R E K L A M A

Z I P

Od redakcji | TopRedakcja24 grudnia 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Spokoju, radości, zdrowia i wiele uśmiechu.
Tego życzymy naszym Czytelnikom,
nie tylko na ten świąteczny czas.
Życzymy Wam również wielu sukcesów,
spełnienia marzeń i oby 2016 rok
był najlepszym rokiem z tych,
które pamiętacie jako te najlepsze.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "kkk" dnia 24 grudnia 2015 o godzinie 12:01:48 napisał:
  "oby 2016 rok był najlepszym rokiem z tych, które pamiętacie jako te najlepsze" .... ktoś powinien dostać nagrodę w konkursie na najlepszego grafomana
  R E K L A M A
 • "Timur & kamanda" dnia 26 grudnia 2015 o godzinie 5:57:24 napisał:
  Czy to prawda że Tygodnik Zamojski ma zastąpić Gazetę Wyborczą lub ma dojść do fuzji?
 • "fuc mafie" dnia 27 grudnia 2015 o godzinie 19:31:08 napisał:
  Od tysięcy lat, kapłani każdego z setek czy tysięcy kultów wiedzą, że trzeba nawracać dzieci. Lęki które zaszczepisz dziecku, są w dorosłym życiu praktycznie nie do wyrzucenia z jego głowy. Nawet mistrz charyzmy nie zmieni tej wierności wobec manipulatora, który pod słowami o miłości, "instaluje" ludziom w ich sferze emocjonalnej poczucie winy, oraz strach przed diabłem, którego nie widać - co ma oznaczać że jest. Wspaniała logika. Organizacja która ogniem i mieczem nawróciła nasz kraj, Polskę; organizacja która w imię Boga miłości torturowała, mordowała i paliła żywcem ludzi; struktura która wierzyła że ziemia jest płaska, a medycyna stanowi obrazę woli Boskiej
 • "wesoły" dnia 27 grudnia 2015 o godzinie 20:59:17 napisał:
  skąd ty się wyrwałeś pajacu ? za dużo książek czytasz przygłupie ! fuc mafie
 • "TORRES20400" dnia 27 grudnia 2015 o godzinie 21:51:07 napisał:
  Chyba za mało ;-) Facet się z choinki urwał http://www.wydawnictwofronda.pl/ksiazki/panstwo-platformy-bilans-zamkniecia
 • "z_boku" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 10:57:38 napisał:
  Ludzie, szanowna Redakcja chciała być miła i złożyła życzenia użytkownikom serwisu. Zrobiła to tak jak potrafiła i wypada co najwyżej podziękować a tutaj co? Obrzucanko błotkiem bo wolno? Weźta się i ogarnijta :) P. S. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
 • "fuc mafie" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 11:38:27 napisał:
  Kiedy czarni czy czerwoni tudzież inni bandyci dymają" głupszych i słabszych to co robi przyzwoity człowiek: -ucieka i olewa -sprzeciw wyraża -jak jest silny i odgłupiony przegania sk...! ps. nie wyzywał byś mnie drugi raz na żywca pojeb... "wjeban.."
 • "Tomasz" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 12:35:32 napisał:
  Nieszczęściem głupca jest to, że nie jest w stanie dostrzec własnej głupoty i i nie rozumie dlaczego rozśmiesza lub wkurza innych. "fuc mafie" zluzuj majty i spróbuj zrozumieć, że sam prowokujesz i ściągasz na siebie obrazy a gdy podpierasz się argumentem siły potwierdzasz swoją przegraną.
 • "fuc mafie" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 13:31:04 napisał:
  Przynajmniej na kolanach nie musze prosić jezuska o zbawienie, którego nie potrzebuje i nikt nie go potrzebuje bo nie ma od czego, tak samo nie ma grzechu tym berdziej pierworodnego... i nie należe do sekty co uciśniła, uciśnia i wymordowała miliardy ludzi na rozkaz lub z błogosławieństwem papieży i nnnych świątobliwych. Dało wam siew wmówić , że musicie być tresowani i słuchać sie władz, kleri itd. Jesteście posłusznymi niewolnikami i nikt poza wami nie może siebie wyzwolić. a na pewno żaden jezusek, chorus kryszna czy inny mitra. Myślenie nie boli, ale trzeba sie wysilić troche i sprawdzić w wielu miejscach a nie wierzyć w pisma swiete, boże itd.
 • "TORRES20400" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 14:04:53 napisał:
  Coż masz takie ciśnienie? Nikt cie nie lubi? Dostałeś rózgę pod choinkę? Ja cie, rozumiesz kocham po chrześcijańsku. Ale bez przytulania. Bo na samą myśl mnie wzbiera na wymioty.
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny