R E K L A M A

Z I P

Tekst sponsorowanyRedakcja19 lipca 2016 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

50 % więcej Czytelników

Fot. pixabay
R E K L A M A    B O A R D

Zamojski Dziennik Internetowy odnotowuje stały wzrost oglądalności i ma o 50% więcej czytelników, w porównaniu do maja 2014 roku.

Cieszy nas ten wzrost popularności i pozycji Zamojskiego Dziennika Internetowego ROZTOCZE.NET, najstarszego portalu informacyjnego w Zamościu (od 2000r.).

Roztocze.Net jest jak popularna ulica handlowa, a reklama jak atrakcyjna witryna, zachęcająca klienta do „wejścia do sklepu”. Strona internetowa Państwa firmy, do której kieruje reklama to „sprzedawca”, który sprowokuje nowego klienta do podjęcia decyzji zakupowej i skorzystania z oferty. Średnio miesięcznie czyta „nas” ok. 25-30 tysięcy Unikalnych Użytkowników / Czytelników. Nasza popularność w Zamościu i regionie może być Państwa korzyścią – portal jest bowiem świetnym narzędziem reklamy. W ofercie komercyjnej znajdą Państwo: 19 stref reklamowych z możliwością umieszczenia reklam displayowych, reklam tekstowych, reklam wideo; teksty i wywiady sponsorowane; oraz doradztwo, opracowanie kampanii reklamowych i strategi firmy a także budowę STRON WWW. Emisja reklamy na roztocze.net ma również pozytywny wpływ na pozycje stron www naszych Reklamodawców w wyszukiwarkach internetowych.

Przez ostatnie 2 lata roztocze.net odnotowuje stały i systematyczny wzrost popularności w stosunku do analogicznych okresów lat poprzednich.

Np.

– w maju 2014 roztocze.net odwiedziło ponad 22 tysiące użytkowników, niektórzy wielokrotnie, dlatego liczba wizyt wyniosła ponad 58.000. Wyemitowaliśmy wówczas ponad 600.000 odsłon reklamy.

– w maju 2015 roztocze.net odwiedziło ponad 29 tysięcy użytkowników, niektórzy wielokrotnie, dlatego liczba wizyt wyniosła nieco ponad 80.000. Wyemitowaliśmy wówczas ponad 1.500.000 odsłon reklamy.

– w maju 2016 roztocze.net odwiedziło ponad 33 tysiące użytkowników, niektórzy wielokrotnie, dlatego liczba wizyt znacznie przekroczyła 80.000. Wyemitowaliśmy wówczas ponad 2.500.000 odsłon reklamy.
Dane pochodzą z raportu Google Analytics.

 

statystyka

 

Dziękujemy, że jesteście z nami od 16 lat.

 

 

Ps. Zapraszamy do codziennych odwiedzin roztocze.net oraz do współpracy reklamowej.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Janek
Bez przesady ! Jeszcze nie otrząsnęli...
mieszkaniec pow...
zgadzam się! Jesteście siłą regionu!...
obywatel
Byłem, widziałem... Terytorialsi!!! Je...
Ciekawe...
dlaczego miasto ma inwestować w infrast...
ak
Czas najwyższy uporządkować kwestie o...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny