R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara3 marca 2017

35 milionów na aktywizację bezrobotnych

Marian Hawrylak; Fot: Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Blisko 35 milionów złotych – taką pulę planuje na ten rok Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu na aktywizację osób bezrobotnych. 

O szansach i metodach walki z bezrobociem mówił dzisiaj podczas konferencji “W stronę zatrudnienia” dyrektor zamojskiego PUP-u, Marian Hawrylak.

W tym roku planujemy dofinansowanie na aktywizację  osób bezrobotnych w kwocie o 4 miliony złotych większej, czyli prawie 35 milionów.  Nasza oferta jest bardzo szeroka. Mamy dwa olbrzymie projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jeden projekt jest skierowany do osób do 30 roku życia i drugi dla osób powyżej 30 roku życia. Jest też projekt dla  w szczególnej sytuacji na rynku pracy, osób po 50 roku życia i dla osób niepełnosprawnych. Podnieśliśmy do górnych granic środki na podjęcie własnej działalności gospodarczej do kwoty 24 tysięcy złotych. Taką samą sumę dofinansowania można pozyskać na utworzenie nowego stanowiska pracy. Liczymy, że nie zabraknie żadnych środków i nie przewidujemy żadnych przerw w ciągu roku w korzystaniu z pomocy. Nasza rola jest taka, aby jak najwięcej tych środków ściągać na teren pracy urzędu. – powiedział nam Marian Hawrylak, dyrektor PUP w Zamościu. 

Konferencja “W stronę zatrudnienia” była okazją do zaprezentowania osiągnięć Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu oraz do spotkania i dyskusji przedstawicieli PUP, samorządowców i przedsiębiorców oraz instytucji tworzących miejsca pracy, na tematy związane  m.in. z demografią, czy sytuacją gospodarczą regionu.  

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Hejter" dnia 3 marca 2017 o godzinie 21:19:05 napisał:
  Bezrobotni, patrzcie na te zdjęcia, tak się bawi elita za publiczne pieniądze! Proszę później nie płakać, że nie ma kasy na staże itd. :)
  16
  4
 • R E K L A M A
 • "podpis" dnia 3 marca 2017 o godzinie 22:42:26 napisał:
  24 tyś zł .... stanowisko pracy, chyba tylko na Mokrych Tarasach! w absurdach lecimy chyba w kosmos....
  13
  2
 • "LiLa" dnia 3 marca 2017 o godzinie 23:14:57 napisał:
  Zgroza, ile kasy wydaje się na takie absurdalne, coroczne (!) nasiadówki, wyżerkę, gadżety typu teczka, notatniczek, długopisik z logo PUP ... no i oczywiście salę w najdroższym hotelu. A można by za to np. zrobić coś pożytecznego...komuś pomóc.
  17
  3
 • "Dami" dnia 4 marca 2017 o godzinie 8:22:49 napisał:
  Wywalić ten UP w kosmos. Nie masz znajomości nie znajdziesz dobrej roboty. Tylko potrafia zaoferować staż, a potem się chwalą statystykami.
  19
  3
 • "hm" dnia 4 marca 2017 o godzinie 11:34:29 napisał:
  zebrała się elita faktycznie nierobotnych a żyjących z kasy państwa czyli naszych ale wyniosłość- ponad przeciętną. tak się bije pianę
  14
  0
 • "Walki" dnia 4 marca 2017 o godzinie 19:30:35 napisał:
  Apeluję do pracowników firm, które tak radzą nad bezrobociem o informację, na jakich warunkach pracujecie. Ile zarabiacie, czy istnieje szara strefa.
  5
  0
 • "podpis" dnia 4 marca 2017 o godzinie 20:32:22 napisał:
  o skąd tyś się urwał??? "Pyzak" z powiatu żre za publiczne 3 dni po tym jak mu się klient, w formie protestu, na jego "folwarku" podpalił i chcesz transparentne informacje?
  3
  0
 • "elżupa" dnia 5 marca 2017 o godzinie 12:16:25 napisał:
  Zlikwidować to Up-strojstwo od nowego roku wraz z wprowadzeniem powszechnego ubezpieczenia. Niech nastąpi koniec biurokracji bezproduktywnej. Ogłoszenia o prace to chyba każdy potrafi czytać w gazetach lub internecie.
  4
  2
 • "beretka" dnia 6 marca 2017 o godzinie 23:03:10 napisał:
  @" podpis " No właśnie, kto tak " życzliwie " potraktował tego nieszczęśnika, że się podpalił ? Znane są jakieś szczegóły?
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

kopać gałe
Mr. "he he" ale z ciebie "MARCIN". Wszys...
Co na to wszystko wszystkowiedzący Dyzm...
janzam
Smutne, ale słyszy się coraz więcej w...
He he
Z serdecznymi życzeniami dla "KK", "Per...
90
Tak to jest jak dziecko chce przyszpanow...
zamościanin
Ten że zamościanin i jego koledzy nie ...
to jest temat
"Dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich potr...
por.zUbek
@brawo - nie trzeba być "nienawistnym l...
por.zUbek
Ja to co będzie? Obserwując pokraczn...
Dobrolina
Strasznie duża ta reprezentacja Miasta ...
brawo
Mam nadzieje, że Pan Poseł nie czyta k...
z_boku
Tutaj jest wzór jak należy chwalić h...
hm
Stal nie zechce awansować i pogubi punk...
Persona non gra...
Ogarnijcie się. Ignorujcie tego pana "H...
i jeszcze dziękujemy panu posłowi Zawi...
kolka
Może jeszcze dyrektor sportowy prezesem...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017