Hrubieszów | Powiat Hrubieszowski | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja4 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

25 – lecie 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego

Fot. UM Hrubieszów
R E K L A M A    B O A R D

29 czerwca na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się coroczny Festyn Miejski. W tym roku wydarzenie było połączone z obchodami 25 – lecia 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego.

Uroczystości wojskowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 13:00 ulicami miasta przeszła defilada wojskowa, która zakończyła przemarsz na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

O godz. 14:00 rozpoczęły się uroczystości wojskowe z udziałem wicepremiera Jacka Sasina. W trakcie uroczystości wręczono medale, odznaczenia i odznaki pamiątkowe. Burmistrz  Hrubieszowa Marta Majewska i zastępca burmistrza Paweł Wojciechowski zostali uhonorowani odznaką pamiątkową 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Ponadto z okazji jubileuszu Dowódca Jednostki płk Artur Jakubczyk przekazał na ręce Pani Burmistrz medal okolicznościowy z okazji 25 – lecia 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Uroczystości wojskowe zakończyła defilada pododdziałów pułku i pokazy wyszkolenia zwiadowców 2. Pułku Rozpoznawczego.

O godz. 16:00 rozpoczął się Hrubieszowski Festyn Militarny, podczas którego odbyły się pokazy statyczne sprzętu wojskowego oraz tradycyjnie strefy: animacji, aktywności, kreatywności i relaksu przygotowane przez Hrubieszowski Dom Kultury.

Ponadto odbył się fireshow Grupy Hesperyda i pokaz zumby w wykonaniu Irminy Pedo. Uczestnicy festynu tradycyjnie mieli do dyspozycji ogródek z cateringiem.  Na małej scenie zaprezentowały się zespoły: Przasnyccy Orelowcy, Face to Face i Hubal. Natomiast na dużej scenie wystąpiły gwiazdy wieczoru: Sidney Polak i zespół Raz, Dwa, Trzy. Festyn zakończyła dyskoteka.

Organizatorami wydarzenia byli: Miasto Hrubieszów, 2. Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy, Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Hrubieszowski Dom Kultury.

Poniżej prezentujemy fotorelację Urzędu Miasta Hrubieszów z wydarzenia.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku 5 minut temu
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018