R E K L A M A

27 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Na przejściu dla pieszych 77–letni kierujący pojazdem marki Seat potrącił kobietę.

Wczoraj po godzinie 17:00 na przejściu dla pieszych przy ul. Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim doszło do potrącenia pieszej. Kierujący pojazdem marki Seat, 77-letni mieszkaniec Tomaszowa wyjaśnił policjantom, że nie zauważył kobiety ponieważ oślepił go pojazd jadący z naprzeciwka. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – był trzeźwy. 60-letnia tomaszowianka została przewieziona do szpitala, gdzie po przebadaniu przez lekarza została zwolniona do domu.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który odpowie teraz za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

7 marca 2017
Autor:
Flesz | Tomaszów Lubelski

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    3 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Bogdan" dnia 7 marca 2017 o godzinie 15:25:04 napisał:
  Prawda jest taka, że w Tomaszowie są specyficzni piesi. Zauważyłem, że to co w znanych mi na co dzień miastach (Zamość, Lublin, Hrubieszów)zdarza się sporadycznie tak w Tomaszowie jest wręcz plagą. Wielokrotnie widziałem jak pieszy potrafi wyskoczyć zza przejeżdżającej ciężarówki / dostawczaka prosto na środek przejścia.
  7
  1
 2. R E K L A M A

 3. "Bogdan" dnia 7 marca 2017 o godzinie 15:28:00 napisał:
  PS. Nie twierdzę, że taka sytuacja miała akurat miejsce we wspomnianym wypadku.
  1
  2
 4. "beretka" dnia 7 marca 2017 o godzinie 19:01:04 napisał:
  Teraz to słońce bardziej oślepia niż światła samochodów.
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A