R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara3 marca 2017 FACEBOOK | 4284 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy ()

35 milionów na aktywizację bezrobotnych

Marian Hawrylak; Fot: Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Blisko 35 milionów złotych – taką pulę planuje na ten rok Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu na aktywizację osób bezrobotnych. 

O szansach i metodach walki z bezrobociem mówił dzisiaj podczas konferencji “W stronę zatrudnienia” dyrektor zamojskiego PUP-u, Marian Hawrylak.

W tym roku planujemy dofinansowanie na aktywizację  osób bezrobotnych w kwocie o 4 miliony złotych większej, czyli prawie 35 milionów.  Nasza oferta jest bardzo szeroka. Mamy dwa olbrzymie projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jeden projekt jest skierowany do osób do 30 roku życia i drugi dla osób powyżej 30 roku życia. Jest też projekt dla  w szczególnej sytuacji na rynku pracy, osób po 50 roku życia i dla osób niepełnosprawnych. Podnieśliśmy do górnych granic środki na podjęcie własnej działalności gospodarczej do kwoty 24 tysięcy złotych. Taką samą sumę dofinansowania można pozyskać na utworzenie nowego stanowiska pracy. Liczymy, że nie zabraknie żadnych środków i nie przewidujemy żadnych przerw w ciągu roku w korzystaniu z pomocy. Nasza rola jest taka, aby jak najwięcej tych środków ściągać na teren pracy urzędu. – powiedział nam Marian Hawrylak, dyrektor PUP w Zamościu. 

Konferencja “W stronę zatrudnienia” była okazją do zaprezentowania osiągnięć Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu oraz do spotkania i dyskusji przedstawicieli PUP, samorządowców i przedsiębiorców oraz instytucji tworzących miejsca pracy, na tematy związane  m.in. z demografią, czy sytuacją gospodarczą regionu.  

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.magnapolonia.org/zwyrodnialc...
observer 7 minut temu
osoby walczące o swoje w sejmie uchroni...
TORRES20400 23 minuty temu
Rozumiem, że sugerujesz, że obecny bis...
ornitolog 25 minut temu
Z czego ptaszek ma obrączkę?...Z pomad...
Zamościanin 33 minuty temu
"Po co", to się nogi nocą i pod pacham...
antyklerykał 55 minut temu
"NOWY TESTAMENT -1 List do Tymoteusza- P...
Zamościanin
Po co i w jakim celu ????...
TORRES20400
Weź mnie tu oświeć, skąd ty wiesz cz...
TORRES20400
O widzę, że już się "użytkownik' ro...
Johny
On ostatnio woli czarne protesty...chyba...
Grażyna
Panie redaktorku, żenade robicie. A nie...
Mizernie
To się radaktor rozpisał na portalu dl...
por.zUbek
Nie wybieram się oglądać, a tym bardz...
antyklerykał
Nie zapominajmy o Królu i Królowej Pol...
antyklerykał
A jaką to rodzinę założył i utrzymu...
zamościanin
Przed wejściem! Brawo! Następny stwore...
t
Dlaczego ta kobieta na plakacie nosi spo...
A nie mądrzej byłby postawić pomnik L...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny