trzeba wyczucia. Poza tym czasach renesansu rynek wodny był jednym wielkim klepiskiem bez zieleni, nie wspominając, że posiadał zupełnie inną funkcję niż dzisiaj - chyba nie chcemy wracać do czasu renesansu.
 • "mieszkaniac" dnia 14 listopada 2010 o godzinie 10:55:47 napisał:
  dziwne że jakoś w innych większych miastach nutka nowoczesności na starówce nikomu nie przeszkadza a tylko w Zamościu nie pasuje. Jako przykład niech będzie chociażby Wrocław.
 • "Andy" dnia 14 listopada 2010 o godzinie 12:56:15 napisał:
  Fontanna

  Super efekt wieczorem naprawdę polecam. Pięknie to wygląda nieziemska atrakcja dla dzieciaków i dorosłych. Może jeszcze z jedną gdzieś dostawić np w parku miejskim czy są może takie plany?
 • "mieszkanka" dnia 14 listopada 2010 o godzinie 14:37:14 napisał:
  fontanna!!!

  Wreszcie na Rynku Wodnym jest milo i przyjemnie.Kto pamięta lata 70-te 80-te ?/ja tak/ to widzi różnice.Nie można ciągle narzekać tylko się cieszyć tymi zmianami w Zamościu.Wreszcie nie ,,pachnie,, jak kiedyś w podcieniach.Obyśmy tylko to poszanowali...Pozdrawiam wszystkich zamościan po 50-tce oni najlepiej widzą różnice
 • "Andrzej" dnia 15 listopada 2010 o godzinie 18:41:15 napisał:
  Dołanczam się do powyższej wypowiedzi.

  Podzielam zdanie mojej poprzedniczki taka jest prawda jeszcze 10 lat temu było zupełnie inaczej dzisiaj jest już naprawdę na wysokim poziomie oby tak dalej.
 • "MDM" dnia 23 listopada 2010 o godzinie 13:32:26 napisał:
  jakis czas temu odrzucono projekt ktory nawiazywal w swym ksztalcie do drzewa , ktorych coraz mniej na rynku wodnym) i fortyfikacji. Osobiscie mnie pomysl sie podobal. Teraz mamy nowoczesnosc, obawialem sie tego, ale po obejrzeniu filmów musze rzyznac, żę calosc wychodzi na dobre temu miejscu. Dzieki temu jest czyscieji co najwazniejsze Rynek wodny, mam taką nadzieje, "upubliczni" sie. Skoncza sie libacje pod kasztanem w centrum miasta. Osobiscie wole kolorowe strumyki niz spiew pijackich symfonii podszczany aurą patologii ;)
 • "mieszkaniec Zamościa" dnia 3 sierpnia 2012 o godzinie 12:26:44 napisał:
  wstyd mi za ta fontannę i za nasze władze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
ms
a może trzeba podniść/wprowadzić pod...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018