R E K L A M A

Z I P

Od redakcji | TopRedakcja24 grudnia 2015 FACEBOOK | 4468 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

R E K L A M A    B O A R D

Spokoju, radości, zdrowia i wiele uśmiechu.
Tego życzymy naszym Czytelnikom,
nie tylko na ten świąteczny czas.
Życzymy Wam również wielu sukcesów,
spełnienia marzeń i oby 2016 rok
był najlepszym rokiem z tych,
które pamiętacie jako te najlepsze.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "kkk" dnia 24 grudnia 2015 o godzinie 12:01:48 napisał:
  "oby 2016 rok był najlepszym rokiem z tych, które pamiętacie jako te najlepsze" .... ktoś powinien dostać nagrodę w konkursie na najlepszego grafomana
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Timur & kamanda" dnia 26 grudnia 2015 o godzinie 5:57:24 napisał:
  Czy to prawda że Tygodnik Zamojski ma zastąpić Gazetę Wyborczą lub ma dojść do fuzji?
  0
  0
 • "fuc mafie" dnia 27 grudnia 2015 o godzinie 19:31:08 napisał:
  Od tysięcy lat, kapłani każdego z setek czy tysięcy kultów wiedzą, że trzeba nawracać dzieci. Lęki które zaszczepisz dziecku, są w dorosłym życiu praktycznie nie do wyrzucenia z jego głowy. Nawet mistrz charyzmy nie zmieni tej wierności wobec manipulatora, który pod słowami o miłości, "instaluje" ludziom w ich sferze emocjonalnej poczucie winy, oraz strach przed diabłem, którego nie widać - co ma oznaczać że jest. Wspaniała logika. Organizacja która ogniem i mieczem nawróciła nasz kraj, Polskę; organizacja która w imię Boga miłości torturowała, mordowała i paliła żywcem ludzi; struktura która wierzyła że ziemia jest płaska, a medycyna stanowi obrazę woli Boskiej
  0
  0
 • "wesoły" dnia 27 grudnia 2015 o godzinie 20:59:17 napisał:
  skąd ty się wyrwałeś pajacu ? za dużo książek czytasz przygłupie ! fuc mafie
  0
  0
 • "TORRES20400" dnia 27 grudnia 2015 o godzinie 21:51:07 napisał:
  Chyba za mało ;-) Facet się z choinki urwał http://www.wydawnictwofronda.pl/ksiazki/panstwo-platformy-bilans-zamkniecia
  0
  0
 • "z_boku" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 10:57:38 napisał:
  Ludzie, szanowna Redakcja chciała być miła i złożyła życzenia użytkownikom serwisu. Zrobiła to tak jak potrafiła i wypada co najwyżej podziękować a tutaj co? Obrzucanko błotkiem bo wolno? Weźta się i ogarnijta :) P. S. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
  0
  0
 • "fuc mafie" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 11:38:27 napisał:
  Kiedy czarni czy czerwoni tudzież inni bandyci dymają" głupszych i słabszych to co robi przyzwoity człowiek: -ucieka i olewa -sprzeciw wyraża -jak jest silny i odgłupiony przegania sk...! ps. nie wyzywał byś mnie drugi raz na żywca pojeb... "wjeban.."
  0
  0
 • "Tomasz" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 12:35:32 napisał:
  Nieszczęściem głupca jest to, że nie jest w stanie dostrzec własnej głupoty i i nie rozumie dlaczego rozśmiesza lub wkurza innych. "fuc mafie" zluzuj majty i spróbuj zrozumieć, że sam prowokujesz i ściągasz na siebie obrazy a gdy podpierasz się argumentem siły potwierdzasz swoją przegraną.
  0
  0
 • "fuc mafie" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 13:31:04 napisał:
  Przynajmniej na kolanach nie musze prosić jezuska o zbawienie, którego nie potrzebuje i nikt nie go potrzebuje bo nie ma od czego, tak samo nie ma grzechu tym berdziej pierworodnego... i nie należe do sekty co uciśniła, uciśnia i wymordowała miliardy ludzi na rozkaz lub z błogosławieństwem papieży i nnnych świątobliwych. Dało wam siew wmówić , że musicie być tresowani i słuchać sie władz, kleri itd. Jesteście posłusznymi niewolnikami i nikt poza wami nie może siebie wyzwolić. a na pewno żaden jezusek, chorus kryszna czy inny mitra. Myślenie nie boli, ale trzeba sie wysilić troche i sprawdzić w wielu miejscach a nie wierzyć w pisma swiete, boże itd.
  0
  0
 • "TORRES20400" dnia 28 grudnia 2015 o godzinie 14:04:53 napisał:
  Coż masz takie ciśnienie? Nikt cie nie lubi? Dostałeś rózgę pod choinkę? Ja cie, rozumiesz kocham po chrześcijańsku. Ale bez przytulania. Bo na samą myśl mnie wzbiera na wymioty.
  0
  0
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Antykibic
Ile wydano w Hetmanie na transfery?...
zamoscianin
Robert Marchwiany w swoim ostatnim felie...
Ja
Mateusz Prusa mogliby pozyskać na bramk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny